Strana 2 z 8 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 110

Téma: Grab

  1. #16
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Pokud toto byl vtip, tak asi nemám smysl pro humor :-D
    Tady na fórku už ani nejde nalézt kvalitní vtip

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  2. #17

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Pardon, má chyba. Netušil jsem, co to způsobí, příště se už radeji vyvaruju nemistnych stiznosti.
    S Adiem i Britny si normálně rozumím. A ta stížnost mela byt z me strany "sranda", to sem ale netušil, kolik mrzoutů se tu pohybuje .
    Doufám, že z vás to nadšení někoho seřvat za něco, co měl být fór, přešlo..
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #18

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Nakladana_Okurka Zobrazit příspěvky
    Pardon, má chyba. Netušil jsem, co to způsobí, příště se už radeji vyvaruju nemistnych stiznosti.
    S Adiem i Britny si normálně rozumím. A ta stížnost mela byt z me strany "sranda", to sem ale netušil, kolik mrzoutů se tu pohybuje .
    Doufám, že z vás to nadšení někoho seřvat za něco, co měl být fór, přešlo..
    Já jsem tu taky postnul stížnost, která vypadala jako sranda a nakonec ji nikdo neřešil. Přitom jsem ji myslel naprosto vážně a to jsem měl i důkaz.

  4. #19
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    A potom sa čudujte, že nikto nechodí na polovicu hlásení ...

    Sekcia stažnosti, podaná ako sťažnosť, tak čo som si mal myslieť, že je to presunuté zo sekcie Vtipy a fóry?

    "Byl krasný sluneční den, něco okolo 9 večer," - 9 sa mi zdá že je menej ako 10. Aspoň kedysi to tak bolo, neviem či to máte na tabletoch inak, alebo to nejaký trúd v školstve zmenil, čo by sa na Slovensku aj mohlo stať. A začať stažnosť môžeš aj "Kde bolo tam bolo", Jerry tak občas niečo začína a myslí to smrtelne vážne. Tak kto sa v tom má potom vyznat hoši?! Myšlienky zatiaľ na diaľku nečítam, iba pri reálnom kontakte. Ale pracujem na tom...
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #20

    Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    A potom sa čudujte, že nikto nechodí na polovicu hlásení ...

    Sekcia stažnosti, podaná ako sťažnosť, tak čo som si mal myslieť, že je to presunuté zo sekcie Vtipy a fóry?

    "Byl krasný sluneční den, něco okolo 9 večer," - 9 sa mi zdá že je menej ako 10. Aspoň kedysi to tak bolo, neviem či to máte na tabletoch inak, alebo to nejaký trúd v školstve zmenil, čo by sa na Slovensku aj mohlo stať. A začať stažnosť môžeš aj "Kde bolo tam bolo", Jerry tak občas niečo začína a myslí to smrtelne vážne. Tak kto sa v tom má potom vyznat hoši?! Myšlienky zatiaľ na diaľku nečítam, iba pri reálnom kontakte. Ale pracujem na tom...
    Dobře, a běžně je okolo deváté večer sluníčko, že?
    Běžně člověk napíše "nejmenovaného admina" a pak ho jmenuje, že?
    A třeba taky člověk úplně normálně napíše, aby admina vyhodili na hodinu, že?
    Zkratka a jednoduše, promin Charone, ze ses musel zabývat něčím, co nebylo myšleno vážně..

    E: Souhlasim, víc bych to neřešil.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 10-01-15 v 23:56.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #21
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Nakladana_Okurka Zobrazit příspěvky
    Dobře, a běžně je okolo deváté večer sluníčko, že?
    Běžně člověk napíše "nejmenovaného admina" a pak ho jmenuje, že?
    A třeba taky člověk úplně normálně napíše, aby admina vyhodili na hodinu, že?
    Zkratka a jednoduše, promin Charone, ze ses musel zabývat něčím, co nebylo myšleno vážně..
    Sa ti nestalo nikdy, že večer si niekomu povedal "Dobrý den"? Mne dost casto.
    Kto chce na neho upozorniť, tak to urobí naschval.
    No a? To je len taký výraz, tak to je jasne brané s rezervou, tu trvá vyhadzov 10 sekúnd.
    Zkratka a jednoduše, už to nerozoberaj, stalo sa. Myslel som len, že to je jedna z ďalsích stažností na grab, ktorých vôbec nebolo málo. The End.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Já jsem tu taky postnul stížnost, která vypadala jako sranda a nakonec ji nikdo neřešil. Přitom jsem ji myslel naprosto vážně a to jsem měl i důkaz.
    Kdyby jsi to napsal vážně bez těch ostatních hovadin, tak by to možná i někdo řešil. Ale řekni mi, co bys rád řešil na tom, že někdo někoho přejede ? Na serverech JB je to na denním pořádku. Kdyby se to opakovalo, neřeknu..

  8. #23

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Kdyby se to opakovalo, neřeknu..
    Nalijme si čistého vína, u Leryxe je to na denním pořádku :D. Každopádně jsem chtěl vypadat kúl a trochu to zpestřit. Demo, které jsem postoval, bylo snad dostačujícím důkaz, že to myslím vážně. Ale dobře, nebudeme tu řešit zbytečný Flame. Berme to jako ponaučení. Radši sem budeme postovat věci s vážností a tak, aby to nevypadalo jako sranda. Jen se podívejme jaký tu je teď rozruch.

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Kdyby jsi to napsal vážně bez těch ostatních hovadin, tak by to možná i někdo řešil. Ale řekni mi, co bys rád řešil na tom, že někdo někoho přejede ? Na serverech JB je to na denním pořádku. Kdyby se to opakovalo, neřeknu..
    Však když jsem tehdá točil Byznisa s Vikernesem když dělali bordel a dělali to opakovaně, tak jste mě zmrdali za to, že točim kamarádíčky a dál se to neřešilo. Byznis dostal černej puntík, kterej si určitě Charon napsal na lísteček a založil do truhličky ostatních černých puntíků. Tak mi tu neříkej, že kdyby admini dělali opakovanej bordel, tak by ses ujmul věci.. (: Ale je to old story. Trochu jsme si zavzpomínali a můžem jít domů s posmrkanejma kapesníčkama

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  10. #25
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Čo sa týka grabu:

    V poslednom čase som znechutený ako to ľudia využívajú. Odhadzujú si zbrane grabom, pred tečkami, inak povedané zabranuju vzbure, dalej niektorý su už tak lenivy, že nezabijajú Téčka zbraňami ale grabom, ba čo viac niektorí dokonca zabijaju Tečka ked su tečka, ktorí prehrajú atrakciu... Už som videl aj tak, že admin vyhodil hráča, čo prehral atrakciu do vzduchu a ten hráč ešte prežil. Štastie bolo, že ten hráč sa zabil aby admin nemal z toho zle..

    Fakt trocha to už prehánate, keď už neberte si zbrane, nechajte ich tam a grabujte -.-

    E: Lol ešte aj mám demo toho vyhodenia, a ako sa pokúša na diaľku ho grabnúť a zabiť.. xD
    Naposledy upraveno because; 11-01-15 v 14:14.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Začalo to zo srandy a teraz sa cítim ako vo Francúzsku.

    Edit: 18

  12. #27
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Čo sa týka grabu:

    V poslednom čase som znechutený ako to ľudia využívajú. Odhadzujú si zbrane grabom, pred tečkami, inak povedané zabranuju vzbure, dalej niektorý su už tak lenivy, že nezabijajú Téčka zbraňami ale grabom, ba čo viac niektorí dokonca zabijaju Tečka ked su tečka, ktorí prehrajú atrakciu... Už som videl aj tak, že admin vyhodil hráča, čo prehral atrakciu do vzduchu a ten hráč ešte prežil. Štastie bolo, že ten hráč sa zabil aby admin nemal z toho zle..

    Fakt trocha to už prehánate, keď už neberte si zbrane, nechajte ich tam a grabujte -.-
    Zabraňovanie vzbure. Hráč dostane ban, admin si môže robiť čo chce? Ak mi nejaký admin z pred nosa grabom zobere zbraň, dostane facana a ban na deň.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele 3k a Jerry
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Moravia
    Příspěvky
    2,544

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Zrušme to .. aj mě sameho to láka stím dělat blbosti, ale do jisté míry..
    Co si budem zas tak potřeba to néni, dalo se to i bez něj a když je někdo bugnutý tak ani svatý mu nepomože.


    "Jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi." (Mt 7,12)

  14. #29

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Dobrý deň. Ja rád pripomeniem video spred istého obdobia. https://www.youtube.com/watch?v=Zc47hVq3wNM Dovidenia.

  15. #30
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Stavim sa, ze si ho spamoval, aby ta grabol, "ze chces lietat" a on ti nevyhovel. Tak si za nim lozil jak imbecil a otravoval ho. Jeho to uz nebavilo, tak ta grabol a drbol o zem. To tam je na dennom poriadku.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •