Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Súťaž o VIP kód

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Súťaž o VIP kód

    Zdravím,
    pripravil som si pre váš takú menši logickú úlohu a ak ju uhádnete správne môžte vyhrať VIP až na 60 dní. Musíte zodpovedať na obidve otázky správne.

    Otázka č.1
    Všetci vieme že keď hodíme bumerang tak sa k nám vráti, lenže si prestavte že držím v ruke loptu a chcem aby sa ku mne vrátili keď ju hodím. Lenže nemôže sa ničoho dotknúť a ani nemôže byť na nič priviazaná. Otázka znie ako to mám urobiť aby sa lopta po hodení vrátila ku mne? Chcem vedieť aj prečo sa ku mne vráti.

    Otázka č.2
    Pri hre pin-pongu mi loptička padla do diery v betóne, ktorá je strašne hlboká a úzka, čiže moja ruka sa tam nevopchá. Otázka znie ako mám loptičku vybrať z diery?

    Je zakázané editovať príspevok. Môžte mať maximálne dve odpovede kde budete mať odpovede na obidve otázky. Ak budete mať odpoveď iba na jednu otázku a až v ďalšom príspevku odpoveď na druhú nebudem vám to uznávať. Ak sa aj trafíte na jednu z odpovedí ale druhú budete mať zle tak už bohužiaľ máte iba jednu šancu. Takže dobre rozmýšľajte pred tým ako niečo napíšete :) Vyhráva ten, ktorý bude mať prvý obidve odpovede na moje otázky. Opakujem máte možnosť až dva krát postnúť vaše odpovede.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    1, hodim ju zvislo nahor.. vrati sa ku mne kvoli tiazovej sile, ktora na nu posobi..
    2. nalejem tam tam vodu a kvoli tomu ze v ping pongovej lopticke je vo vnutri vzduch tak sa vo vode nadvnasa a pride mi hore..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    Odpověď 1.: Hodím míč o zem a on se mi odrazí zpět. Zákon akce a reakce.
    Odpověď 2.: Naliji do díry vodu a míček jelikož je lehký a kulatý bude nadnesen až na vršek díry.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  4. #4

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    Odpoveď Č.1
    Hodín ju len kúsok pred seba rotačným pohybom vtedy sa ku mne vráti.

    Odpoveď č.2
    Paličkami :) (čínskymi) loptičku udržiš len to musíš vedieť alebo druhá možnosť, nalejem vodu do dierky a loptička mi víde von keďže loptička má menšiu hustotu.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    Tak to bolo ľahké asi :D Nabudúce viem že musím dať niečo ťažšie. Keyo má obidve odpovede správne, fizzy má odpoveď číslo jedna zle keďže lopta sa nesmie ničoho dotknúť a bager odpoveď číslo jedna tomu neveríš ani ty a druhú odpoveď máš dobre ale zle vysvetlenú... :D

  6. #6

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    Citovat Původně založeno Fhacker Zobrazit příspěvky
    Tak to bolo ľahké asi :D Nabudúce viem že musím dať niečo ťažšie. Keyo má obidve odpovede správne, fizzy má odpoveď číslo jedna zle keďže lopta sa nesmie ničoho dotknúť a bager odpoveď číslo jedna tomu neveríš ani ty a druhú odpoveď máš dobre ale zle vysvetlenú... :D
    Dá sa to, na malú vzdialenosť :D
    E: mám odskúšané s futbalovou loptou s kamarátom :D

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    ta lopta sa k tebe vrati.. ked ju polozis na zem.. a nohou ju tak stlacis.. vtedy ide dopredu a potom naspat.. ale nesmie sa nicoho dotknut.. vtedy to ide len zvislym vrhom
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    Keďže keyo by chcel ešte súťažiť odmietol VIP a povedal nech urobím ešte nejakú hádanku, ale teraz niečo ťažšie. Pravidlá sú úplne rovnaké ako v prvom príspevku.

    Otázka č.1
    Bývam na 5. poschodí v paneláku. Z práce chodím každý deň výťahom domov, lenže niekedy idem len na tretie poschodie a s tade idem peši až na piate. Na piate poschodie chodím len vtedy ak je niekto so mnou vo výťahu alebo keď prší. Prečo je to tak? Chcem vysvetlenie na obidve možnosti ako idem výťahom.

    Otázka č.2
    Učím sa šoférovať a išiel som v jednosmernej ulici opačným smerom ako je daná jednosmerka ale neporušil som žiaden zákon ako je to možné?
    Naposledy upraveno Fhacker; 18-12-14 v 16:58.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    1. si trpaslik a nedociahnes na č. 5 .. cize dociahnes len na 3.. a ked ide dakto s tebou poziadas ho aby ti to stlacil..
    2. bol si otoceny v smere akom ide jednosmerka.. ale cuval si.. a cuvanie na jednosmerke neni zakazane
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  10. #10

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    1. Ked ide somnou niekto vo výťahu poziadam ho aby mi zmackol cislo 5 a ked prsi mam dazdnik cize si to stuknem daznikom
    2. išiel pešo

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    alebo v tej 2.. neni napisane ze ides autom.. tak si mohol ist aj pesi opacnym smerom
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  12. #12

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    1. Som malicky a ked mam dazdnik stuknem si dazdnikom lebo prsi, ked ide niekto somnou vo vytahu tak ho poziadam nech mi to zmackne lebo nedociahnem
    2. išiel pešo

  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    1, jsi malý člověk, takže když jdeš sám tak nemůžeš dosáhnout na č.5, ale když jde někdo s tebou tak ho požádáš o to, ale když prší tak si to zmáčkneš sám deštníkem.
    2. šel si pěsky

    čau grakone


  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    Výhercom sa stáva bager258 :)

    Keyo ty si to nemal podľa pravidiel a unihoc to mal dobre lenže neskoro :)

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Súťaž o VIP kód

    ja som pravidla pochopil az potom.. ze mozem to napisat este raz:D
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •