Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 35

Téma: Hráč roku 2014

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Hráč roku 2014

    Kotel protože bez něj by nebyl tento portál
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Hráč roku 2014

    Does

    dôvody spomenuté, je nápomocný, príkladom pre všetkých adminov, atď.

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Hráč roku 2014

    Jerry, protože je jeden z mála co tu prosadí názor a dokáže si otevřít hubu i na starší adminy. Od něj byste se měli učit, někteří rádoby admini.

  4. #19

    Odpověď: Hráč roku 2014

    letajíci ponorka/Cardoxon

    Je to super človek zo všetkým mi pomáhal na superhero ked som nevedel čo je co mi vysvetlil aj poradil som herama ďakujem mu veľmi pekne.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Re: Hráč roku 2014

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky
    Jerry, protože je jeden z mála co tu prosadí názor a dokáže si otevřít hubu i na starší adminy. Od něj byste se měli učit, někteří rádoby admini.
    Ted to zní jako bych byl nevychovanej a otvíral si hubu na starší a neměl knim úctu :D

    Jinak nějak ať se teda vyjádřím i tématu:
    1. Does - vše co Toyko napísal + že rozumí většine modum + rozumí většine druhum cheatum + je skromnej něco udělá a nedává to tak najevo jak třeba já :D akorát je mě ho trošku líto že tu prosedí tolik času a pak se třeba spalí jako já a bude ho to štvát i když ho to asi baví.
    Does jednoznačně nejlepší admin jak přístupem, tak zkušenostma a prací.
    2. Pirat a matis - dobrej cheathunt, dřív nás bylo víc aktivních cheathunteru, ale každého to po čase přejde a jsem rád že tam aspon někdo tedka aktivně běhá a vás je tam vidět tedka hodně.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Hráč roku 2014

    za mna urcite najskusenejsi admin Matis.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Hráč roku 2014

    Citovat Původně založeno *M@sters Indian0* Zobrazit příspěvky
    Kotel

    Denne musí znášať PM od deciek žiadajúcich práva a vždy to znáša kľudne .
    Vždy mi so všetkým pomohol, na každú PM mi odpísal.
    Sponzoruje nás týpkov zakladajúcich súťaže.
    Založil Kotelnu a vlastne on je zakladateľom tejto komunity.

    Viem že nominovať mám len jedného, ale chcem upozorniť aj na týchto:
    Does Kopa práce na DR. Celé to prerobil. + to co je nahore.
    Samčo Udržuje poriadok na ZM. Vždy ochotný prísť ak ho zavolám, hoc aj pre nejakú somarinu.
    Smooke,Hectsssss Kto z nimi hral JB ten to chápe. Keď sa napoja na server vždy mi puká brucho od smiechu.
    Fizzy,Byznis Na každé moje hlásenie vždy prišli, aj keď práve nehrali CS.
    Koprakek,The Frisco Vzorný spešlovia. Držia rekord v rýchlosti na prepojenie sa na ten server kde som a kde hlásim bordel.
    PiratJO,Mr.Chemistry,NarutoO Admini ktorí to najviac banujú cez net, mám namysli tie demá od hráčov...
    Luccy, Britny Čertice JB. Keď s nimi hrám JB je vždy poriadok. Taktiež prídu na všetký moje hlásenia. (Britny však nemá rada keď veľa kecám )
    Gregy,Alcapone Silvestrovský večer opojený alkoholom bol na nezaplatenie. Kto tam nebol nepochopí.
    ImGustak,Adio dvaja kári pri ktorých keď hrám JB som viacej vo vzduchu ako na zemi. Taktiež som s nimi presedel mnohé hodiny u JB.
    Hopans málo kto ho pozná, ale je to fajn týpek. Presedel som s ním kopu času na skypu, na FUNe spolu fafčíme a sundávame gunsákov a je až mocno výchovaný, čiže keď vám napíše Hopans a bude vám vykať to nebude tým že je kiduliatko, ale že je strašne prechovaný.
    A nakoniec Zoyer ,Bezdak, Tupelko, Charon, 3k a jerry,Fhacker taktiež kopa práce na kotelni či už so súťažami, servermi, nábormi,trofejmi...
    Zapomněl si na oliho... "výroba" pluginů, nastavení na serveru

  8. #23
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Hráč roku 2014

    Chtěl bych napsat hodně nicků, ale to bych dělal hodinu, protože těch hráčů/adminů, co mají můj obdiv je opravdu hodně. Ale pokud bych měl jmenovat příklad, tak u mě je to hráč Jiří/Toy. A teď moj story. Jako takovej klasickej, furienskej a noliferskej fracek jsem jednou začal hrát jailbreak, kde jsem poznal právě Jirku, který na mě hned udělal dojem svým chováním, přístupem k hráčům a názorama, které opravdu dávaly smysl. Hodně lidí se vždycky cpalo k Ct, aby se mohli stát vládci světa a fragovat, díky takovým lidem mě ten džejl zase celkem přestal bavit a chtěl jít pryč, ale vždy se tam na poslední chvíli zjevil Jirka, který se za pomoci nové mapy dostal k ct a pak začala zase zábava. Z neznámého týpka se stal oblíbený člověk, který dostal možnost býti spešl, využil toho a začal tam dělat i pořádek a ten jail byl lepší a lepší. Poté, co si požádal o práva a dostal je, ten jailbreak nabral opravdu jiný směr než dřív a byla s ním jenom a jenom sranda. Dále bych mu chtěl poděkovat za to, že mě podpořil v moji žádosti o práva, po které jsem měl možnost nahlédnout do světa adminů (ale to je zas jiná story). S Jirkou se nikdy nikdo nenudil, byla tam věčně prdel, rád bych zmínil hlavně to, jak jsme hráli partičku společně s Foxem a mu furt padal steam :D :D :D :D Prostě kdo to nezažil, tak ten se nezasměje, ale takový výbuchy smíchu jsem chytal opravdu jen s něma. Další funny moment, kterej neměl obdoby je toto http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=59539 :D :D :D To ani nepotřebuje komentář, Jirka a jeho all stars reasony, nad kterýma se člověk smál a tím nemyslím to, že je to p*čovina, ale že většinu věcí dokázal napsat jiným způsobem, který člověka opravdu rozesmál, ale furt to mělo ten stejný smysl. Pak tu ovšem musím zmínit i to, že se tu s mnoha lidma dostával do konfliktu, které z obyčejných hovadin přerostly do věcí, které se řešili odebíráním práv. Jenom chci říci, že za vším, co Jirka kdy napsal za názor, tak za ním stojím, protože podle mne má tento člověk dosti rozumu a ví jak co a jak viz. jeho hádka s Britny (nechci tím nijak Britny urazit, už proti tobě nic nemám, tak to prosím nech tak a tuhle větu když tak ignoruj a nijak na ni nereaguj..) Všechno nakonec stejně skončilo tak, že se prostě většina(adminů hlavně) utvrdila a Jirka z toho vyšel vždy jako poražený, což mne mrzí. Tomuto člověku chci opravdu poděkovat, že jsem měl tu čest ho kdy v tomto imaginárním světě potkat. Dekuji ti a přeji všechno nejlepší do Nového roku. ;)

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Hráč roku 2014

    to bylo od srdíčka


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Thumbs up Odpověď: Hráč roku 2014

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Chtěl bych napsat hodně nicků, ale to bych dělal hodinu, protože těch hráčů/adminů, co mají můj obdiv je opravdu hodně. Ale pokud bych měl jmenovat příklad, tak u mě je to hráč Jiří/Toy. A teď moj story. Jako takovej klasickej, furienskej a noliferskej fracek jsem jednou začal hrát jailbreak, kde jsem poznal právě Jirku, který na mě hned udělal dojem svým chováním, přístupem k hráčům a názorama, které opravdu dávaly smysl. Hodně lidí se vždycky cpalo k Ct, aby se mohli stát vládci světa a fragovat, díky takovým lidem mě ten džejl zase celkem přestal bavit a chtěl jít pryč, ale vždy se tam na poslední chvíli zjevil Jirka, který se za pomoci nové mapy dostal k ct a pak začala zase zábava. Z neznámého týpka se stal oblíbený člověk, který dostal možnost býti spešl, využil toho a začal tam dělat i pořádek a ten jail byl lepší a lepší. Poté, co si požádal o práva a dostal je, ten jailbreak nabral opravdu jiný směr než dřív a byla s ním jenom a jenom sranda. Dále bych mu chtěl poděkovat za to, že mě podpořil v moji žádosti o práva, po které jsem měl možnost nahlédnout do světa adminů (ale to je zas jiná story). S Jirkou se nikdy nikdo nenudil, byla tam věčně prdel, rád bych zmínil hlavně to, jak jsme hráli partičku společně s Foxem a mu furt padal steam :D :D :D :D Prostě kdo to nezažil, tak ten se nezasměje, ale takový výbuchy smíchu jsem chytal opravdu jen s něma. Další funny moment, kterej neměl obdoby je toto http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=59539 :D :D :D To ani nepotřebuje komentář, Jirka a jeho all stars reasony, nad kterýma se člověk smál a tím nemyslím to, že je to p*čovina, ale že většinu věcí dokázal napsat jiným způsobem, který člověka opravdu rozesmál, ale furt to mělo ten stejný smysl. Pak tu ovšem musím zmínit i to, že se tu s mnoha lidma dostával do konfliktu, které z obyčejných hovadin přerostly do věcí, které se řešili odebíráním práv. Jenom chci říci, že za vším, co Jirka kdy napsal za názor, tak za ním stojím, protože podle mne má tento člověk dosti rozumu a ví jak co a jak viz. jeho hádka s Britny (nechci tím nijak Britny urazit, už proti tobě nic nemám, tak to prosím nech tak a tuhle větu když tak ignoruj a nijak na ni nereaguj..) Všechno nakonec stejně skončilo tak, že se prostě většina(adminů hlavně) utvrdila a Jirka z toho vyšel vždy jako poražený, což mne mrzí. Tomuto člověku chci opravdu poděkovat, že jsem měl tu čest ho kdy v tomto imaginárním světě potkat. Dekuji ti a přeji všechno nejlepší do Nového roku. ;)

    Tak nějak ani pořádně nevím, co k tomu napsat, každopádně solidní dávka nostalgie ;)

    Patří ti můj velkej dík za tuhle satisfakci ( a pohlazení duše :-D ) v jednom postu :)

    Ať se daří i tobě Euste.

    PS: Vím, že je to úplně OT, ale nedalo mi to tu nechat bez odezvy.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Hráč roku 2014

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Chtěl bych napsat hodně nicků, ale to bych dělal hodinu, protože těch hráčů/adminů, co mají můj obdiv je opravdu hodně. Ale pokud bych měl jmenovat příklad, tak u mě je to hráč Jiří/Toy. A teď moj story. Jako takovej klasickej, furienskej a noliferskej fracek jsem jednou začal hrát jailbreak, kde jsem poznal právě Jirku, který na mě hned udělal dojem svým chováním, přístupem k hráčům a názorama, které opravdu dávaly smysl. Hodně lidí se vždycky cpalo k Ct, aby se mohli stát vládci světa a fragovat, díky takovým lidem mě ten džejl zase celkem přestal bavit a chtěl jít pryč, ale vždy se tam na poslední chvíli zjevil Jirka, který se za pomoci nové mapy dostal k ct a pak začala zase zábava. Z neznámého týpka se stal oblíbený člověk, který dostal možnost býti spešl, využil toho a začal tam dělat i pořádek a ten jail byl lepší a lepší. Poté, co si požádal o práva a dostal je, ten jailbreak nabral opravdu jiný směr než dřív a byla s ním jenom a jenom sranda. Dále bych mu chtěl poděkovat za to, že mě podpořil v moji žádosti o práva, po které jsem měl možnost nahlédnout do světa adminů (ale to je zas jiná story). S Jirkou se nikdy nikdo nenudil, byla tam věčně prdel, rád bych zmínil hlavně to, jak jsme hráli partičku společně s Foxem a mu furt padal steam :D :D :D :D Prostě kdo to nezažil, tak ten se nezasměje, ale takový výbuchy smíchu jsem chytal opravdu jen s něma. Další funny moment, kterej neměl obdoby je toto http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=59539 :D :D :D To ani nepotřebuje komentář, Jirka a jeho all stars reasony, nad kterýma se člověk smál a tím nemyslím to, že je to p*čovina, ale že většinu věcí dokázal napsat jiným způsobem, který člověka opravdu rozesmál, ale furt to mělo ten stejný smysl. Pak tu ovšem musím zmínit i to, že se tu s mnoha lidma dostával do konfliktu, které z obyčejných hovadin přerostly do věcí, které se řešili odebíráním práv. Jenom chci říci, že za vším, co Jirka kdy napsal za názor, tak za ním stojím, protože podle mne má tento člověk dosti rozumu a ví jak co a jak viz. jeho hádka s Britny (nechci tím nijak Britny urazit, už proti tobě nic nemám, tak to prosím nech tak a tuhle větu když tak ignoruj a nijak na ni nereaguj..) Všechno nakonec stejně skončilo tak, že se prostě většina(adminů hlavně) utvrdila a Jirka z toho vyšel vždy jako poražený, což mne mrzí. Tomuto člověku chci opravdu poděkovat, že jsem měl tu čest ho kdy v tomto imaginárním světě potkat. Dekuji ti a přeji všechno nejlepší do Nového roku. ;)
    tak tak:) taktiež, keď som začínal na JB som si ako prvého všimol Jiriho.. a bol pre mňa niečo ako vzor:) fakt rozumný chalan.. všetko už povedal Eustralien
    takže pre mňa jednoznačne Toy
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  12. #27
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cream.
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    176

    Odpověď: Hráč roku 2014

    Herák/Toy.

    Aj napriek všetkému najlepšie roky na kb (y)

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Hráč roku 2014

    Takže môj príbeh začína tu .................... a končí tu. Mám 3 atmynov ktor1 sú pre mňa BoT (Best of Top), Matis, Does a Jack Sperón a.k.a. Pyrát. Pyrát banuje o 106 začo mu je velká vdaka, Does tu spravil velký kus práce začo mu taktiež dakujeme, ale velmi moc ma zaujíma dedo Matis. Má 156 r. a stále banuje ako drak ... hádže kocúra o stenu takže si vyberám pokémona Matísa.

    Jerry nesmúť si môj 18 najlepší admin.

  14. #29
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204

    Odpověď: Hráč roku 2014

    Citovat Původně založeno J3ZUsSs* Zobrazit příspěvky
    hádže kocúra o stenu takže si vyberám pokémona Matísa.
    Pffff ok tak za mě to je taky Matis

    E: Stejně jako Jezus si to myslím + občas i pomáha s nějakýma drobnůstkama
    Naposledy upraveno Mocho; 12-01-15 v 19:03. Důvod: Dopsaní věci ohledně matise

  15. #30
    Expert člen Avatar uživatele Bujak
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    485

    Odpověď: Hráč roku 2014

    Hmm je to ťažke, aleeee Does.
    Prečo? -- Nebudem to tu piseť lebo všetko je napisane.


    MENEJ ZNAŠ, LEPŠI ŠPIŠ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •