Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 49

Téma: Žádost o práva.

  1. #31
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    315

    Re: Žádost o práva.

    Citovat Původně založeno snowrider Zobrazit příspěvky
    Dejf, ale je tu možnosť že to myslel obrazne :-).
    Ja som to obrazne teda nepochopil . K žiadosti keď sa ti nepáči odovodňovanie tak nie.

  2. #32
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: Žádost o práva.

    Samo NE

  3. #33
    zajicek
    Guest

    Re: Žádost o práva.

    samozřejmě jsem to myslel doslovně. A já hraju na NS pokud se ptás. Když hraju přez Steam,seka se mi myška.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva.

    Aha, steam je hodně náročný na myš. Tak to potom chápu.

  5. #35
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Žádost o práva.

    zeus :D jak se ti muze zasekavat mys co pod tim myslis lag ?
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  6. #36

    Re: Žádost o práva.

    Ne, ten kluk co žáda o práva, ma pravdu. Me se to taky delalo (to sekávaní myši) je to hodne náročne a jen silné povahy s týmhle problémem mužou hrat. Taky sem hral na non-steamu, pak ale sem musel Reinstall PC, a už všechno bylo v pohode. Když tak ti dam radu, vždy když deš hrat, tak si dej recording. Napr. record musissidatrekor a už to nebude tak zlé.. ;) Reinstall pc to vyreši :-) Co se tíče žádosti, je pekná a davam ti zatim velké NIC ;)

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele bones
    Datum registrace
    Mar 2011
    Příspěvky
    1,074

    Re: Žádost o práva.

    Problem so sekanim mysi na steamovej verzii csku sa da myslim vyriesit prepnutim v task manageri procesu hl.exe na low (alebo high) priority.

    Inak k ziadosti samozrejme proti.

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele :D Dal Ta Bhoper:D
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    1,111

    Re: Žádost o práva.

    Ja som proti nepoznám ťa tu ešte

  9. #39
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    682

    Re: Žádost o práva.

    Taky se mi "sekala" mys na steamu. K zadosti - 12 hodin denne? Zijes ty vubec?

  10. #40
    zajicek
    Guest

    Re: Žádost o práva.

    Samozřejmě už jsem napsal. :) Mělo to být napsáno že jsem na Serveru dost často. :) A věnoval bych tomu hodně času a nedělalo by mi to problém.

  11. #41
    Ex-admin Avatar uživatele kashpi
    Datum registrace
    Mar 2011
    Umístění
    Tišnov/Brno
    Příspěvky
    4,392

    Re: Žádost o práva.

    Nic proti, ale tuto žádost jsem tu už někdy viděl, jen si změnil svůj nick tam :D
    Nicméně ten steam je fakt zvlášní :D hlavně na něm neexistuje ani záznam na steamcomunity...
    Přemýšlíte nad webovou prezentací? Prohlídněte si moje stránky http://kashpi.cz
    Vlastníte motorku a potřebujete náhradní díly nebo jiné příslušenství? Navštivte "můj" e-shop http://www.motocyklovedily.cz
    Trápí vás vysoká cena za elektřinu nebo plyn? Navštivte "moji" službu http://www.snizujeme.cz. Plánujeme rozjet i další služby jako pojištění atd
    Chcete se jen zasmát? Toto je strašně starý, ale nemá to chybu http://www.youtube.com/watch?v=dQDo7qJuRy0

  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Žádost o práva.

    Nějak ti nevěřím s tím steamem.. Steam Community: Nebyly nalezeny žádné záznamy skupiny nebo hráče, které by odpovídaly vašim podmínkám vyhledávání. Chce to se víc rozepsat v žádosti + Ani sem nepište, pokud na tomto portálu hrajete méně jak 3 měsíce.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  13. #43

    Re: Žádost o práva.

    Citovat Původně založeno zajicek Zobrazit příspěvky
    Můj Steam ID je: STEAM_0:0:45982487,přesně na Steamu nevím jak dlouho hraju. A nejčastěji hraju na Kotelně - Knife.
    No já jsem na netu dohledal, že ten tvůj steam účet byl založen 10.11.2011, což znamená, že buď máš dost krátkou paměť, nebo jsi prostě lhář.
    Prosím tě, zamysli se nad sebou, jestli máš špetku zdravého rozumu, tak svou žádost sám odvolej, stejně nemáš nejmenší šanci a ještě se tady plácáš jeden nesmysl za druhým!

  14. #44
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    22

    muco: Žádost o práva.

    Cawte volam sa Branislav moja prezivka je muco ..rad by som chcel bit admin na oldschool väcsina hracov ma tam pozna admin chcem bit preto lebo som ferovy hrac ktori ma rad ferovu hru a nemam rad ludi co podvadzaju viem rozpoznat kedy ma niekto cheaty a kto nie ....ovladamdobre awp a ostatne zbrane ...a byvam na oldschool casto tak by som dohliadal na ferovu hru a neda sa ked tam pisu blbosti nadavaju a taketo veci ... to je asi vsetko ... :) A steam mam ....

  15. #45
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: muco: Žádost o práva.

    Citovat Původně založeno Muco Zobrazit příspěvky
    Cawte volam sa Branislav moja prezivka je muco ..rad by som chcel bit admin na oldschool väcsina hracov ma tam pozna admin chcem bit preto lebo som ferovy hrac ktori ma rad ferovu hru a nemam rad ludi co podvadzaju viem rozpoznat kedy ma niekto cheaty a kto nie ....ovladamdobre awp a ostatne zbrane ...a byvam na oldschool casto tak by som dohliadal na ferovu hru a neda sa ked tam pisu blbosti nadavaju a taketo veci ... to je asi vsetko ... :) A steam mam ....
    Založ si vlastní thread. Ale předtím než to uděláš ti poradím. Přečti si tohle a žádost piš podle toho a dej si pozor na pravopis.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •