Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazit výsledky od 106 do 110 z 110

Téma: Grab

  1. #106
    Ex-admin Avatar uživatele Tupelko
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,855

    Re: Grab

    Tady nemá smysl něco řešit, už to tu zašlo dost daleko. Vyřeší se to na poradě v neděli.
    lock

  2. #107
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Re: Grab

    to všichni řešíte jak kdyby vám to mělo od základu změnit životy
    .. ať nejsem úplně offtopic, jsem pro zrušení

  3. #108
    Stálý Maniak Avatar uživatele Swagrid
    Datum registrace
    Jun 2012
    Umístění
    Praha, Český Brod, Jirny, Vitice
    Příspěvky
    985

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Grab

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Hazím špínu ? On může házet špínu, ale já né ? Asi vám lezu do řemesla "kameramani"




    Celkově bych se rád podíval na to co jsi natočil. S tím, že někdo někoho zdvyhá do vzduchu tu bylo řečí dost, to už mě ani nepřekvapuje, ale pozastavil jsem se nad tím, jak jsi údajně zaútočil na jiné CTčko sekáčkem a já jsem tě odhodil. Určitě zavolej do Novy, budou tam mít pro tebe místo.
    Tvůj styl ironickýho psaní mi říká, že se snažíš situaci trochu schovat, ale možná mi to jen tak příjde. Kalerab není jedinej, co si stěžuje na tvoje graby, co si budem povídat. Kdybych nebyl odpískanej za to, že jsem hodil jedno demo o tom, jak si admini dělaj srandičky a zajížděj vězně, tak točim aj tebe a věř mi, že by z toho byl celovečerní film, páč někdy to fakt přeháníš. Aktivních Jail adminů je teď momentálně "pět a půl" a i přesto se někdo nad využíváním grabu pozastavil a řekl si, že tady není něco ok. Tupelko - OK, Grifin - OK, Gustak - OK, Jerry - sem tam něco, Fizzy - taky občas na ten grab sáhne, ale nic kvůli čemu by se měl vytvářet thread.. pak jsi tu ty, kterej na ten grab sáhne minimálně 2x za kolo, což už se hráčům nelíbí a přesně kvůli tomu tenhle thread má už 8 stránek. Nikdo není svatej, řekněme si to na rovinu.. slap u spešlů taky nebyl zrovna OK, ale zrušilo se to a bylo po problémech. Nemusel z toho bejt tak obsáhnutej thread na fórku. Grab je prostě dlouhodobým problémem, ale řešení zatím není, páč nikdo "větší" to moc neřeší, což je chyba a kvůli tomu se do tohodle threadu furt píše a řeší se to a bude se to řešit ještě dlouho, pokud to zůstane nedotčený.

    Swagrid out, peace and love.


    PS:
    Citovat Původně založeno Mr.ADIO
    Forum hero. Myslel jsem si o tobe vic.
    To mi nepříjde jakožto plnohodnotný vyjádření na věc, ale tvoje věc viď. To už musej řešit jiný lidi než já..
    Naposledy upraveno Swagrid; 14-01-15 v 22:35.

    S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní. - Al Capone

  4. #109
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Grab

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Ale vždyť on ví. I on není žádnej svatoušek a grabuje si tam lidi. Když už tu na sebe házíme ty dema, tak bych chtěl teda jedno poslat, kde bEcause zneužívá "adminského přesunu" (tím pádem kvůli adminovi zemřel bezdůvodně jeden hráč)
    Demo -- http://csko.cz/d/B4kvMPOj
    -- vysvětlení : admin má možnost přesunout lidi k T / CT bez toho, aniž by daný živý hráč zemřel. Jak na demu můžeme vidět, Player párkrát bouchl do ADMINA, adminovi se to nelíbilo, tak SÁM SEBE přesunul k CT. Tím pádem byl Player hledaný, protože boxl do CTčka. Jakmile ADMIN zneužil svých schopností, přesunul se zpět k T.

    Navrhuji zrušit tuto adminskou funkci přesunu, že to okamžitě nezabije daného hráče (viz. jak to mají spešlové).
    Citovat Původně založeno J3ZUsSs* Zobrazit příspěvky
    Hah Because aký svätý a robíš toto? Však to je ešte horšie, povedz mi o tom ako si to nechcel. (tu sa začnite smiať)
    Takže, ďakujem Doesovi, že mi otvoril ešte nachvíľku túto tému.
    Takže v prvom rade mi prosím nájdite kde píšem, že som svatý. Lebo ja si fakt nevybavujem, že by som niečo také písal/hovoril. Ale budiš, vidím že adio si sem napísal čo potreboval a veľmi ma udivuje, že si to nenapísal predtým, len keď som si ja prišiel posťažovať. Doteraz si si nebol ale akonáhle som si ja posťažoval tak musíš aj ty, aby som náhodou nebol ukratený, like a kuto.
    Ano používam ten presun a vieš je to fakt fasa. Keď za mnou beží furt debilko nejaký ktorý len chce srať ľudí a človek ho odseba odhodí a zase ide tak ja neviem ale nechce sa mi ho zabíjať grabom. A hádaj čo, na ďaľšie kolo už za mnou ten hráč nechodi a neboxuje do mňa ako zmyslov zbavený. A ver mi nechce sa mi počúvať iba ako do mňa boxuje niekto a nič mi to nerobí.

    Adio: Celkovo bol som pro aby ti dali práva, bol som pro aj aby ti ich nechali, ale potom čo si začal zneužívať, najskôr na TS a potom v hre, že som normálne aj 5x oľutoval.

    Citovat Původně založeno Mr.ADIO Zobrazit příspěvky
    Hazím špínu ? On může házet špínu, ale já né ? Asi vám lezu do řemesla "kameramani"
    Aké kameri? :D Nechápem potom načo je tá téma sťažnosti keď nemáš demo tak ťa pošlu do veľmi veľkej dierky, a keď máš tak si debil lebo si si ,,NAKAMEROVAL,, a sťažnosť aj tak nebude vyriešená. Áno nakameroval som a snáď mám dovolené. Mne je jedno, zoberte grab/slap/slay/kick atď. ja si urobím poriadok aj bez týchto vymožeností.

    K tebe Jezus: Raz si mi napísal, že smrdím na tom jeblom JB a hádaj čo? Teraz tam smrdíš aj ty, slávna fantastická 4rka sa rozpadla keďže už v banliste sa veľmi nenachádzajú Vaše mená. Ale to už je iná téma.

    Som rád, že mi Does dal tú možnosť sa vyjadriť.
    S pozdravom
    ,,Svatý,, bEcause
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  5. #110
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Grab

    Tieto sracky uz ani nikto necita. 8 stran o hovne, kde sa akurat urazate a bla bla. A to zacalo ako "sranda". Lock a uz to neotvarajte, aj tak tu nic nevyriesite. Poriesi sa na porade.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •