Strana 3 z 6 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 76

Téma: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    CS hraješ od 8 let ?

  2. #32

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Da sa to tak povedat

  3. #33

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Steam som si kupil pred 4-5 mesiacmi, potom som to odinštaloval a chcel predat STEAM, counter strike ma zase chytil a hral zase v plnom prude HNS + KZ, Classic

  4. #34
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Nein

  5. #35

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Zítra se rozhodne..

  6. #36
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Môj názor tu veľkú váhu nemá , ale aj tak ho napíšem . Neverím tomu , že máš 15 rokov . Ak aj máš 15 rokov neverím tomu že hraš csko 8 rokov , musel by si ho hrať od 7 a o tom dosť pochybujem . Ďalej neverím že z tak výbušného človeka sa môže stať za 4 mesiace kliďas ktorý všetko rieši s chladnou hlavou. A za posledné viem že to uz je dávno , ale písal si tam že máš v .... celú kotelnu a aký je to zlý portál a teraz tu žiadaš o práva? Áno viem nervy robia svoje ale no fóre kotelny vynadať celému admin teamu do ........ a ešte potom napísať žiadosť mi príde málinko drzé . Za mňa máš NIE.

  7. #37

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Ok, konečný verdikt?

  8. #38
    Expert člen Avatar uživatele snowrider
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    393

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Na konečný verdikt si počkaj :-)
    Ja naňho čakám približne týždeň.
    I love Snowman <3 :).
    Niesom žiadny Heepes čo verí že o 20 rokov bude lepší svet, SOM aky SOM.


  9. #39
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Konečný vedrikt si počkaš ešte žiadoť si dal len včera.Zopar playerov čaka aj týždne a ty cheš za 1 den,.

  10. #40
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    60

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Pamatam si ta z hry, tam niesi taky vybusny, niesi 0 v hns, vies o co ide a kazdemu raz puknu nervy.... za mna YES

  11. #41

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Moja žiadost sa kusok prepadá. Pro to bych chtel požádat od dalších adminov svoje názory. Dakujem

  12. #42
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Citovat Původně založeno MARTiii Zobrazit příspěvky
    v podstate zadost vyresena za 2 minuty, charon by mel radost
    Hehéj. :D Až teraz som sa k nej dostal. No radosť nemám, z toho, čo vidím.

    Takžééé: Mám taký divný pocit v žalúdku (a obedom to nie je), že je tu niečo zhnité v štáte Dánskom. Neverím, že si sa nejako zmenil od tej žiadosti o UB. Vieš prečo?
    1. Po žiadosti o UB, si neprejavoval žiadnu aktivitu, aby si sa tu snažil nejako "udobriť". Jednoducho sem zas prídeš a požiadaš o práva. Neudržal si nervy vtedy, neudržíš ani teraz (aj keď sekáš formu).
    2. Chýba ti trpezlivosť. Verím, že máš 15, ale nie že tak dlho hráš.
    Citovat Původně založeno Strikeman Zobrazit příspěvky
    No jo, to byly nervy .. Uff no škoda.. :-/
    Citovat Původně založeno Strikeman Zobrazit příspěvky
    Takže, zamitnuto?
    Citovat Původně založeno Strikeman Zobrazit příspěvky
    Ok, konečný verdikt?
    Vidno, že nevieš o fóre a v podstate o fungovaní Kotelny nič (aj keď vraj na serveroch vieš čo robíš). Aj keď má Freiwyk v niečom pravdu, ale admin má vedieť viac než len "skákať".

    Final verdikt? 0 z 10 kadibudek. Nie
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #43

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Trošku by si sa mohol zamysliet, nad tým že: Nič o mne nevieš, a píšeš tento komentár. Každy má pozudzuje len z jedneho topicu od unbanu. V tom topicu som mal nervy, priznávam bol som výbušny. Ale kedy si povie aspon jeden z vás že čo ked sa ten človek zmenil? Ten kto ma pozná vie aký som..Napr. Freiwyk, METRIOX..S týmito hráčmi som hral priemerne dlho, a vedia že niesom takýto. Nervy ma každý, no niekedy nikto nevie v dannej chvíli udržiat svoj hnev..

    Neveríš mi že som hral Counter Strike od 8 rokov? V pohode...

    Každopádne chcem len ADMINOM povedat že takýto naozaj nie som a že Admin Práva nechcem len pre rešpekt ale pre to aby sa hralo v pohode, žiadne nadávky, žiadne cheaty proste nič..

    Nechcem vam rozmluvyt váš názor..no každopádne sa treba zamysliet 2 x nad tým čo povie, a ked nevie nech radšej nepíše.

    Thanks

  14. #44
    Stálý člen Avatar uživatele TheFinrod
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    849

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Myslím že Charon to uzavřel....

  15. #45
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: SilenT/HNS, HNS TRAING ADMIN

    Citovat Původně založeno Strikeman Zobrazit příspěvky
    Každy má pozudzuje len z jedneho topicu od unbanu. V tom topicu som mal nervy, priznávam bol som výbušny. Ale kedy si povie aspon jeden z vás že čo ked sa ten človek zmenil? Ten kto ma pozná vie aký som..Napr. Freiwyk, METRIOX..S týmito hráčmi som hral priemerne dlho, a vedia že niesom takýto. Nervy ma každý, no niekedy nikto nevie v dannej chvíli udržiat svoj hnev..
    Nie. Trošku sa zamysli ty. Posudzujem ťa aj z tohto vlákna a na fóre sa moc ako trpezlivý a pohodový hráč neprezentuješ.
    Bol si výbušný? No môžme počkať ešte pár stránok, či ten minulý čas fakt platí. In-game ťa možno niektorí poznajú, ale ak dostaneš práva, neverím, že sa udržíš a nevybuchneš zase. Za ten čas, čo si mal ban a aj potom, si sa mohol ukázať aj na fóre a ukázať, že za niečo stojíš.

    Ruku na srdce. Ako to podľa teba teraz vyzerá? Žiadosť o UB....................nič....................Žiado sť o práva. Navyše, kebyže si aspoň zbežne prebehneš fórum zistíš, že Kotel sa k niektorým žiadosťam ani nevyjadril, takže neviem, prečo čakáš "Vyjadrenie" za 1 deň. Hm? Nechaj pracovať mozog a "2 krát si rozmysli, čo napíšeš". ;)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •