Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Omezení kudly

  1. #1
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Omezení kudly

    Zdravim,
    dneska sem si byl jako každý jiný den zastřílet na GG a docela hodně mě tam štvali smradi, co běhají po celé mapě s kudlou a když někoho potkají tak hnedka do něj. Samozřejmě když někoho takhle uvidim tak po něm hnedka střílim a většinou je to easy kill, ale zase se někdy stane že najednou vyběhne ze zatáčky a častokrát mam pod 56 hp, takže mě sundá. GG neni knife server a jestli chtěj běhat po celé mapě s kudlou, tak ať jdou na něj. Takže to o co tě prosím kotle, udělat nějaké omezení kudly, např. max 5 sec ji mít na sobě nebo tak něco. Howg a díky

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Omezení kudly

    Nestacilo by, keby si sa viac obzeral, pripadne nozikoval aj ty? Gungame je o tom, co najskor vyhrat, nemas lahsi target jak hraca ktory uteka s nozom.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Omezení kudly

    Jo to jsem psal, že jsou to easy killy, ale stejně mě prostě naštve když někdo za rohem vyběhne s kudlou, to pak nemáš žádnou šanci se vyhnout útoku. Nebo taky když je fight ve více lidech, většina lidí by střílela co nejvíc může, jenže tyhle smradi tam vběhnout a začnou kuchat a taky proti tomu neni obrana.. No byl to jen návrh, prosím o vyjádření ostatních.

    EDIT: Jinak já kuchám taky, jen ale neběham po celé mapě s kudlou v ruce :).

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Omezení kudly

    Tak ne že bych běhal celou dobu s knifem, ale když vidím, že se někdo střílí, tak po něm jdu taky nožem, protože je to lepší a poskočim o 2 úrovně. Vim ale jak to myslíš. Tyhle kidi ti ale ublížej minimálně, protože většinou než stačí seknout, tak dostanou hs.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Omezení kudly

    Ked vybehne spoza rohu raz, dvakrat, trikrat, tak uz si budes davat pozor, da sa tomu vyvarovat zas.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820

    Re: Omezení kudly

    Jediná rada- neběhej u zdi a nepřekvapí tě zpoza rohu, málokde sou tak úzký uličky (až budeš hrát GG dva roky, možná do toho pronikneš xD .. )

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Omezení kudly

    wtf ? omezit kudlu ? ses normalni jak psal bones gungame je hra zbrani musis ovladat vsechny aby jsi byl vitez

    edit: na kotelne je jeste lehouckej gg ale hral jsem na kdysi na nejakem ruskem srvru a tam si musel dat 10 lidi knifem :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  8. #8
    vintar
    Guest

    Re: Omezení kudly

    Myslím si že tohle je nesmysl knife je v tehle hře jedna z nejvice fun věci ukradnout někomu lvl a sám si polepšit hru to tvoří vice dinamičtější a není tak jednotvárná navíc dávam šanci i těm slabším sem tam vyhrát i když je to třeba zárožák a když finišuješ nemyslím si že bys takové věci sám nevyužil pokud chces jenom střílet tak deathmach je jistě tou pravou věci pro tebe bezdaku a výmluva typu že tam někdo pobýha s kudlou celou mapu tím líp snadný cíl

  9. #9

    Re: Omezení kudly

    musim se bezdaka zastat nekdy tam opravdu beha lama s nozem palej do nej tri a dela ze se ho to netyka nevim jestli existuje heck na vysi hp ale kolikrat mam pocit ze jsou neprustrelne tety

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Omezení kudly

    Citovat Původně založeno LouCiphere Zobrazit příspěvky
    musim se bezdaka zastat nekdy tam opravdu beha lama s nozem palej do nej tri a dela ze se ho to netyka nevim jestli existuje heck na vysi hp ale kolikrat mam pocit ze jsou neprustrelne tety
    Hack na vyžší HP fakt neexistuje :D. HP běží přes server, takže by ten hack musel být na serveru.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2011
    Umístění
    CR-Moravskoslezský kraj-Bruntálsko
    Příspěvky
    7

    Re: Omezení kudly

    pravda,ale je ze nekteri hraci(hlavne na mensich a tesnych mapach) toho knifu celkem zneuzivaji..a pak uz to neni ani moc GG,spis jako Knife.Vazne tomu nejde na tak blizkou vzdalenost zabranit,kdyz te muzou kuchnout zezadu,zepredu i zboku.
    Jedina sanca je pak drzet se stranou a nwm koho to bavi.

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Česká Třebová
    Příspěvky
    125

    Re: Omezení kudly

    GunGame je můj oblíbený mód a knife bych v žádném případě neomezoval. Pokud neumíš s dotyčným levelem, stačí jedno dvě kuchnutí a pokračuješ zase dál (já takto přeskakuju pistolky a scout), díky knifu jsi STÁLE VE HŘE a šanci má kdokoliv, kdo je trochu zručný a odvážný. Navíc leadera lze snadno sesadit. Díky tomu, že na level-up stačí 2 fragy, tak se to dá snadno dohonit zase zpět. Hrál jsem na jiných serverech, kdy jsi jich musel zabít 4-5, tam using-knife byl ještě výhodnější. :)

  13. #13
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: Omezení kudly

    souhlasím, knife k GG patří, nevím proč by se to mělo rušit nebo nějak omezovat

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Bezdak
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Hlavní nádraží
    Příspěvky
    4,204

    *VIP*

    Re: Omezení kudly

    Nah, neotvírejte thread starej půl roku :D. Teď už si taky myslim, že to je kravina.

  15. #15
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: Omezení kudly

    tak to sorry, kliknul jsem na nejnovější příspěvky a tam bylo tohle :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •