Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: MegaPublic Mapy

  1. #1

    MegaPublic Mapy

    Zdravím. Rozhodl jsem se sem napsat protože mě začíná vytáčet volba dostupných map na Mega Publicu. Myslím si, že některé mapy by tam ani neměli co dělat z důvodu kolik tam hraje lidí.
    např.
    de_kabul - Mapa s jedním plantem na serveru kde je víc jak 20 lidí a CT se spawnují pár kroků od plantu? Ta podle mě patří na nějaký Mini public.
    de_eldorado - Šíleně malá mapa kde se CT spawnují pomalu na obou plantech. Při hodně lidech tam lítají fps jak o závod. Často se tam setkávám s porušováním pravidla o kempení T s bombou a dokonce kola se s ní nehnou ze spawnu. To tam dělá každý druhý hráč. Tam kdyby přišel na tu mapu jednou admin tak by dal tak 5 banů minimálně. Když už tak bych místo ní navrhoval mapu de_westwood. Je to klasika a pozice T a CT jsou tam víc vyrovnané.
    de_dust_castle - Prostorná mapa, ale znovu nutí T kempit stejně tak i CT. Jakmile přijde na tuhle mapu tak návštěvnost serveru neskutečně klesne.
    Pak je tu assault. Tu mapu neskutečně nenávidím a mám pro to snad 100 důvodů, ale už se o její zrušení zde někdo snažil a neprošlo to.
    Vím, že mi to u vás neprojde asi ani mě, ale musím to zkusit :D Ty mapy jsou opravdu fail. Jinak musím ale pochválit většina map na Mega Publicu je peckových. Bohužel ne všechny se tak často hrají jelikož drtivá většina hráčů jsou pouhé ovce a když vidí ve jménu mapy slovo dust tak jí musí okamžitě votnout i když je to naprosto kravská mapa a, že těch map je hodně.
    Naposledy upraveno AndreCz; 28-12-14 v 18:15.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Re: MegaPublic Mapy

    tyhle mapy sou ale jenom na mega2.Já chtěl hlavně tyhle mapy odstranit z mega1,aby tam vzrostla úroveň.Což se povedlo.A díky těmhle stupidním mapám,se začal mega 2 taky plnit.Musíš se smířit s tim,že holt tyhle mapy maj rádi děcka.Eldorado je tam velmi oblíbený.
    Takže na mega1 hrajou starší,co si chtěj zahrát cw mapy a mladší hrajou na mega2,kde sou stupido mapy.Ale tenhle pokus vyšel na zaplnení obou serverů,takže 1)sem proti 2)kotel s tim taky nejspíš nic dělat nebude.

  3. #3

    Odpověď: MegaPublic Mapy

    Jo takhle :) Tak to od teď budu chodit na mega1 :D

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2013
    Příspěvky
    14

    Odpověď: MegaPublic Mapy

    Já bych požádal o odstranění mapy de_hell z meapub1. Je to dobrá mapa a mám jí rád, ale problém je, že má jen omezený počet hráčů a tak se mapa změní při plném serveru a velká část hráčů se najednou nemůže připojit. Tuhle mapu bych dal jen na servery s nižším počtem hráčů.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    27

    Odpověď: MegaPublic Mapy

    +Pridal by som de_mirage na mega pub

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    162

    Odpověď: MegaPublic Mapy

    Já bych zase přidal de_season. Nejlepší GO mapa, aj tu by mohla mít úspěch.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Bugy
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    MegaPub
    Příspěvky
    443

    Odpověď: MegaPublic Mapy

    Zdravím, mohli by jste přidat nějaké "Hostage rescue" mapy na MegaPub?
    Třeba cs_itally a cs_assault.
    Jsou to klasické mapy a je podle mě škoda, že tam nejsou, nevím jak se budou tyto mapy líbit hráčům, tak to aspon zkusit na chvili a když se neosvědčí tak smazat...
    Podle mě je tam dost hráču co ocení tyto mapy :)

    Díky za odpověd.

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele wocogo
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    Zlín, Olomouc
    Příspěvky
    46

    Odpověď: MegaPublic Mapy

    Dobrý den, ráda bych zažádala, zda by se nevměstnala nová mapa na mega pub DE_PIRANESI http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1686/ -> v rámci hradního systému, když už de_cbble je tak krásně zaběhlá. Navíc mapa pojme hodně hráčů. Dále ještě (starou) novinku - neboť na žádných classic serverech není - cs_rio http://cs.gamebanana.com/maps/149929 -> jedná se o komplexní mapu, kde si hráči mohou také zahrát fotbal s potrhaným míčem...

    Díky moc za podporu,
    kočičí hlavy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •