Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 131

Téma: Komentované video ze hry na kotelně.

  1. #61
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    173


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.


  2. #62
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    210


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Vždyt jo od tamtud to vím
    Naposledy upraveno Th3 Pr0; 24-12-11 v 09:39.

  3. #63
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    210


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Nůž, pistole, granáty
    250 units
    130 units při walku

  4. #64
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Pokud vím, maximální rychlost bez strafování buďto beze zbraně, s granátem, knifem, ale i pistolí je konstantní 250 jednotek/sec. Proto nechápu proč běháte s nožem, s pistolí v ruce máte šanci aspoň něco dát když Vás překvapí nepřítel :)
    Rozoberali to v nejakom Pro moviečku. Je to len zvyk oldshoolerov. Len "pre pocit". :)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  5. #65
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Pokud vím, maximální rychlost bez strafování buďto beze zbraně, s granátem, knifem, ale i pistolí je konstantní 250 jednotek/sec. Proto nechápu proč běháte s nožem, s pistolí v ruce máte šanci aspoň něco dát když Vás překvapí nepřítel :)
    Stejně když někoho potkáš, tak nebudeš střílet s pistolí a budeš switchovat na primarní gun. Navíc by se ti to ani nemělo vůbec stát. Když se bliží moment nějakýho kontaktu, tak bys měl už dávno držet primárku.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  6. #66
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    To by se ti ani nemělo vůbec stát. Když se bliží moment nějakýho kontaktu, tak bys měl už dávno držet primárku.
    Nemělo, ale stává se to. Když dobíhám defuzovat na plant 10 vteřin před výbuchem a vybafneš na mě zpoza rohu kde tě nečekám, mam jedinou šanci zkusit luck a hodit ti tam jedničku z deagla, bo než bych přezbrojil na primární tak sem mrtvej 2-3x. Jednou z deseti to třeba vyjde, když je štěstí nebo dobrý trénink tak i častěji.

    Mám výhrady k některým radám které dáváš ve videích, ale přijde mi, že nějak výjimky nepřipouštíš, takže se komentářů už zdržuji.
    Jak jsem psal tuším výš, z každýho videa sem si zatím minimálně 1 užitečný poznatek odnesl, takže to plní účel a věřím, že každý hráč si tam najde co potřebuje pro svoje zlepšení a to je moc dobře. Koukal jsem přes 300 shlédnutí na jednom tom videu, takže paráda.

    Přidal bych klidně informace o strafování za běhu, využívání vlastností enginu pro rychlejší běh, sprintování a nejkratší časy/cesty. Třeba během po dlouhý na d2 můžeš nastrafovat až vteřinu času což se hodí když jde čistě jen o defus/plant v posledních sekundách. To jsou poznatky z jiných herních módů, bhop apod. Taky bych chtěl hráčům říct když už to čtou, že na zlepšení v klasický hře jsou dobrý skoro všechny módy (výjimkou jsou asi jen sportovní, nebo sem tam žádný užitek nezaznamenal), protože každý je zaměřený na něco, co se dá uplatnit na classu. I takovej jailbreak pomáhá lépe vyhodnocovat situace ve hře apod., warcraft zase všímavost, práci s radarem, reflexy, deathrun právě ten běh (jistota a rychlost při skocích), zombie minimálně na přesnost fulloutu, to samé gungame + tam je i práce se všema druhy zbraní...takže lidi hrajte všechno, hodí se Vám to i na klasik :-)

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  7. #67
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    Mám výhrady k některým radám které dáváš ve videích, ale přijde mi, že nějak výjimky nepřipouštíš, takže se komentářů už zdržuji.
    Nikde jsem tvoje poznámky neodmítl. Když se ti něco nezdá, napiš to. Rád prodiskutuju.

    Jinak chápu co se snažíš naznačit. Je to prostě takovej zvyk. Navíc jak jsem řekl, pokud člověk dává pozor a používá hlavu, tak bude držet primárku. Málokdy se ti stane, že budeš s nožem/pistolí v ruce. Plus s nožem tě to víc nutí si na to dát opravdu bacha. U tý pistole je to tak, že si člověk řekne, že urve hlavu i s dglem/usp. Ale to už je imho špatná hra.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  8. #68
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Máš pravdu no, to co říkáš obecně platí... já si jen stojím za tím, že když se to člověk učí, měl by se učit běhat s pistolí- jednak je trapas, když se hráč s někym přestřeluje, dojdou náboje tak dá Q aby vyndal pistol a ejhle, je tam nůž, nebo v lepšim případě granát nebo bomba. Navíc to pak dopadá tak, že některý hráči vůbec primárku neswitchujou, protože absolutně netuší, kde může vyskočit nepřítel (a to je taky špatně- viz jak si ve videu upozorňoval na slalomy, který musíš mezi hráčema dělat při špatnym spawnu, protože vybíhaj s akčkama.)
    Rejpu se v detailech, ale ono když potom tikaj ty poslední vteřiny, tak jsou to rozhodující prvky, možná že tady to rozebíram na nesprávnym místě no..
    Vidím to na klasu denně a věřím že se to stává i na vyšších úrovních - defuz v poslední vteřině- hrdina, defuz o vteřinu pozdě - posr** to ( a při tom stačilo, aby k tý bombě přiběhl trochu rychleji, nebo dal hs z deaglu místo vyndavání M4ky) :P
    Každej hráč musí poznat svuj level...já bych se s nožem po mapě běhat skoro bál :D
    Naposledy upraveno BiA Fz; 08-01-12 v 13:20.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  9. #69
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Tak s tým sa pripájam k BiOvi. Ale ber na druhú stranu to, čo som písal vyššie. Zvyk je zvyk.
    Ja napr. tiež behám s pištolkou a na Q mám primarku (ale kedysi som behal s knifom, ale zistil som, ze ako lamka mi to je na nic, preto som zostal pri pištolke). Nemôže sa mi stať, že v "zápale boja" sa prekliknem a prehodím s Q na knife. Podľa mňa je to bezpečnejšie ako behať s knifom. Navyše rýchlosť rovnaká a knife je na nič ak niekto začupený začne strielať.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #70
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Musím uznat, že znám pár lidí, kteří mají už ,,něco,, za sebou. Mezi ně patříš i ty. Mezitím co ty ostatní hráči jen nadávají na cz-svk counter strike scénu ,tak ty seš jedinej, kterej se to snaží vylepšit. Naučit někoho něco novýho. Videa jsou super, akorát nemám zhlédlé zatím všechny ,ale chtělo by to taky jim ukázat cs slang na různých mapách, protože napíšeš banán a polovina nonsteam a začínajících hráčů jde na střed... díky chtson

  11. #71
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Jinak vracím se k B1ov1... ,když už dáš q ,tak je to celkem zbytečný... já mám třeba speciálně upravený config ,že při výběru zbraně na číslách nemusím potvrzovat a jinak není to jen o zvyku... já třeba su zvyklej běhat s nožem s DM ,protože sem se nutil používat jen automat a dávat ty fragy ,ale chápu v publicu se moc nevyznám a beru ho pro zábavu a odreagování a ne pro hrocení nějakýho ranku a kolik jich za kolo sundám na to mám mixy a cw... díky chtson

  12. #72
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno chtsonwow Zobrazit příspěvky
    Jinak vracím se k B1ov1... ,když už dáš q ,tak je to celkem zbytečný... já mám třeba speciálně upravený config ,že při výběru zbraně na číslách nemusím potvrzovat a jinak není to jen o zvyku... já třeba su zvyklej běhat s nožem s DM ,protože sem se nutil používat jen automat a dávat ty fragy ,ale chápu v publicu se moc nevyznám a beru ho pro zábavu a odreagování a ne pro hrocení nějakýho ranku a kolik jich za kolo sundám na to mám mixy a cw... díky chtson
    Ani ja nemusím potvrdzovať, ale aj tak je to lepšie na Q...istejšie, presnejšie. JJ som drevo, ale občas som ztlačil inú gunu ako som chcel a death. Keby som ju mal na Q, nestalo by sa to ... možno. :D

    Inak edituj si príspevky nabudúce prosím ťa. ;)
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  13. #73
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    2 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    Citovat Původně založeno BiA Fz Zobrazit příspěvky
    dojdou náboje tak dá Q aby vyndal pistol a ejhle, je tam nůž
    No tam taky hraje roli, že já při vynuceným switchi jedu přes klasický 1-9 menu, ne Q. :) Jak už tady 100x padlo, každej hraje podle zvyku. Pokud ti zvyk neleze nějakým negativním vlivem do hry, tak je to jedno.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  14. #74
    Nováček Avatar uživatele chtsonwow
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Boskovice
    Příspěvky
    25


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    njn celebrita :-):-):-) good job...

  15. #75
    pokorka
    Guest


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Komentované video ze hry na kotelně.

    skvělá práce ale myslím že kdybys udělal muvíčko pro pokročilé (např cw) taktiky tak by to nemělo moc cenu by to pak každý akorát kopíroval..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •