Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 110

Téma: Grab

  1. #1

    Grab

    Byl krasný sluneční den, něco okolo 9 večer, 9.1. 2015
    Jako vždy jsem si šel zahrát svůj oblíbený JB mod, k mému překvapení jsem se po nějaké době dostal k CT a užíval si hru za CTčka.
    Po začátku kola, si mě nejmenovaný Admin Mr.Adio vzal do Grabu a hitoval tak dlouho, než sem zemřel.
    Důkaz bohužel nemám, toto má spíše sloužit k tomu, aby jste si na nejmenovaného admina dali pozor.
    Jestli to dotyčný čte, doufám, že to bylo naposledy a protože mám dnes dobrý den, nehodlám to dál řešit..
    Díky, hezký zbytek večera..
    E: To vše se odehrávalo za přítomnosti nejmenované adminky Britny.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 09-01-15 v 21:00.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Nakladana_Okurka Zobrazit příspěvky
    Byl krasný sluneční den, něco okolo 9 večer, 9.1. 2015
    Jako vždy jsem si šel zahrát svůj oblíbený JB mod, k mému překvapení jsem se po nějaké době dostal k CT a užíval si hru za CTčka.
    Po začátku kola, si mě nejmenovaný Admin Mr.Adio vzal do Grabu a hitoval tak dlouho, než sem zemřel.
    Důkaz bohužel nemám, toto má spíše sloužit k tomu, aby jste si na nejmenovaného admina dali pozor.
    Jestli to dotyčný čte, doufám, že to bylo naposledy a protože mám dnes dobrý den, nehodlám to dál řešit..
    Díky, hezký zbytek večera..
    Musím říct, že jsem byl u té situace a sledoval jsem toho admina (Mr.ADIO) a choval se ukázkově a spolu s Britny nešikanovali neschopné CTčko. Přeji krásný zbytek večera:)

  3. #3

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Musím říct, že jsem byl u té situace a sledoval jsem toho admina (Mr.ADIO) a choval se ukázkově a spolu s Britny nešikanovali neschopné CTčko. Přeji krásný zbytek večera:)
    Ahoj kamaráde..
    Dovolím si nesouhlasit, ovšem nic nezmůžu bez důkazu. A jelikož si urazil MOU osobu (neschopné CTčko), žádám o exemplarní potrestání nejmenovaného Admina. (Nejlépe výpověď na hodinu). Díky
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Nakladana_Okurka Zobrazit příspěvky
    Ahoj kamaráde..
    Dovolím si nesouhlasit, ovšem nic nezmůžu bez důkazu. A jelikož si urazil MOU osobu (neschopné CTčko), žádám o exemplarní potrestání nejmenovaného Admina. (Nejlépe výpověď na hodinu). Díky
    To tvé "exemplarní" si nechej patentovat. S tím výrazem "neschopné CTčko" jsem byl ještě velmi tolerantní a milý vůči tvé osobě. Uzavřeme tuto kauzu nebo to skončí banem. (Samozřejmě si ho odneseš domů ty.)

  5. #5

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Co si představujete pod pojmem neschopné CT? Že nedokáže udržet vzpouru? To je důvod ke grabu? To je jak kdybych přesunul všechna CT k T kvůli tomu, že měli skóre 15:0. Nebo já nevím, rád bych poprosil o vysvětlení.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Nejsem si vědoma toho, že by se tam něco dělo, byl to poklidný večer. Jenom okurka omylem spadl z výšky :D

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Co si představujete pod pojmem neschopné CT? Že nedokáže udržet vzpouru? To je důvod ke grabu? To je jak kdybych přesunul všechna CT k T kvůli tomu, že měli skóre 15:0. Nebo já nevím, rád bych poprosil o vysvětlení.
    Musíš umět číst mezi řádky, potom vysvětlení nepotřebuješ. :D
    Naposledy upraveno Britny; 09-01-15 v 22:19.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KeYo
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    1,420

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Nejsem si vědoma toho, že by se tam něco dělo, byl to poklidný večer. Jenom okurka omylem spadl z výšky :D



    Musíš umět číst mezi řádky, potom vysvětlení nepotřebuješ. :D
    a aky mal teda adio dovod ho zabit? stale sme sa to nedozvedeli.. dovod neschopne CT mi jaksi nestaci..
    "Kto si umýva kok*t, ten si nemusí umývať ruky" Čajo

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Musím říct, že taky občas grabuju lidi z hecu. Jen tak dál
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Musím říct, že taky občas grabuju lidi z hecu. Jen tak dál
    Buď sa odstráni ten posraný grab z JB, alebo sa odstránia niektorí admini, ktorí to zneužívajú. Určite sem nejaký šmudla dohadzovač skôr či neskôr niekedy postne aj demo. Rozhodnutie je na vás... Takéto sťažnosti sú od vtedy, odekdy sa tam ten grab zaviedol, takže to nie je prvá "sťažnosť".
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Kiukám, že to rozpoutalo celkem nemístnou debatu... Nehroťte to tolik, však i ze stylu psaní je poznat, že to neberu tak vážně..
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Bralo se to jako vtípek, ale jestli chcete vážné odpovědi, dobrá tedy.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Co si představujete pod pojmem neschopné CT? Že nedokáže udržet vzpouru? To je důvod ke grabu? To je jak kdybych přesunul všechna CT k T kvůli tomu, že měli skóre 15:0. Nebo já nevím, rád bych poprosil o vysvětlení.
    Okurka nehlídal simona, vysmátej jak lečo, lezl k Tčkům a vzpoury byla jedna báseň. Tudíž jsem mu dal kill a vyhuboval mu, ať už to nedělá, protože to bylo už třetím kolem. Dále urazil nemilým způsobem adminku Britny (vzkaz pro rejpaly: vážně si už nepamatuji jakým způsobem), takže i za to byl potrestán. (Bráno jako sranda jak z pohledu mého, Okurky i Britny.) Ještě bys chtěl nějakej důvod ? Zvukovou stopu ? Vypsat přesnou hodinu ? (Bylo to po desáté veřer:)) ... Navíc jsme to brali všichni jako srandu než jako vážnou věc, kde se spíš v této večerní hodině více povídalo než hrálo.. Jestli by se ti něco nelíbilo nadále, choď pozorovat mě a Okurku na NS šerife :)

    Citovat Původně založeno KeYo Zobrazit příspěvky
    a aky mal teda adio dovod ho zabit? stale sme sa to nedozvedeli.. dovod neschopne CT mi jaksi nestaci..
    Pod pojmem neschopné CT se může vyskytovat hned více věcí:), nahoře máš vysvětlení:).. Doufám, že stačí nebo mám o tom napsat knihu ?


    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    takže to nie je prvá "sťažnosť".
    Jednalo se o vtip, nikoliv o stížnost.

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Musím říct, že taky občas grabuju lidi z hecu. Jen tak dál
    O jeden post navíc !



    Občas je dobré si to přečíst, zamyslet se nad tím a poznat "vážnost" psaného textu. Peace

  12. #12

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Přesně tak, jak napsal Adio... Po desáté večer, je na JB více sranda, než fragy, fragy a fragy. To že jste ten můj post vzali vážně (což nechápu, páč už první věta v stížnosti - Okolo deváté večer, sluneční den) mě celkem udivuje... Achjo...
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  13. #13

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    A jestli někomu vadí, že tu vznikla nová stížnost, kterou nemá cenu řešit a je brána jako vtip, tak ať jí modi klidně smažou..
    E: Mužete to editnout k předchozímu příspěvku, uklikl jsem se, než sem stačil napsat vše..
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Pokud toto byl vtip, tak asi nemám smysl pro humor :-D


    E: Vokurko, mně to je to uplně pumpička
    Naposledy upraveno Toy; 10-01-15 v 22:55.

  15. #15

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Pokud toto byl vtip, tak asi nemám smysl pro humor :-D
    Jak říkám, klidně to smažte, když je to až takový problém..

    E: Jiří, však ty to napíšeš takto aspoň, to jiní se toho chytnou jak slepice flusu.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 10-01-15 v 23:34.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •