Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Zákaz zbraní & baterek na Inf. Only?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    1

    Zákaz zbraní & baterek na Inf. Only?

    Dobrý večer..

    Předem se omlouvám moderátorům, vzhledem k tomu že jsem nevěděl zařadit tuto diskuzi do žádného tématu, které jsou níže. - Kdyžtak poprosím o přesunutí, předem díky.. No k mému návrhu..


    1. Návrh > Rychlopalky

    > V posledním měsíci jsem si všiml že na serveru Inferno only jsou poněkud oblibené rychlopalky, jak by řekl průměrný public hráč.. A problém je především to, že když si to vezmou třeba 3 lidi ze stejného teamu tak se na tom serveru nedá skoro vůbec hrát, ono je rozdíl zda-li někdo vyběhne na banán s AWP, nebo s rychlopalkou, oproti které nemáte skoro žádnou šanci, když to střilí s pauzou jako deagle náboj..

    > Tudiž bych chtěl požádat vedení, zda-li by tyto zbraně nemohla nějak omezit, vzhledem k tomu že to bere skoro každé kolo někdo, a pak si většina lidí stěžuje na herním serveru..

    2. Návrh > Baterky

    > Tak jako baterky se na infernu použivají, úplně zbytečně.. Nejen že to dosti hráčům laguje, ale především se ty baterky nedají používat v žádném koutě, ani místě.. Inferno je tak světlá mapa, že ten kdo si to zapne je za a) nový hráč který to zapl omylem a neví jak dál to vypnout & b) Provokatér..

    To by bylo k návrhum nejspíše vše.. Díky za přečtení, a snad se mi tu někdo vyjádří, ať už z vedení, členů a nebo administrátorů. S pozdravem, Sebo.
    Naposledy upraveno Sebo; 02-12-14 v 19:15.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele qvsaa.
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    mega pub
    Příspěvky
    243

    Odpověď: Zákaz zbraní & baterek na Inf. Only?

    Som pro, tiež mi lezie na nervy keď nejaký idiot príde na server a začne svietiť s baterkou, nedaj bože behá s ňou celú mapu.
    *DEAD*(Terrorist) qvsaa : i suck dicks ty si nikoleta ?
    (Terrorist) I SUCK DICKS : jo

  3. #3
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: Zákaz zbraní & baterek na Inf. Only?

    s baterkou v pohode suhlasim, ale "lamopalku" beru len lamy, ktore vacsinou kempia, takze ho v pohode bud das dole, alebo si ho nevsimaj...ja to pak pokickujem za kemp a neplnenie ulohy mapy..:D:D
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •