Strana 3 z 8 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 110

Téma: Grab

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Jsem za zrušení.

  2. #32
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno AndreSchurrle Zobrazit příspěvky
    Dobrý deň. Ja rád pripomeniem video spred istého obdobia. https://www.youtube.com/watch?v=Zc47hVq3wNM Dovidenia.
    Pripomenme si? Ok tak si pripomenieme: Fakt milujem debilov ako ty, lozia za ostatnymi a iba mu boxuju pri uchu, vsak co simon to nezakazal. A aj mne ten zvuk velmi vadi, a ak do mna boxuje tak to ma vie moc nasrať. 3x ta odhodil a furt si isiel za nim ako nejaky retard a boxoval si. Tam je uplne namieste grab. Kvoli takymto ludom ako ty by som ho nechal ale už sa to používa aj na iných ľudí. Ja to riesim tak, že sa popýtam simon či to zakáže, neurobí a stále to robí hráč tak ho aj buchnem o zem.

    Dal si sem demo prečo ten grab nechat, dakujem.
    Ja na oplátku dám demo prečo zrušiť: http://leteckaposta.cz/566932201
    (Bude k tomu otravná hudba takže si to potom pretočte.)

    Kludne mi tu vravte, že som hajzel práskač atď. mne je to jedno. Je to môj názor, že takto by admin nemal hrať.

    Citovat Původně založeno AndreSchurrle Zobrazit příspěvky
    Óóó, takže som vyhral. Takto to vôbec nebolo. Ja som nevedel, že je admin. Len v momente, keď som vyšiel z cely videl som ako niekoho grabuje (asi admin, kamarát alebo kluk so ženským nickom). Preto som začal do neho boxovať, nech to prestane robiť. Boxovanie nie je zakázané, zneužívanie práv snáď hej.
    Od toho je chat alebo mikrofon ked ti ho simon zapne -.- moc chabá výhovorka...

    E: Potom sa nečuduj, že ta zabil. Keď by do mňa boxoval aj po tom čo ho odseba x krát odhodím tak by som bol schopný mu dať aj ban za otravovanie. To čo si sem postol je iba tvoja vlastná kokotina, ktorá absolútne neni žiadne zneužívanie práv, len tam ukazuješ ako si si o koledoval. :)
    Naposledy upraveno because; 11-01-15 v 17:13.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  3. #33

    Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    ↑ Aha, zaujímavé. Potom dajme grab všetkým. Nech ma každý takú možnosť. Ďakujem.

    Citovat Původně založeno human Zobrazit příspěvky
    Stavim sa, ze si ho spamoval, aby ta grabol, "ze chces lietat" a on ti nevyhovel. Tak si za nim lozil jak imbecil a otravoval ho. Jeho to uz nebavilo, tak ta grabol a drbol o zem. To tam je na dennom poriadku.
    Óóó, takže som vyhral. Takto to vôbec nebolo. Ja som nevedel, že je admin. Len v momente, keď som vyšiel z cely videl som ako niekoho grabuje (asi admin, kamarát alebo kluk so ženským nickom). Preto som začal do neho boxovať, nech to prestane robiť. Boxovanie nie je zakázané, zneužívanie práv snáď hej.

    E:
    Citovat Původně založeno because Zobrazit příspěvky
    Dal si sem demo prečo ten grab nechat, dakujem.
    Ja na oplátku dám demo prečo zrušiť: http://leteckaposta.cz/566932201
    (Bude k tomu otravná hudba takže si to potom pretočte.)

    Kludne mi tu vravte, že som hajzel práskač atď. mne je to jedno. Je to môj názor, že takto by admin nemal hrať.



    Od toho je chat alebo mikrofon ked ti ho simon zapne -.- moc chabá výhovorka...
    To video je samozrejme o tom, že grab v súčasnej podobe je zrelý na zrušenie.

    Ale ja som mu nechcel písať nech negrabuje, načo by to bolo dobré, neprestal by a ja nie som pán kotel, aby som mu to rozkázal. Ja som robil len to čo bolo povolené. Keď hrám JB a som v boxe a nie je to zakázané tak boxujem do hockoho. V pohode, ruka ruku myje.
    Naposledy upraveno AndreSchurrle; 11-01-15 v 17:05.

  4. #34
    Pokročilý člen Avatar uživatele Mocho
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    204

    Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno AndreSchurrle Zobrazit příspěvky
    Preto som začal do neho boxovať, nech to prestane robiť. Boxovanie nie je zakázané, zneužívanie práv snáď hej.
    Pokud vím Smooke je jeden z adminů který je otravovaný na JB furt do něj lidi boxujou nebo něco jiného..... a proto vždy když do něj někdo boxuje dlouho tak mu řekne ať neboxuje (Občas na to zapomene.) a když tak ten hráč neudělá tak ho prostě prcne o zem.

    E: Kdybys aspoň začal dříve natáčet to tvoje nesmyslné demo/video.....
    E2:
    Citovat Původně založeno AndreSchurrle Zobrazit příspěvky
    Ale ja som mu nechcel písať nech negrabuje, načo by to bolo dobré, neprestal by a ja nie som pán kotel, aby som mu to rozkázal
    Já to mám to samé s Jolem. Ten mě taky furt grabuje (je v tom myšlena legrace a já se prostě začnu gebit jak dement)a vůbec na něj nebyla stížnost
    Naposledy upraveno Mocho; 11-01-15 v 17:20.

  5. #35

    Odpověď: Re: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno ^~^Kocourek^~^ Zobrazit příspěvky
    E2:
    Já to mám to samé s Jolem. Ten mě taky furt grabuje (je v tom myšlena legrace a já se prostě začnu gebit jak dement)a vůbec na něj nebyla stížnost
    Přesně takto vznikla moje funny stížnost na Adia. Držel mě v grabu a nechtíc mě zabil. Napsal jsem mu, že jdu na forko. Během tohoto všeho jsme si psali na steamu a smali se tomu. Jenže, když sem napsal stížnost, tak se najednou strhla vlna kritiky na Adia a na grab. Všichni, co tu píšete, že se ma grab zrušit, tak se zamyslete, jestli za to vážně může grab, který tak odsuzujete, nebo za to můžete vy, kteří ho zneužívají.. Grab bych nechal, protože denně se na serveru setkáváme s případem, kdy admin odbuguje hráče..
    To, ze ste si vzali moji stížnost takhle k srdci, mi hlava nebere..
    AndreSchurrle: To tvoje nicneřikajici demo je celkem k ničemu, když v něm není to zneužití jak pises.. Nevidím jediný důvod proč do admina boxovat jako idiot..
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #36
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Jsem za zrušení grabu, zneužívá toho moc hlavně Mr.Adio.
    E: že já jsem se ku*** vyjadřoval k JB sekci
    Naposledy upraveno UNHCZ; 11-01-15 v 18:43.

    čau grakone


  7. #37

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Jsem za zrušení grabu, zneužívá toho moc hlavně Mr.Adio.
    Myslím, že jsi ten poslední, kdo může někoho kritizovat.
    E: Unihocu k JB sekci se klidně vyjadřuj, ale nepříjde mi, že Adio zenužíval grab. Znova říkám, ta stížnost měla být sranda.
    E2: Pou, palec hore :)
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 11-01-15 v 18:56.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #38
    Nováček Avatar uživatele Pou
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Na salámu
    Příspěvky
    86

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Nechápu proč tu řešíte něco co je úplně zbytečné řešit... V první řadě se zamyslete k čemu byl Grab jako takovej vytvořen. Za jakým účelem a k čemu vlastně...
    To že toho sem tam někdo využije například jak tu píšete o Adiovi tak si vemte v potaz to že drtivá většina lidí s tím grabem neměla sebemenší problém. Berou to ze srandy ... Proč asi když to zpestřuje hru svým způsobem že? Takže to co tu řešíte je jen to že prostě "Vy" to nemužete tak "Oni" taky ne.... Kdyby kdokoliv z vás měl možnost Grabovat ... Sami dobře víte jak by to dopadlo

    PS: Jen taková menší připomínka ... Grab pomohl víc lidem než užkodil ...
    PPS: Je to JailBreak ....

  9. #39

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Pou Zobrazit příspěvky
    PS: Jen taková menší připomínka ... Grab pomohl víc lidem než užkodil ...
    Ten byl dobrej... anebo jsem neměl na to takové štěstí. Nikdy jsem na podobnou situaci nenarazil.

  10. #40

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ten byl dobrej... anebo jsem neměl na to takové štěstí. Nikdy jsem na podobnou situaci nenarazil.
    Stačí trefit dobrou mapu, kde jsou bugy časté a nejlépe v pozdních večerních hodinách, kdy hraje Does, který odbugovává celkem často.. Tedy, alespoň mnohokrát sem byl u případu, kdy někomu pomohl grabem..
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  11. #41
    Nováček Avatar uživatele Pou
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    Na salámu
    Příspěvky
    86

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Grakone nic ve zlim ale to nebyl vtip... Já zažil více pomoci než úhony... Ten řekne to a tamto a každej má pořád něco ... ve všem prostě hledate jen to špatný...

  12. #42

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Zrušiť grab ? Blbosť. Je na to "jeden" dôvod.... Pozrite sa ako to tu vyzerá teraz a preneste sa o 2-5 rokov speť,bolo to iné však :-) ... Nehralo tu toľko detí čo tu hrá teraz,nebolo to vždy len o pp-čkách,bolo to o srande a odreagovaní ... Teraz to je len a len o pp,o ničom inom to už ani nebude ... (týmto nechcem uraziť toho hráča,ale nepáči sa mi ako to tam je) ... takže príklad : |EliTe_V| desolator - čo myslíte,koľko môže mať taký človek rokov ? A oni budú vravieť nám aký sme "kkti" "kidi" ... a podobné ich sračky ? Druhá vec,grab slúži k tomu [PRIKLAD],aby admini pomohli niekomu,kto to tu tak dobre nepozná a nevie sa vyznať v mape .... Jasné treba s tým aj srandu,ale zase odťiaľ potiaľ,ale sťažovať na na to,že ťa niekto hodí o zem,pritom si môžeš za to sám ... Akože nerobí to len smooke ,robí to viac adminov,ale vy si zasa uvedomte,je to normalne boxovať do niekoho ako chuj celé kolo ? Sralo by to aj vás ... :-) A verím tomu keby ste mali grab vy,čo sa sťažujete,nevyzeralo by to ináč,letel by o zem ešte skôr :-) Takže to je moje vyjadrenie na zrušenie grabu (som proti.) :-)

  13. #43
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    84

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Grab by se měl zrušit. .. myslím si, že víc uškodil než pomohl. .. zvlášť když si admini jen tak grabují ct k T a vznikají zbytečné vzpoury. .. nebo když někomu furt dělají naschvály a jen tak ho hází o zem i když je Simon. ..

  14. #44

    Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Podla mňa je Grab užitočný admini pomáhajú ked sa niekto bugne alebo iné veci.

  15. #45
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Odpověď: Stížnosti - hlášení z Jailbreak serveru

    Citovat Původně založeno mars369 Zobrazit příspěvky
    Podla mňa je Grab užitočný admini pomáhajú ked sa niekto bugne alebo iné veci.
    v životě jsem neviděl, že by admin někoho pomocí grabu odbugnul.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •