Strana 3 z 9 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 131

Téma: Komentované video ze hry na kotelně.

  1. #31


    12 z 12 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Vinci, máš můj respekt.

    Ze začátku jsem tě vnímal jako namachrovaného hráče, který má keců plnou hubu, ale to bylo nejspíš tou alergii, kterou jsem mám na jednoho nejmenovaného hráče z War3ulti. Čím víc čtu tvoje posty, tím víc ti ve skrytu duše ti závidím nejen ten skill, ale i si tě vážím za herní filosofii, kterou tu razíš a snad nejsvíce za tvůj kladný (řekl bych až altruistický) přístup ke komunitě hráčů, ať už jsou NS, nebo jim je třeba dvanáct.

    Poslední dobou nemám vůbec volný čas, na fórum chodím přes mobil, v práci jsem průměrně deset hodin denně. Proto jsem první z tvých videí viděl až teď a jsem ohromen. Máš o hře přehled, vybízíš k přemýšlení, upozorňuješ na chyby ostatních, ale taky se nebojíš hráče pochválit. A kritiku zhusta míříš i sám na sebe.

    Pokud budeš ještě ve svých videích odpovídat na dotazy, chtěl bych se tě zeptat na dvě otázky, respektive dva okruhy otázek:
    1. Kolik csku obětuješ ze svého času? Kolik času hraješ, kolik času se připravuješ - sleduješ svoje dema? Sleduješ záznamy top CW?
      - chápu že tohle je jen tvoje soukromá věc, která s hraním jako takovým zas až tak nesouvisí - proto by mi stačila i obecná odpověď, abych si udělal představu kolik námahy zabere, než se člověk stane takovým machrem, jako jsi bezesporu ty sám.
    2. Nevím, nakolik si jsi ochoten svým know-how podporovat Kotelnu, ale - čistě teoreticky, protože s Kotlem jsem se o tom nebavil - měl bys něco proti tomu, kdyby se na stránkách Kotelny vytvořila sekce Video, která by vedle Kotelna frag movies obsahovala i tvoje komentované videa z pubu? Nemyslím toto fórum, ale ty statické stránky csko.cz, kam chodí valná část republiky stahovat NS verzi hry. Ta část stránek se už dlouho neměnila a myslím, že by trocha propagace prospěla oběma stranám, zvlášť když by se třeba tvoje video zobrazilo každému, kdo by se vydal do sekce Download.


    Neptám se na takové zřejmosti, jako jsou záludnosti konkrétních map či různé herní styly, protože o nich se v souvislosti s danou mapou stejně dostatečně zmiňuješ.

    A teď bych měl připomínku k nám ostatním: Šiřte povědomí o těchto videích dále, hlavně mezi nezkušené hráče. Na toto fórum chodí jen zlomek z těch, co potkáváte na serverech, uvědomte si, že většina špatných hráčů hraje tak jak hraje jen kvůli tomu, že nad hrou nepřemýšlí! Stačí je náležitě nasměrovat a jejich herní projev se 99% zlepší (i když přiznávám, že u mnohých se herní úroveň snad ani zhoršit nemůže).

    Samozřejmě nikoho nenutím, aby si nabindoval na klávesnici hlášku typu *** Mistrem v CS1.6 snadno a rychle - sledujte videa na foru! ***. Ale kolikrát jen pouhé vybídnutí, či prostě sdílení na FB dělá s lidmi divy.

    Sledovanost těch videí se pohybuje jen v desítkách a přitom by stačilo trochu marketingu, aby mohla oslovit tisíce hráčů. A troufám si tvrdit, že tento druh videí může nejen přitáhnout nové lidi, ale i přispět k tomu, aby se hráči cskem začali skutečně bavit.

    Docela lituju toho, že mám teď od hraní cska půlroční pauzu. Po shlédnutí čtvrtého videa bych hned zaběhl na nuke!
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 09-12-11 v 01:38. Důvod: typos

  2. #32
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Vinci, máš můj respekt.
    Díky. Vážím si uznání někoho, kdo už to někam dotáhl.

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Pokud budeš ještě ve svých videích odpovídat na dotazy, chtěl bych se tě zeptat na dvě otázky, respektive dva okruhy otázek:
    1. Kolik csku obětuješ ze svého času? Kolik času hraješ, kolik času se připravuješ - sleduješ svoje dema? Sleduješ záznamy top CW?
      - chápu že tohle je jen tvoje soukromá věc, která s hraním jako takovým zas až tak nesouvisí - proto by mi stačila i obecná odpověď, abych si udělal představu kolik námahy zabere, než se člověk stane takovým machrem, jako jsi bezesporu ty sám.
    2. Nevím, nakolik si jsi ochoten svým know-how podporovat Kotelnu, ale - čistě teoreticky, protože s Kotlem jsem se o tom nebavil - měl bys něco proti tomu, kdyby se na stránkách Kotelny vytvořila sekce Video, která by vedle Kotelna frag movies obsahovala i tvoje komentované videa z pubu? Nemyslím toto fórum, ale ty statické stránky csko.cz, kam chodí valná část republiky stahovat NS verzi hry. Ta část stránek se už dlouho neměnila a myslím, že by trocha propagace prospěla oběma stranám, zvlášť když by se třeba tvoje video zobrazilo každému, kdo by se vydal do sekce Download.
    1. Na hře jsem vyrostl. Začal jsem v roce 2001 a jako teenager jsem hrával +5 někdy i +10 hodin denně. Na dema jsem se díval spíš až později. Když už jsem měl pocit, že se nemůžu zlepšit sám vlastní přípravou. Teď už na CS bohužel nemám mnoho času. Progaming jsem dva roky zpět pověsil na hřebík a teď už hraju jenom rekreačně. Aby se člověk stal opravdu dobrým hráčem, tak ho to musí bavit a musí bejt ochotnej tomu obětovat dost času. Samozřejmě čelit i tlaku okolí. Dlouho jsem byl jen za blbce, kterej mrhá časem, ale pak když člověk začal jezdit po soutěžích a měl nějakej úspěch, tak i okolí začlo respektovat gaming jako normální koníček.

    2. Jako veterán, kterej už nemá žádnej soutěžní potenciál, mě ztráta know-how nijak neohrožuje. Takže pokud bude mít Kotel názor, že by to mělo mít sekci i na main webu, tak by nebyl problém se domluvit.

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    A teď bych měl připomínku k nám ostatním: Šiřte povědomí o těchto videích dále, hlavně mezi nezkušené hráče. Na toto fórum chodí jen zlomek z těch, co potkáváte na serverech, uvědomte si, že většina špatných hráčů hraje tak jak hraje jen kvůli tomu, že nad hrou nepřemýšlí! Stačí je náležitě nasměrovat a jejich herní projev se 99% zlepší (i když přiznávám, že u mnohých se herní úroveň snad ani zhoršit nemůže).

    Samozřejmě nikoho nenutím, aby si nabindoval na klávesnici hlášku typu *** Mistrem v CS1.6 snadno a rychle - sledujte videa na foru! ***. Ale kolikrát jen pouhé vybídnutí, či prostě sdílení na FB dělá s lidmi divy.

    Sledovanost těch videí se pohybuje jen v desítkách a přitom by stačilo trochu marketingu, aby mohla oslovit tisíce hráčů. A troufám si tvrdit, že tento druh videí může nejen přitáhnout nové lidi, ale i přispět k tomu, aby se hráči cskem začali skutečně bavit.
    Zas tak bych to nepřeháněl. Dělám to pro radost z trochy volnýho času, kterej teď na konci roku mám. Videa nejsou bůhví jaká bomba, aby to musel znát každej. Kdo bude mít chuť se učit si je najde.
    Naposledy upraveno VINCE C.; 09-12-11 v 02:27.

  3. #33


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Děkuju za rychlé zodpovězení otázek, v tak pozdní hodinu jsem reakci vůbec nečekal :-)

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    Zas tak bych to nepřeháněl. Dělám to pro radost z trochy volnýho času, kterej teď na konci roku mám. Videa nejsou bůhví jaká bomba, aby to musel znát každej. Kdo bude mít chuť se učit si je najde.
    Uznávám, že když jsem to psal, měl jsem trochu velké oči... přemýšlel jsem i nad tím, že by se daly zorganizovat online kurzy hraní cska, zřídit server se spot mapami určenými k děrování, nějaké ty studie chování zbraní... no dobře, to už byly hodně velké oči. Za to mohlo zřejmě nadšení z toho videa...

    Nakonec, bude bohatě stačit, když hráči začnou zapojovat při hraní mozek.

  4. #34
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Uznávám, že když jsem to psal, měl jsem trochu velké oči... přemýšlel jsem i nad tím, že by se daly zorganizovat online kurzy hraní cska, zřídit server se spot mapami určenými k děrování, nějaké ty studie chování zbraní... no dobře, to už byly hodně velké oči.
    To už zní jako fulltime job. :)

    Citovat Původně založeno chmod a+x /bin/laden Zobrazit příspěvky
    Nakonec, bude bohatě stačit, když hráči začnou zapojovat při hraní mozek.
    Přesně tak. Ono to není tak těžký, ale je težký si to sám uvědomit.

    Když se člověk naučí si sám pořád připomínat, že se musí soustředit a používat hlavu, tak je na půlce cesty k úspěchu.

  5. #35
    Pokročilý člen Avatar uživatele NUME
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    NY-PILSEN-CZ-EUROPE-EARTH-SUN SYSTEM-MILKY WAY-UNIVERSE-?
    Příspěvky
    133


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Můžu potvrdit,
    po shlédnutí videí a uvědomění si, že nekompromisní rush mě nespasí, se mi začlo dařit o poznání lépe.
    Hraju CS1.6 intenzivněji od letošního května, předtim téměř vůbec. Jsem lama:D
    Ale opravdu stačí o tom trochu přemýšlet a najednou to není jen hra, ale hodina fyziky a psychologie v jednom...
    Takhle jsem nikdy předtím nehrál:
    2011-12-03_00002.jpg2011-12-03_00003.jpg2011-12-04_00002.jpg
    Sice hraju hlavně W3U mód, ale i na GG a Classicu se mi skóre zlepšilo.
    DÍKY VINCI
    ŽIVOT JE BOJ...
    1993-1996: ATARI 7800
    1996-1999: AMD 486dx4-120MHz-8MB RAM-S3TRIO 1MB-344MB HDD
    1999-2003: AMD K6 2-366MHz-64MB RAM-RIVA TNT2 32MB-3.2GB HDD
    2003-2011: AMD ATHLON XP1600+-1400MHz-768MB RAM-ATI RADEON 9800/X1050 128MB-80GB HDD
    !NOW!: AMD FX4100-3600MHz-8GB RAM DDR3-ASUS ENGTX550TI DC/DI/1GD5 1024MB-320GB HDD

  6. #36
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Super. :) Jsem rád, že to padá na úrodnou půdu.

  7. #37
    Stálý člen Avatar uživatele AlternativníPravda
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Schönbrunn
    Příspěvky
    857


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Dotaz: Video 3 (dust2) čas 22:00 (děrovaní na béčku). Jak to že máš tak malý rozptyl, měl to vždy začne házet nahoru ?
    Citovat Původně založeno Neurol Zobrazit příspěvky
    Unihoc není dement, Unihoc je pičus, ale to deagle1981 taky. Vzniká nám zde tzv. banovací paradox.
    .

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242


    0 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Nejspíš měl cl_lw 0.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  9. #39
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno gEt sToP Zobrazit příspěvky
    Nejspíš měl cl_lw 0.
    Za propagování těhle hodnot bys tady hned měl vyfasovat nějakej trest.

    Mám normálně cl_lc "1" cl_lw "1".

  10. #40
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    4 z 4 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno LwU+ Zobrazit příspěvky
    Dotaz: Video 3 (dust2) čas 22:00 (děrovaní na béčku). Jak to že máš tak malý rozptyl, měl to vždy začne házet nahoru ?
    Fullauto kope každýmu, když budeš pohybem myši dolů kompenzovat recoil zbraně, tak nebudeš mít takovej rozptyl.

  11. #41


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno LwU+ Zobrazit příspěvky
    Dotaz: Video 3 (dust2) čas 22:00 (děrovaní na béčku). Jak to že máš tak malý rozptyl, měl to vždy začne házet nahoru ?

    To máš jako s AK. Když bez jakéhokoliv pohybu myší začneš střílet, tak jsi cca po 3 střelách o pár metrů nad původním místem. Pokud ale začneš střílet, a vyladíš to pohybem myši dolů, tak tam můžeš střílet klidně i 6-8 střel.
    Naposledy upraveno znedlob; 10-12-11 v 11:03.

  12. #42
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Cca v 01:30 by mělo být poslední video live na youtube. Enjoy.
    Pokud se Vám práce a videa líbily, poděkovat můžete subscribem na channel youtube. Díky.


    Render videa je hotovej, upload startuju v cca 22:30, video bude odhadem live 00:40-01:00. Ještě jednou se omlouvám za delay.
    Naposledy upraveno VINCE C.; 20-12-11 v 20:47.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  13. #43
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Těším se na další videa . Tyto videa mě ani přez 25 nebo vic minut nebavilo a poučil sem se něho:) Díky a doufám že budou další videa :))
    Jaj EDIT: To že mě to nebavilo překlikl sem se bavilo :)

  14. #44
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Video se momentálně již uploaduje na server youtube. Podle propočtu by mělo být live v 01:45-02:00.

    edit: Video online, enjoy.

    Budu rád za nějakou dodatečnou kritiku, jak pozitivní, tak negativní. Kdybych se k tomu chtěl někdy vrátit, tak se bude hodit nějakej feedback.
    Naposledy upraveno VINCE C.; 22-12-11 v 00:46.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  15. #45
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Pořád žádný reakce? Nikdo nemá názor? O_o
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •