Zobrazit výsledek ankety: Zakázať bhop počas duelu ?

Hlasující
25. V této anketě nemůžeš hlasovat
  • Áno

    17 68.00%
  • Nie

    8 32.00%
Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: DR - Duel - úprava

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Likan.
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    191

    DR - Duel - úprava

    Nechce sa mi to moc rozpisovať, tak iba stručne...
    Navrhol by som, aby sa zakázal bhop pri dueloch :)

  2. #2

    Odpověď: Duel - úprava

    Súhlasim.. aj mna to dost nebavi ked idem s niekym knife a on si bhopuje a popritom sa to neda..Proste nieje to fer


  3. #3
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Duel - úprava

    Původně jsem ho pro duelanty zakázal spolu s dvojskokem, jenže pak jsem ho povolil kvůli tomu, že některé mapy mají dlouhou T zónu a trvá dlouho, než se CT dostane k T, který je třeba AFK. Ale asi bude lepší zakázat ho, protože to poskakování při duelu není zrovna žádoucí. Udělám to při příštím updatu.

    Nebo ho můžu povolit třeba do prvního výstřelu (seknutí/hodu he/..) duelanta, pak se pro něj zakáže.
    Naposledy upraveno hofy; 18-01-15 v 17:36.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2015
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Duel - úprava

    ale ono to jeste nefunguje tohle je docela dobery napad

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Duel - úprava

    Už mám připraveno pro nový update, že se bhop vypne, jakmile jeden z duelantů poprvé vystřelí při duelu. Brzy to bude na serveru.

  6. #6

    Odpověď: Duel - úprava

    Konečne už sa teším keď nebudú môcť skákať jak opice
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Duel - úprava

    Mě spíš víc vadí, když je fk a někdo si napíše zbran, kterou by za ten fk rád a stejně mu dají jinou, nebo mi vadí, když ti stále utíká do portu a pak na tebe někde čeká, jak že ti skáče něko bhop, který můžeš skákat taky :))
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Duel - úprava

    S freerunem se bohužel u duelů nikdy nepočítalo, proto to nejde ani nijak snadno upravit, muselo by se to z větší části přepsat. Je to tedy jen o domluvě hráčů. Na druhou stranu je potřeba uvědomit si, že dřív, když duely nebyly, tak terorista při běžném módu, který byl povinně každé druhé kolo, musel mačkat pasti a jakmile někdo prošel mapu, hned ho zastřelil. Při freerunu mohl jít knife, ale nedoplňovalo se hp, takže stejně neměl šanci nějak si zahrát. Teď si může zahrát férově, i když to třeba není se zbraní podle jeho představy.
    Každopádně vzhledem k tomu, že mají všichni autobhop a dvojskok, tak to už není ani tak o pastích, ale o složitosti mapy, takže mi přijde ve výsledku zbytečné řešit freerun a volbu zbraně. Kdo si chce vybrat zbraň, měl by prostě přejít mapu a za odměnu si ji zvolit v duel menu.

    Utíkání do portů by mohlo vypnutí autobhopu značně omezit, ale vždycky se najde někdo, kdo toho bude zneužívat. Řešení mě nenapadá.

    Kdyby vás ještě něco napadlo, klidně pište, ať to když tak upravíme najednou. Pak bych chtěl ještě upravit maplist - smazat pár nevhodných a přidat nové.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •