Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Rusher

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Rusher

    Zdravím,
    píšem tu znova o rusherovi. Je strašne silný ale fakt že až moc. Dá sa povedať že je poskladaný z 3 class.
    Protector: má 30 obranu aj 30života v základe a to isté aj rusher.
    Commando: kondíciu má len o niečo menšiu ako commando, má 40, commando 70, nemožné ho dohnať ani s tým.
    Fire Support: Damage tak obrovský, ako keby Vás trafí support s raketou na inteligencii 110, aj viac a to nehovorím o tom, keď dostane item na DAMAGE.
    Taktiež uberá s brokádou strašne veľa jak na blízku, tak na diaľku, pretože má damage 110% + (INT/3)
    Obranu takú, že keď mám na SS takmer 80int, obranu 30, platiny 30+ tak ho nezabijem na 4hlavy a ďalšie 4rany do tela a on ma zabije v pohode na 1ranu aj z diaľky.
    Môj návrh je takýto:
    Keďže staty má teraz takéto:
    Inteligencia:0
    Zdravie: 30
    Obrana: 30
    Kondícia: 40
    Zbrane: m3, deagle
    Popis 110%% z M3 (+INT/3)
    Tak by som to upravil nasledovne:
    Inteligencia: 0
    Zdravie: 30
    Obrana: 0-10
    Kondícia: 15-30
    Zbrane: m3, deagle
    Popis: 90-100%% z M3 (+INT/4/5)
    Budem rád ak sa vyjadríte aj druhý, pretože sám to asi ťažko dokážem. Tí čo hráte rusherov, prosím Vás, buďte k sebe objektívni.
    Ďakujem.

    E: Prikladám ešte screen zo včera, Tomons mal item ninja notes a takéto score +toto ešte nebol konec mapy. (samozrejme mal rushera)
    http://prntscr.com/5l26a5
    Naposledy upraveno Rejko; 26-12-14 v 13:10.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Martin17CZ
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    COD:MW, USA- California
    Příspěvky
    434

    Odpověď: Rusher

    Cau ja za rushera nehraju ale co musim uznat .. je jeho int hp a ob .. klidne mi neverte ale na infernu jsem dal Tomonsovy 3 hlavy 9 levych pazi 2 trupy a 5 levou nohu ..... mel 78 hp -,- a nemel notes (lvl asi 170 mozna I vic uz) a kor kdyz mi tam pak este beha jak pomatenej ze mam problem ho trefit -,- to jako de opravdu tezko kilit nekoho takoveho -,- . PS :sel jsem fs .

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    ×××××
    Příspěvky
    268

    Odpověď: Rusher

    Jn,je pravda že je až moc silný .....

  4. #4

    Odpověď: Rusher

    Hraju rushera celkem rad s plnou silou a hp je dost neznicitelny,ale tak samo vsechny ostatni class co jsou s levlem nad 100. Jestli vam vadi ze vas rusher da na ranu budiz,ale to ze nema full out zbran to dost kompenzuje ne? (vy do me vysypete zasobnik a ja 3x vystřelím) :D klidně ho uberte...bude to stejne super class,ale myslim si,že to není nejhorší tak zaj to je teď :) Ahoj Rejko :D

  5. #5
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Rusher

    Na dálku je slabej.

  6. #6

    Odpověď: Rusher

    To skore bylo dobrý ale dával sem lepší :D :D ale k tomu Rusherovy mozná je trochu silnější :D má dost Hp .... Když máte kevlar tak vás commanda nedají na ránu. Ale nesnižoval bych ho :D možná bych se koukul víc na medika :) 100+ lvl .... 200 hp... hodí lékarnu pod sebe a stříli vysypu do něj 8 ran a není mrtvý... :) dám mu třeba 400 dmg :)

  7. #7

    Odpověď: Rusher

    Kolik si lvl je možný že si mněl malou int :) nebo jsem mněl kevlar atd :) a to je moje taktika :) (běhat jak debil) :D :D aby si mně netrefil :D

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno Manu_Chao Zobrazit příspěvky
    Hraju rushera celkem rad s plnou silou a hp je dost neznicitelny,ale tak samo vsechny ostatni class co jsou s levlem nad 100. Jestli vam vadi ze vas rusher da na ranu budiz,ale to ze nema full out zbran to dost kompenzuje ne? (vy do me vysypete zasobnik a ja 3x vystřelím) :D klidně ho uberte...bude to stejne super class,ale myslim si,že to není nejhorší tak zaj to je teď :) Ahoj Rejko :D
    Veď zabíjaš na jednu ranu, načo ti je fullout?

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno Tomons..786 Zobrazit příspěvky
    To skore bylo dobrý ale dával sem lepší :D :D ale k tomu Rusherovy mozná je trochu silnější :D má dost Hp .... Když máte kevlar tak vás commanda nedají na ránu. Ale nesnižoval bych ho :D možná bych se koukul víc na medika :) 100+ lvl .... 200 hp... hodí lékarnu pod sebe a stříli vysypu do něj 8 ran a není mrtvý... :) dám mu třeba 400 dmg :)
    Hmm, medika tiež treba pozreť

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Na dálku je slabej.
    No, na diaľku uberá 40HP a kým ho zastrelíš tak je pri tebe a už na blízku ti zobere aj cez 120hp a vyššie

    E: Ospravedlňujem sa, že som dal až 3príspevky za sebou, až teraz som si to uvedomil =D.

  11. #11

    Odpověď: Rusher

    Full out ze strany ostatnich hračů :D

  12. #12

    Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Na dálku je slabej.
    Nehcápu proč, ale obzvlášť na CODu se stává, že na dálku s brokovnicí dávají lehko lidem zásah do hlavy, a tak se stane, že místo zmiňovaných 40 dmg na dálku dá 200...
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-12-14 v 16:35.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    20

    Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno Tomons..786 Zobrazit příspěvky
    To skore bylo dobrý ale dával sem lepší :D :D ale k tomu Rusherovy mozná je trochu silnější :D má dost Hp .... Když máte kevlar tak vás commanda nedají na ránu. Ale nesnižoval bych ho :D možná bych se koukul víc na medika :) 100+ lvl .... 200 hp... hodí lékarnu pod sebe a stříli vysypu do něj 8 ran a není mrtvý... :) dám mu třeba 400 dmg :)
    Ak mas brokadu a zasiahnes menej dolezite casti tela tak je jasne ze medika nezabijes,koli malej kadenci brokovnice a je samozrejme ze sa medik aj zehealuje za ten cas.
    A ak pises o 8ranach co si dal mne,tak som mal aj kevlar a to dost tlmi brokovku.Keby si mi dal z metra hlavu das mi aj 300dmg,teda sa musis viacej snazit tomons .

    Kazda class 100+ moze byt dost silna po vylepseni spravnych statov,a samozrejme aj hrac musi byt nie lamavy.Je pekne ze medik si hodi lekaren a sedi sedi,ale ma aj svoje slabiny.Naprkilad ma len 30nabojov ,bez off itemu tiez nejde vsetko podla predstav,castokrat pride lvl 120+ protektor,vystrielam 30 nabojov a dalsie uz prebit nestihnem . Myslim si ze medik je vyvazeny a netreba na nom nic menit.

    Ak si dobre pamatam rusherovi sa stahovali staty dole uz nejeden krat.Ti ktory sa stale stazuju,sa budu stale stazovat .Mozno by sa mali iba viac snazit .

    PS: tu sa riesi "presileny" rusher,nie medik

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno valibuk Zobrazit příspěvky
    Ak mas brokadu a zasiahnes menej dolezite casti tela tak je jasne ze medika nezabijes,koli malej kadenci brokovnice a je samozrejme ze sa medik aj zehealuje za ten cas.
    A ak pises o 8ranach co si dal mne,tak som mal aj kevlar a to dost tlmi brokovku.Keby si mi dal z metra hlavu das mi aj 300dmg,teda sa musis viacej snazit tomons .

    Kazda class 100+ moze byt dost silna po vylepseni spravnych statov,a samozrejme aj hrac musi byt nie lamavy.Je pekne ze medik si hodi lekaren a sedi sedi,ale ma aj svoje slabiny.Naprkilad ma len 30nabojov ,bez off itemu tiez nejde vsetko podla predstav,castokrat pride lvl 120+ protektor,vystrielam 30 nabojov a dalsie uz prebit nestihnem . Myslim si ze medik je vyvazeny a netreba na nom nic menit.

    Ak si dobre pamatam rusherovi sa stahovali staty dole uz nejeden krat.Ti ktory sa stale stazuju,sa budu stale stazovat .Mozno by sa mali iba viac snazit .

    PS: tu sa riesi "presileny" rusher,nie medik
    Povedal niekto, kto hrá medika 175+, že rusher je slabý..

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Rusher

    Citovat Původně založeno Rejko Zobrazit příspěvky
    Povedal niekto, kto hrá medika 175+, že rusher je slabý..
    pravda

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •