Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: Luccy

  1. #16

    Odpověď: Luccy

    Ok.Spíš tady jde o ten princip.Jak už tu někdo psal mohla sama odejít a navrhnout to dalsím.Nebo aspoň když ji změnila tak měla zustat a ne zdrhnout.
    Best of best Counter-Strike
    One big fail:Windows Vista


  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Luccy

    A nebyly třeba ve výběru 3 hrozně moc stupidní mapy a skynet byla jako nejlepší volba? :3 Jinak to možete dát lock ne? Lucka si je všeho určitě vědoma, dále se nemusí rozmazávat
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18

    Odpověď: Luccy

    Citovat Původně založeno Charon35 Zobrazit příspěvky
    OK, dostane placaňu na holú. Nemala to meniť, mala ísť na iný server (podobne ako sa odporúča hráčom ak sa im mapa alebo hráči na serveri nepáčia). Ale na druhej strane, zrovna skynet je mapa, ktorá by sa mala vyhodiť, lebo ak vám laguje, mne sa na ňu nejde ani pripojiť. Celá tá mapa je pošahaná. Keď vidím odtiaľ hlásenie, ani tam nejdem.
    Chárone ty beťár jeden...

    Citovat Původně založeno Volume Zobrazit příspěvky
    Luccy, nic proti tobě nemám, ale tohle chování se mi fest nelíbí. To že se tobě nelíbí mapa, není důvod k tomu abys jí změnila a ještě než začne nová se sebrala a šla do prdele.

    Hrála se jb_skynet, Luccy si přijde, dá hlasování o novou mapu. Když jsem se jí zeptal proč, tak odvětila že se jí nelíbí. Nechci do toho kecat, ale že se někomu nelíbí mapa, není důvod k tomu aby se měnila. Ještě než začla nová tak se odpojila kamsi do pryč. Další mapu do mě začal fenix hustit a nadávat mi, ať držím hubu, že skynet stejně laguje. Nevím co je na tom pravdy, mě nikdy nedělala problémy. Rád bych aby se to už neopakovalo.



    E: Nejde o mapu, jde o princip. Jop, je to hovno, stejně jako zneužívání grabu viď :)
    Bez dema sa to aj tak uzavrie. Teraz to je slovo proti slovu. Neber si všetko k srdiečku Volume. Luccy je dobrá adminka a nezabúdajme na tože to je len hra. Má nás zabaviť a nie porozhádať.
    Naposledy upraveno Indian0; 02-02-15 v 00:03.

  4. #19
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Luccy

    Lockněte to a hoďte do koše, vaše reakce jsou k smíchu a beztak se Lucka ani neráčila vyjádřit


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  5. #20
    Nováček Avatar uživatele S0b0ta
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    46

    Odpověď: Luccy

    Vy tady pisete, ze ta mapa laguje a tak. Podle me je to dobra mapa. Ale jde o to, ze v duvodu nebylo napsano "ta mapa laguje", ale, jak uvedl Volume, "nelibi se mi", coz me dost zarazilo :)

  6. #21
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Luccy

    skynet sa odstránil, lagoval, padal, proste troska.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •