Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: Luccy

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Luccy

    Luccy, nic proti tobě nemám, ale tohle chování se mi fest nelíbí. To že se tobě nelíbí mapa, není důvod k tomu abys jí změnila a ještě než začne nová se sebrala a šla do prdele.

    Hrála se jb_skynet, Luccy si přijde, dá hlasování o novou mapu. Když jsem se jí zeptal proč, tak odvětila že se jí nelíbí. Nechci do toho kecat, ale že se někomu nelíbí mapa, není důvod k tomu aby se měnila. Ještě než začla nová tak se odpojila kamsi do pryč. Další mapu do mě začal fenix hustit a nadávat mi, ať držím hubu, že skynet stejně laguje. Nevím co je na tom pravdy, mě nikdy nedělala problémy. Rád bych aby se to už neopakovalo.

    Jailbreak 7 25-01-2015 17:23:21 STEAM_0:0:18253658 217.115.252.176 Luccy Nelibi se mi
    E: Nejde o mapu, jde o princip. Jop, je to hovno, stejně jako zneužívání grabu viď :)
    Naposledy upraveno Volume; 25-01-15 v 17:48.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  2. #2

    Odpověď: Luccy

    Řešíš takový hovno, že by Ti za to mohli smazat účet.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Luccy

    Ty si si začal otvárať na ňu hubu, preto som ti povedal aby si si ju zavrel nenadaval som ti.. Ty si nadávať na ňu.. Vysvetlil som ti prečo tu mapu zmenila!
    Take hovadiny riešiš len ty.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Re: Luccy

    Ta mapa kurevsky laguje
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Luccy

    Jde o princip, nemůže si jen tak přijít, změnit mapu protože se jí nelíbí, pak si sbalit svých 5 švestek a jít pryč.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  6. #6

    Re: Luccy

    Volume, velká nuda doma je ?

  7. #7
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Luccy

    Akože keď ešte nezačala tá mapa tak neni dôvod ju ešte meniť, sem tam laguje sem tam nie. Ak už začala lagovať tak ok. Ale ak ju hrali 20 minút bez lagov a potom ju zmení tak to nechápem trocha.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Luccy

    Zahrálo se jedno kolo, žádný lagy

    E: Darwine, nevím co máš za problém. Není normální aby si adminka přišla na server, změnila mapu a pak šla do prdele
    Naposledy upraveno Volume; 26-01-15 v 05:40.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Luccy

    Popravdě ty nové mapy co se přidaly, tak se stejně skoro vůbec nehrají, nebo nejsou v tak velké oblibě. Kdykoliv když je i třeba skynet, tak mi hráči píšou at ji změním, nebo mi to někdo píše na steamu. Pokud dala vote o jiné mapky, hráči si vybrali a není co řešit. Nikdo si tu nestěžuje jinej, nebo sem se přehlédla?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: Luccy

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky

    E: Darwine, nevím co máš za problém. Není normální aby si adminka přišla na server, změnila mapu a pak šla do prdele
    Je. Se podívej co dneska udělala Luccy
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Luccy

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Popravdě ty nové mapy co se přidaly, tak se stejně skoro vůbec nehrají, nebo nejsou v tak velké oblibě. Kdykoliv když je i třeba skynet, tak mi hráči píšou at ji změním, nebo mi to někdo píše na steamu. Pokud dala vote o jiné mapky, hráči si vybrali a není co řešit. Nikdo si tu nestěžuje jinej, nebo sem se přehlédla?
    Zvolila se skynet, takže hráči jí chtěli hrát, kdyby ne, zvolí se něco jiného. Ale ona přijde na první kolo, nechá změnit mapu a pak jde pryč. Jo, hráči si vybrali jinou mapu, měli snad nějakou jinou možnost když většina neví že se dá mapa i prodloužit ? Na skynetu je docela dost atrakcí. Kdyby tohle někdo udělal na serveru kde je plno adminů a hraje se jb_snow tak se všichni poserete :)

    E: Tak zrušte rovnou i jail_fantazi, málo se hraje a laguje se permanentně :)
    Naposledy upraveno Volume; 26-01-15 v 20:07.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  12. #12
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Luccy

    OK, dostane placaňu na holú. Nemala to meniť, mala ísť na iný server (podobne ako sa odporúča hráčom ak sa im mapa alebo hráči na serveri nepáčia). Ale na druhej strane, zrovna skynet je mapa, ktorá by sa mala vyhodiť, lebo ak vám laguje, mne sa na ňu nejde ani pripojiť. Celá tá mapa je pošahaná. Keď vidím odtiaľ hlásenie, ani tam nejdem.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #13

    Odpověď: Luccy

    Zeptám se, tedy když ty nové mapy lagují proč je nestáhnete z map listu.Celkem chápu i stížnost.Je to jako kdyby jste přišli do restaurace, objednali si guláš a přinesli vám Hovna.....

  14. #14

    Odpověď: Luccy

    Citovat Původně založeno janczzc Zobrazit příspěvky
    Zeptám se, tedy když ty nové mapy lagují proč je nestáhnete z map listu.Celkem chápu i stížnost.Je to jako kdyby jste přišli do restaurace, objednali si guláš a přinesli vám Hovna.....
    Hadám, že to budou admini řešit na poradách.. Dočkej času.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Luccy

    Uz som to tam poznačil, pri najbližšej sa na to JB admini pozrú.

    @janczzc: pri nahadzovaní zrejme nelagovala ako keď tam bolo teraz 25 hráčov.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •