Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 29

Téma: Turnaj

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Turnaj

    Nebolo by možné spraviť na serveri Superhero 40 turnaj?


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  2. #2

    Odpověď: Turnaj

    a jak by to presne probihalo ?

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Turnaj

    Zatiaľ máme plán, že by sa zúčastnili len lv 40 (poprípade 35+), bola by odstranená schopnosť jaws (žralok), zohnali by sme hráčov z top10, aspoň 8-10 ľudí a ďaľej by sa to dohodlo, zatiaľ sme dohodnutý 4 čo pôjdeme naisto, ostatných si vybavíme ak by bolo možné zorganizovať to nejak.


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Turnaj

    Tak čo aj sa bude niekto týmto zaujímať či škoda snahy?


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    V pokeballu
    Příspěvky
    166

    Odpověď: Turnaj

    A jaká by byla cena ? Nebo proč by se měl hrát turnaj když si můžeš zahrát normálně kolem 20 lidí a né s 10 lidmi ?
    :D :P :* Patko Messi Kordovan : pikacu vipinaj ab ty kar vzskocis a rovno hs tak urite....

  6. #6

    Odpověď: Turnaj

    Citovat Původně založeno backpase Zobrazit příspěvky
    Zatiaľ máme plán, že by sa zúčastnili len lv 40 (poprípade 35+), bola by odstranená schopnosť jaws (žralok), zohnali by sme hráčov z top10, aspoň 8-10 ľudí a ďaľej by sa to dohodlo, zatiaľ sme dohodnutý 4 čo pôjdeme naisto, ostatných si vybavíme ak by bolo možné zorganizovať to nejak.
    Nebolo by lepsie, ze by sa na to spravili rezsrvacky kde by sa nastavilo ze vsetci maju lvl napr. 35 a hrali by ? A preco by to mali byt hraci s top 10 alebo zo servera nejaky skuseny, mohol by sa na ten turnaj prihlasit kto by chcel.

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Turnaj

    Takto, my čo máme väčšie lvli sme si chceli skúsiť zahrať proti sebe, bolo by to zaujímavé, akože ja nemyslím, že by museli byť iba top hráči alebo skúsený ale menšie lvli by nemali šancu a keby sa nastaví, že má každý lv 35 (ak som ťa správne pochopil) tak by polka nevedela čo si dať a ako vlastne s takým lvlom hrať, pretože nie je to len tak nastaviť to celé a dokázať to ovládať. Akože nie je to až taký zlý nápad ale tá celková realizácia by bola zložitejšia, a tie odmeny by sme už domysleli len ide o to, či by to bolo možné nejak zorganizovať. Lebo viac menej ak sa nebude nejak tento server propagovať alebo niečo podobné tak upadne a z druhej strany ďaľší reštart by bol kritizovaný, a aj tak pár týždňov po reštarte tam hráči prestali chodiť a chodili tam len tí, ktorí to chceli doexpiť.


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  8. #8
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Turnaj

    Citovat Původně založeno Pikachu Zobrazit příspěvky
    Nebo proč by se měl hrát turnaj když si můžeš zahrát normálně kolem 20 lidí a né s 10 lidmi ?
    tak, 20 ľudí tam nebýva skoro nikdy, a ak tam aj je 15 ľudí a ja alebo niekto iný sa tam napojí s lvlom 40 tak hneď niektorí plačú, niektorý len urážajú, že sa to nedá a niektorý to hneď leftnu.


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  9. #9
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    V pokeballu
    Příspěvky
    166

    Odpověď: Turnaj

    Citovat Původně založeno backpase Zobrazit příspěvky
    tak, 20 ľudí tam nebýva skoro nikdy, a ak tam aj je 15 ľudí a ja alebo niekto iný sa tam napojí s lvlom 40 tak hneď niektorí plačú, niektorý len urážajú, že sa to nedá a niektorý to hneď leftnu.
    tak to jsem jen tak plácl :) ale neříkám že je to špatný nápad (y) ale dělat rezervačku kvůli vám kde bude hrát málo lidí to je docela zbytečný :)
    Snad ti ten turnaj vyjde ! :) Přeju hodně štěstí ! :)
    :D :P :* Patko Messi Kordovan : pikacu vipinaj ab ty kar vzskocis a rovno hs tak urite....

  10. #10

    Odpověď: Turnaj

    Citovat Původně založeno backpase Zobrazit příspěvky
    Takto, my čo máme väčšie lvli sme si chceli skúsiť zahrať proti sebe, bolo by to zaujímavé, akože ja nemyslím, že by museli byť iba top hráči alebo skúsený ale menšie lvli by nemali šancu a keby sa nastaví, že má každý lv 35 (ak som ťa správne pochopil) tak by polka nevedela čo si dať a ako vlastne s takým lvlom hrať, pretože nie je to len tak nastaviť to celé a dokázať to ovládať. Akože nie je to až taký zlý nápad ale tá celková realizácia by bola zložitejšia, a tie odmeny by sme už domysleli len ide o to, či by to bolo možné nejak zorganizovať. Lebo viac menej ak sa nebude nejak tento server propagovať alebo niečo podobné tak upadne a z druhej strany ďaľší reštart by bol kritizovaný, a aj tak pár týždňov po reštarte tam hráči prestali chodiť a chodili tam len tí, ktorí to chceli doexpiť.
    Ok chápem ťa, a čo keby sa to nastaví a hrali by to len tí, čo s tým majú skúsenosti ? Tak by to nešlo ? napr. ja už to nehrám ale stále to viem, hrával som to, aspoň by som si to stošku zopakoval.

  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Turnaj

    Ďakujem, pokúsim sa o niečo :)


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Turnaj

    Citovat Původně založeno bager258 Zobrazit příspěvky
    Ok chápem ťa, a čo keby sa to nastaví a hrali by to len tí, čo s tým majú skúsenosti ? Tak by to nešlo ? napr. ja už to nehrám ale stále to viem, hrával som to, aspoň by som si to stošku zopakoval.
    To nie je zlý nápad, tiež poznám ľudí čo to vedia ale už nehrávajú, takže niečo vymyslíme :)


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

  13. #13

    Odpověď: Turnaj

    Hmm no keby ten turnaj sa organizuje rás by som si tiež zahral.som lvl 40 ale nie vzdy mám caš keby sa to organiUje tak nejaký čas nasiel

  14. #14

    Odpověď: Turnaj

    cez vanoce a cena by mohlo byt VIP alebo nejaka nova schopnost.
    Spoiler Spoiler:


  15. #15
    Profesionální člen Avatar uživatele backpase
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    226

    Odpověď: Turnaj

    Myslím si, že najlepší deň na to by bola sobota, ktorá to bude sa určí, ak by ste chceli ísť hláste sa mi do správ nech viem kto ide, všetci dostanú lv 40 aby to bolo vyrovnané ale odoberie sa jaws, cenu domyslíme, keď bude dostatok hráčov tak sa dohodne kto s kým bude v tíme, ale zatiaľ viem len o 5 ľuďoch čo skutočne pôjdu.


    Top 1 na serveri Superhero lv40 - 24.12. 2014 15:06 ..... vyhra v time T

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •