Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Levely

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele babovka
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Tábor
    Příspěvky
    63

    Levely

    Dobrý den, hraju COD:MW už dlouho, ale jedna věc mi tu nesedí. Navrhuji aby servery byly rozděleny dle levelů, takže by byl server pro hráče do levelu 100 a server pro hráče nad level 100. Myslím že je to dobrý nápad, protože nehraju Cod:mw moc dlouho jsem teprve kolem 20-50ti levelů a vždy když přijdu na server vyjde čávo s levelem 150, dám do něj 15 ran a nic on dá dvě a sem dole.Děkuji za pochopení.
    babovka

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Levely

    Citovat Původně založeno babovka Zobrazit příspěvky
    Dobrý den, hraju COD:MW už dlouho, ale jedna věc mi tu nesedí. Navrhuji aby servery byly rozděleny dle levelů, takže by byl server pro hráče do levelu 100 a server pro hráče nad level 100. Myslím že je to dobrý nápad, protože nehraju Cod:mw moc dlouho jsem teprve kolem 20-50ti levelů a vždy když přijdu na server vyjde čávo s levelem 150, dám do něj 15 ran a nic on dá dvě a sem dole.Děkuji za pochopení.
    babovka
    Na serveru s levely nad 100 by skoro nikdo nehrál :D

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele babovka
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Tábor
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Levely

    No já denně potkávám hodně 100 levelových hráčů :)

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204

    Odpověď: Levely

    Citovat Původně založeno babovka Zobrazit příspěvky
    Dobrý den, hraju COD:MW už dlouho, ale jedna věc mi tu nesedí. Navrhuji aby servery byly rozděleny dle levelů, takže by byl server pro hráče do levelu 100 a server pro hráče nad level 100. Myslím že je to dobrý nápad, protože nehraju Cod:mw moc dlouho jsem teprve kolem 20-50ti levelů a vždy když přijdu na server vyjde čávo s levelem 150, dám do něj 15 ran a nic on dá dvě a sem dole.Děkuji za pochopení.
    babovka
    Je úplně jedno jestli hraješ proti 100+ levelům nebo 40+ levelům.... Já furt hraju proti 100+ levelům a třeba je davam na 3 rány když mam pluky a nts 5. Prostě stačí mít dobré itemy a dáš je taky.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    CZ
    Příspěvky
    418

    Odpověď: Levely

    Citovat Původně založeno babovka Zobrazit příspěvky
    Dobrý den, hraju COD:MW už dlouho, ale jedna věc mi tu nesedí. Navrhuji aby servery byly rozděleny dle levelů, takže by byl server pro hráče do levelu 100 a server pro hráče nad level 100. Myslím že je to dobrý nápad, protože nehraju Cod:mw moc dlouho jsem teprve kolem 20-50ti levelů a vždy když přijdu na server vyjde čávo s levelem 150, dám do něj 15 ran a nic on dá dvě a sem dole.Děkuji za pochopení.
    babovka
    Vtipné je, že píšeš na začátku to, že hraješ csko dlouho, a pak v další větě píšeš, že ho nehraješ moc dlouho(Pro jistotu jsem to zvýraznil tučně). Nedává logiku :D
    Jinak špatněj nápad s rozdělením serverů, máš jednoduchý a jediný způsob jak hrát a to tak, že se sám staneš tím levelem nad 100+. Každej z těch hráčů začínal jako ty s lvl 0 a byl ve stejné situaci, kdy proti němu byl větší level. Proto to chce čas a sbírat levely, nemůžeš mít vše hned :)

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele babovka
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Tábor
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Levely

    Citovat Původně založeno shootradar Zobrazit příspěvky
    Vtipné je, že píšeš na začátku to, že hraješ csko dlouho, a pak v další větě píšeš, že ho nehraješ moc dlouho(Pro jistotu jsem to zvýraznil tučně). Nedává logiku :D
    Jinak špatněj nápad s rozdělením serverů, máš jednoduchý a jediný způsob jak hrát a to tak, že se sám staneš tím levelem nad 100+. Každej z těch hráčů začínal jako ty s lvl 0 a byl ve stejné situaci, kdy proti němu byl větší level. Proto to chce čas a sbírat levely, nemůžeš mít vše hned :)
    Bylo to myšleno tak, že CODKO hraju dlouho, ale nehraju ho zas tak dlouho abych měl level 100.

  7. #7

    Odpověď: Levely

    hmmmm tak to som nepochopil

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Levely

    Rozdelit server?? Blbost. COD nie je o lvloch, ale o itemoch. Ja mam lvl 161 a dam ma aj 50 preto ze ma platiny.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •