Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: FyZmatic --> matis

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    CZ/US
    Příspěvky
    115

    FyZmatic --> matis

    !!FACEPALM!!

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 133914)
    [AMXBANS] Mas 3 tydnu, 6 dnu, 18 hodin, 31 minut a 26 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] Duvod banu: 'nadavky..neponaucitelny'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < FyZmatic >
    [AMXBANS] Tvuj nick: FyZmatic +
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:34350954
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:34350954
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.245.115.231
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.245.115.231
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < matis >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Fy

    Helemese!! Zpětně banán, to mě jako sledujete přes chatlog nebo mě nějakej Z M R D nabonzoval?
    A najednou!zrovna!! když si poprvé koupím vip tak mi ho celej defakto seberete.
    Jinak v klídku, klidně vám ještě něco pošlu, můžete si na mě pak třeba dát pivko, chlapci..
    Hraju tam často a ti idiotští boti (aspoň tak hrají krom toho že jsou sprostí víc než já) mě prostě donutí jim to napsat, děláte najednou zase po dlouhé době jako že "cooo?"
    -když se chovám furt stejně-Bez keců prosím co následuje po třech týdnech a nějakých výpisů mýho chatlogu...
    Najednou se matis probere a lupne mi ban...Prosimvás, vyfiltrujte si na mapách FY v kolonce text, tag "fyz" a uvidíte co za krásu vám tam vyjede.
    Já tohle odmítám řešit, prášit na někoho, ikdyž bych mohl, já mám pomutovaný polovinu těch negramotnejch botů z přední části ranku, pak se dotknu nějakýho blbečka
    (např.kterej je druhej v nějakým ranku jen proto, že u toho strávil půl života v 17ti letech [chudák] ještě k tomu s aim_0) a ten mě nabonzuje.
    Pánové, nasrali jste mě fest!zahrám si jinde nebo GO ale 4 týdny volové!!!

    A k tobě..matis...
    odpusť si laskavě nějaký kecy typu "neponaučitelný" poučuj si svoje děcka, jestli nějaký máš,
    nebo tady ty ze serverů, kteří tu hrají pár měsíců a už si žádají o práva.
    Právě momentálně třeba teď aim servery a pak tam běhaj po serveru a to prostě vidíš jací jsou to řešiči najednou se jim mění svět-budou velcí admini a každou chvílu se hážou do spectu,
    takže ty si poučuj, ne mě,
    NAZDAR!

    ***škoda toho chatlogu kterej je jen měsíc zpět (navíc najednou zjišťuju, že v něm vidím jen odvčera zprávy, takže i to jste mi nějakým způsobem dojebali) protože to co se dělo před nějakou dobou od jistejch novejch hráčů, který mám v merku- byl celkem nášup, ovšem obsral jsem si to zase jen já, zapamatujte si heslo
    "na každýho stejným metrem" a když dáte ban mě, vyfiltrujte si to viz. výš a pobanujte pokud v chatlogu najdete konkrétní hráče, kteří si to zaslouží aspoň týdnem, jinak budu nasranej jak medvěd.***

    !FACEPALM!
    Naposledy upraveno zlo; 07-01-15 v 20:17. Důvod: TOHLE JE STÍŽNOST, NIKOLIV ŽÁDOST.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Duska
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    212

    Re: FyZmatic --> matis

    hlavně, že to bereš sportovně ;)


  3. #3
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: FyZmatic --> matis

    pocuj chlapce..ty si moje decka laskavo odpust

    a co sa tyka banu > http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=133914

    nedostal si o nic viac ako posledne...

    Fy 06-01-2015 22:34:54 STEAM_0:0:34350954 62.245.115.231 FyZmatic + rozumis tomu ty idiote_?
    Fy 06-01-2015 22:34:32 STEAM_0:0:34350954 62.245.115.231 FyZmatic + takhle si mluv s tvou lehkou matkou...
    Fy 06-01-2015 22:34:06 STEAM_0:0:34350954 62.245.115.231 FyZmatic + takhle si mluv s matkou ty parchante
    takto reaguje normalny clovek???

    ten bam mas aj popravde taky dlhy, aby si sa tu ukazal a ano, stazuju sa mi na teba hraci, ze to stale robis...a tvoja historia banov hovori za vsetko

    mozno by som ten ban aj skratil, ale toto co tu predvadzas ma o tom nepresviedca....
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    CZ/US
    Příspěvky
    115

    Odpověď: FyZmatic --> matis

    pocuj chlapce :D hej ty vole, vůůbec se mi tohle nelíbí, poučuj a mluv si takhle se svýma kámošema, laskavě! vybral sis moje včerejší reakce, byl 1000cej idiot kterej mi nadával do blbečků a teda bohužel jsem mu napsal co jsem mu napsal, ale tohle mám odtud, abys to pochopil chlapce!tady v téhle komunitě se tyhle urážky používají, bohužel ten blb, žádnou matku nemá a tak to vyšlo vniveč.

    Nebudu hlásit každýho vola, co neunese, že ho sundám, že hraju čistě, zato, že vypustí tenhle kec, když bych tu trapácky hlásil každej týden za tohle.
    Tímhle, že zabanuješ zrovna mě, ničemu nepomůžeš, neboť jde spíš o to, že si semnou moc nezahrají.
    V podstatě jim vadí něco jinýho, chápeš?
    Ty bys mi zkrátil ban chlapce? Ty jsi tak hodný, ale víš co, taky jsi mě nepřesvědčil, ještě popřemýšlím aj já jak to bude dál.
    Ale já si to každopádně uvědomuju a sám přemýšlím, jestli vůbec mám tohle zapotřebí, nechat si nadávat od kdejakejch fetáků, cikánů, děcek z pasťáku a pak se tu dohadovat s vama o tom kde přesně je pravda.
    Já se nikoho na serveru nechci zbavit tímhle způsobem a tak si ho prostě mutnu a hotovo. Když tam ale budu hrát já budou tam semnou i nadávky a to kdekoliv jinde s jakýmkoliv průměrnějším hráčem, jelikož ti slabší to budou komentovat a komentovat,
    protože tam hraju často.
    Zabanoval jsi ale mě, gratuluju, mohl jsi mě bannout už dřív ale.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: FyZmatic --> matis

    Ahoj. Na buduce skus hud_saytext 0. Matis si ta pritiahol na forum, aby si si uvedomil, ze takto sa spravat nemas. Takym to spravanim aj tu na fore si sam skodis. tak sa pekne ospravedln, popros ho, aby ti to skratil a bud dobry. Ak v tom budes pokracovat dopracujes sa iba ak tak k perniku a ten na steam je naozaj pernik.


  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    CZ/US
    Příspěvky
    115

    Odpověď: FyZmatic --> matis

    Čau hud_saytext 0 jsem měl, má to výhody, ale i nevýhody.
    Omlouvám se, ale za nic se omlouvat nebudu, jsem nasranej na vás, přesto, že svoje chyby vidím.
    Já jsem na tom serveru tak často, že to tam mám v merku uplně celý-jak se kdo chová, kdo tam hraje a nehraje- přitom se tváří třeba jako aktivní atd atd(všechny aim, stačí mi nahlídnout view info) ...
    Jak říkám nespravedlivý, nehorázně, ale výhodu to má, že si tam teď zahrajou ti, kteří si semnou zahrát nemohli, klesne jim tlak, přestanou se jim klepat ruce a já jim tu radost dopřeju a vám taky.
    A k tomu perníku se jistě taky dopracuju, to je můj další skill, nebo jak tomu říkáte? Vše každopádně v rámci téhle hry, téhle komunity.

  7. #7
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    CZ/US
    Příspěvky
    115

    Odpověď: FyZmatic --> matis

    Co mi vadí, tak náááhodou jen co dostanu ban, tak začne kdosi (VALVE_0:0:1391085279) hrát za můj nick "zlo", není to žádná náhoda, třeba konkrétně tenhle hráč kdykoliv se na serveru objevím tak má nějaký poznámky, ale je to malá ryba...
    Každopádně ví, že jsem to já, netajím se tím.
    Dojde na server pod nickem zlo a zadá okamžitě top14, moc mu asi nevyjede když je ten nick 18tej... tak co :D rezervovanej není ne :D má na to právo ne?

  8. #8
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: FyZmatic --> matis

    Citovat Původně založeno zlo Zobrazit příspěvky
    pocuj chlapce :D hej ty vole, vůůbec se mi tohle nelíbí, poučuj a mluv si takhle se svýma kámošema, laskavě! vybral sis moje včerejší reakce, byl 1000cej idiot kterej mi nadával do blbečků a teda bohužel jsem mu napsal co jsem mu napsal, ale tohle mám odtud, abys to pochopil chlapce!tady v téhle komunitě se tyhle urážky používají, bohužel ten blb, žádnou matku nemá a tak to vyšlo vniveč.

    Nebudu hlásit každýho vola, co neunese, že ho sundám, že hraju čistě, zato, že vypustí tenhle kec, když bych tu trapácky hlásil každej týden za tohle.
    Tímhle, že zabanuješ zrovna mě, ničemu nepomůžeš, neboť jde spíš o to, že si semnou moc nezahrají.
    V podstatě jim vadí něco jinýho, chápeš?
    Ty bys mi zkrátil ban chlapce? Ty jsi tak hodný, ale víš co, taky jsi mě nepřesvědčil, ještě popřemýšlím aj já jak to bude dál.
    Ale já si to každopádně uvědomuju a sám přemýšlím, jestli vůbec mám tohle zapotřebí, nechat si nadávat od kdejakejch fetáků, cikánů, děcek z pasťáku a pak se tu dohadovat s vama o tom kde přesně je pravda.
    Já se nikoho na serveru nechci zbavit tímhle způsobem a tak si ho prostě mutnu a hotovo. Když tam ale budu hrát já budou tam semnou i nadávky a to kdekoliv jinde s jakýmkoliv průměrnějším hráčem, jelikož ti slabší to budou komentovat a komentovat,
    protože tam hraju často.
    Zabanoval jsi ale mě, gratuluju, mohl jsi mě bannout už dřív ale.
    mam doma takeho stareho syna ako si ty, tak sa chlace konecne uvodom a zacni citat to co pises...a neohanaj sa tu skutkami co vykonali iny....na kazdeho raz pride a na to mozes vziat jed....tak laskavo predsa len nad tym puvazuj, hlavne nad sebou a potom prid..pokecame
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    CZ/US
    Příspěvky
    115

    Odpověď: FyZmatic --> matis

    matis..tak toto už je na mě silná kávička, ty mě nepřestaneš udivovat.
    Asi jsi to nepochopil, opět mě totiž poučuješ a ještě máš tu drzost mi říct "a potom prid..pokecame"
    Já tě tu čtu dlouho a doteď jsem neměl v podstatě nic, ale tohle..uf...jestli si teda neděláš legraci, tak je to druhej F A C E P A L M k tobě/k tvé osobě.
    Kopirák nic? někomu jsem dohnal nick do 18tky jen tak na fajnovku aby až dostanu ban, mohl motat, že?
    ...Pak je to vše!


    BTW!!!!Pokud máš doma tak starýho syna, jako jsem já, tak lituju tebe jako otce, že v takovým věku živíš svýho syna/nefakčenko s největší pravděpodobností, jelikož ho máš doma na krku.. asi to tak máš chlapce...v důchodě banovat puboše jako jsem já, hmm ;-)
    Naposledy upraveno zlo; 07-01-15 v 22:44. Důvod: matis do nebe volající

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Duska
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    212

    Re: FyZmatic --> matis

    Smutný je tvůj příběh Fyzmaticu, leč je tady tak častým, že už to vlastně není smutné a zařadilo se to do kategorie běžného.
    Sám si řekl, že je tam všechny znáš. Tak teď využij času a utíkej poznat další lidi. Třeba tě nebudou tak srát jako ti ve hře.. ;)

  11. #11
    Děda Avatar uživatele matis
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Kosice
    Příspěvky
    6,882

    Odpověď: FyZmatic --> matis

    Citovat Původně založeno zlo Zobrazit příspěvky
    matis..tak toto už je na mě silná kávička, ty mě nepřestaneš udivovat.
    Asi jsi to nepochopil, opět mě totiž poučuješ a ještě máš tu drzost mi říct "a potom prid..pokecame"
    Já tě tu čtu dlouho a doteď jsem neměl v podstatě nic, ale tohle..uf...jestli si teda neděláš legraci, tak je to druhej F A C E P A L M k tobě/k tvé osobě.
    Kopirák nic? někomu jsem dohnal nick do 18tky jen tak na fajnovku aby až dostanu ban, mohl motat, že?
    ...Pak je to vše!


    BTW!!!!Pokud máš doma tak starýho syna, jako jsem já, tak lituju tebe jako otce, že v takovým věku živíš svýho syna/nefakčenko s největší pravděpodobností, jelikož ho máš doma na krku.. asi to tak máš chlapce...v důchodě banovat puboše jako jsem já, hmm ;-)
    az ty raz nedajboze budes otec, tak o vychove mozme pokecat, do tej doby sa ale nauc spravat a hlavne tolerovat ostatnych...lebo respekt a pokora ti evidentne nic nehovori...a v tomto zase lutujem ja teba....tymto stylom to v zivote daleko nepotiahnes....

    no kedze musim v dochodku banuvat adolescentov, tak na toto nemam cas...docasne LOCK

    ak sa nahodou rozmyslis co dalej, kludne mi napis PMku a ja ti rad vyhoviem
    Cheater na servery? Píšte cez výkričník (!), alebo mne na steam (matis)...
    Pri hlásení cez ! uvádzajte nick podozrivého a dôvod...
    http://www.youtube.com/watch?v=2zQ7M...ature=youtu.be


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •