Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 131

Téma: Komentované video ze hry na kotelně.

Threaded View

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    101 z 103 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Wink Komentovaná videa ze hry na kotelně aneb jak hrát pub.

    Tak tady je můj takovej malej pokus jak udělat materiál pro lidi, který teprve začínaj, trochu zajímavější. Opět opakuju, že tohle je pro začínající hráče, ne pro pokročilé, takže bych byl nerad, kdyby si z toho tady někdo dělal trhací kalendář. :D

    Jinak mluvit 25 minut není zas taková pr**l, takže jsem se do toho několikrát docela pěkně zamotal, je to první video, tak omluvte nedostatky.





    Zdravím, tady je druhej díl minisérie pro začátečníky o tom jak hrát na pubu. Dneska jsem mluvil o hře na trainu, speciálně jak na mapě hrát proti overkillu (co dělat a nedělat) a pár dalších menších názoru a tipů ohledně hry. Drobný nachlazení vede k občasnýmu mumlání, jinak snad bez problému. Enjoy. .)





    Zdravím, přináším třetí díl minisérie pro začínající hráče.

    Rozhodl jsem se využít posledního dne na optice pro rychlej upload. Tohle video je z mapy de_dust2. Tentokrát to není tak uplně rozbor hry, ale spíš showcase slušnýho stompu, kterej se mi tady na serveru dva dny zpět povedl. Finální skóre 56/10 za 25 minut slibuje hodně akce. O čem jsem mluvil? Jak hrát proti rozhuntěnejm hráčům, jak je zastavit. Názor ohledně nákupu kitu a pár dalších drobnejch poznámek. Enjoy.





    Po prodlevě přináším další díl. Zapracoval jsem na kvalitě jak obrazu, tak zvuku. Tohle video je návrat k původnímu konceptu videí, což je návod pro nezkušený hráče.
    V tomhle díle se hned na začátku vrhnu na dotazy z fóra a pak se dostanu ke komentování problémů hry nejen na de_nuke. Enjoy!

    Jinak jsem se přeřekl, moje sluchátka jsou Sennheiser PC 161, ne 1161.





    Zdravím všechny hráče. Rád bych uvedl poslední (alespoň na dlouhou dobu) díl minisérie o hře na pubu. Poslední hlavní mapa zbyla de_inferno, mluvil jsem obecně o hře na ní. Přišla řeč na spolupráci a očekávání od ostatních hráčů okolo vás a snaze neomezovat je. Něco o teamplayi a teamový hře a samozřejmě pár dotazů. Enjoy.




    Pokud se Vám práce a videa líbily, poděkovat můžete subscribem na channel youtube. Díky.
    Naposledy upraveno VINCE C.; 21-12-11 v 23:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •