Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 37 z 37

Téma: Úprava a nové zbrane v PPčku/T shop

  1. #31
    Nováček Avatar uživatele Tommy_Oxcore
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    JB, CTF
    Příspěvky
    45

    Odpověď: Úprava a nové zbrane v PPčku/T shop

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím, mám pár návrhu do T shopu, jedná se spíše věci k atrakcím (když už tam máme věci jen na vzpoury).

    Bunnyhop 10.000
    Dvojskok 5.000
    Duckjump 5.000

    Nevím jak se to přesně jmenuje ale jde o skok z ducku ze hry halflife. Běžíte, najednou si čupnete (držíte stále klávesu pro běh) a skočíte. Tím skočíte do dálky. Ti co hráli HF, tak budou vědět :).

    Všechna tato vylepšení by samozřejmě fungovala jen jedno kolo...
    Toto se mi líbí. Bunnyhop je využitelnej spíš jen na atrakci, ale dvojskok a duckjump vypadá dobře.

  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Úprava a nové zbrane v PPčku/T shop

    Jedinej přijatelnej nápad je to že když máte drogy a vemete zbraň, tak vás to nezpomalí..
    To tam je přidané a ostatní mě přijdou jako špatné nápady ..


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  3. #33
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Úprava a nové zbrane v PPčku/T shop

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím, mám pár návrhu do T shopu, jedná se spíše věci k atrakcím (když už tam máme věci jen na vzpoury).

    Bunnyhop 10.000
    Dvojskok 5.000
    Duckjump 5.000

    Nevím jak se to přesně jmenuje ale jde o skok z ducku ze hry halflife. Běžíte, najednou si čupnete (držíte stále klávesu pro běh) a skočíte. Tím skočíte do dálky. Ti co hráli HF, tak budou vědět :).

    Všechna tato vylepšení by samozřejmě fungovala jen jedno kolo...
    Jsou to fajn návykový věci, ale na JB by to určitě nefungovalo. Bhopem bez mrknutí utečeš a díky tomu zrychlení tě CT budou jen těžko nahánět, to jedině bez zrychlení (tzn. pořád rychlost 250) a s dvojskokem se na některých místech můžeš dostat díky jednomu skoku navíc někam, kam půjde CT bez dvojskoku dlouhou dobu. Nedovedu si představit, jak by to s těmi věci fungovalo. Troufám si říct, že by to bylo nehratelné.

    A zase by tím ztrácely smysl některé atrakce, na to jsou drogy až až (vezmi si, jak jsou třeba při fotbalu OP).
    Naposledy upraveno hofy; 20-01-15 v 16:15.

  4. #34

    Odpověď: Úprava a nové zbrane v PPčku/T shop

    Citovat Původně založeno Does Zobrazit příspěvky
    Jsou to fajn návykový věci, ale na JB by to určitě nefungovalo. Bhopem bez mrknutí utečeš a díky tomu zrychlení tě CT budou jen těžko nahánět, to jedině bez zrychlení (tzn. pořád rychlost 250) a s dvojskokem se na některých místech můžeš dostat díky jednomu skoku navíc někam, kam půjde CT bez dvojskoku dlouhou dobu. Nedovedu si představit, jak by to s těmi věci fungovalo. Troufám si říct, že by to bylo nehratelné.
    Přesně tak, každá z těch věcí se dá použít ke vzpouře stejně jako všechny ostatní věci v T schopu. Některé se dají použít na atrakci.

  5. #35

    Odpověď: Úprava a nové zbrane v PPčku/T shop

    Mohli byste už opravit bugování VD při PP. Ano mám na mysli akci "rychle zabiji CT a pokud se to nepovede, tak si dám VD". Alespoň já to beru jako bugování, je na vás, jak to budete trestat. Nicméně, tyto okolnosti mě donutily zabíjet každého vězně při PP, co má gunu v ruce... protože pravidla i při pp stále platí.

  6. #36

    Odpověď: Úprava a nové zbrane v PPčku/T shop

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Mohli byste už opravit bugování VD při PP. Ano mám na mysli akci "rychle zabiji CT a pokud se to nepovede, tak si dám VD". Alespoň já to beru jako bugování, je na vás, jak to budete trestat. Nicméně, tyto okolnosti mě donutily zabíjet každého vězně při PP, co má gunu v ruce... protože pravidla i při pp stále platí.
    Jednoduše to udělat tak, ze když se někoho pokusí zabit i když je poslední T, bude hledaný a tudíž nebude mít možnost výběru PP.

    E: Tedy, tahle myšlenka je jednoduchá, nevím jak náročné je zpracování.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 12-02-15 v 22:30.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #37

    Odpověď: Úprava a nové zbrane v PPčku/T shop


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •