Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 36

Téma: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

  1. #1

    Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Zdravím, ačkoliv je mi jasné, že mě s tím pošlete do prdele, chtěl bych upozornit na jeden drobný nedostatek v pravidlech a to konkrétně pravidlo pro CT č. 3, které zakazuje dávání příkazů na myš. Vzhledem k tomu, že jsem poslední dobou zlenivěl a místo složitého básnického odříkávání zákazů na začátku kola jsem začal říkat "zakazuji úplně všechno kromě hýbání myší". Ikdyž nemohu dávat příkazy a zákazy ve hře na myš, mohu naopak zakázat jakýkoliv úkon jiného typu. Čili lze zakázat sprejování a dokonce i psaní do chatu. Já osobně vím, že zákaz psaní do chatu je hloupost, ale pak se tady stávají věci jako "první reakce na napsání slova au" a víte jak se pak cítím, když dotyčnému vysvětluji, že takovou reakci dát nemůže, protože tu na to je takové nepsané pravidlo :D? Nedávno jsem zakazoval sprej, což už je podle mne v pořádku, to sa na mě ale na serveru pustila Britny. Radši jsem držel hubu, protože, kdybych ji řekl, že bych teoreticky mohl dát zákaz na psaní do chatu, tak by mi asi dala ban za neznalost nepsaných pravidel :D.

    Shrnutí pro ty, komu se nechce číst: Znova si srovnejte v hlavě, co nechcete, aby se zakazovalo nebo přikazovalo a upravte tak pravidlo číslo tři (mám na mysli chatování a sprejování).

    Je to otázka pár přidaných slov...

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Běž s tím do prdele!

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Kalerab
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    154

    Re: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Ked uz sa tu spomina zmena pravidiel tak aj ja pridam. Prosim o doplnenie pravidiel pre CT, ze na mape jail_beach_v3 je zakazane pred spartou/pocas sparty ist na vrtulnik. Ked je tam admin je to zvacsa v pohode a ustrazi to aj ked minule za pritomnosti spesla stali na tej helikoptere asi 10 minut. Ale uz neraz ma CTcka poslali doprdele s tym, ze to neni v pravidlach a boli na helikoptere dalej.

    Co s tyka Grakonovho postu tak to so sprayom je mi jedno kludne aj nech sa to moze zakazovat, ale vela krat by si mal problem povedat, kto ten spray dal a to by potom CTcka fragovali iba podla svojej domienky. To by sa dalo jedine ze by v chate vypisovalo kto dal ten spray ale to sa mi zda zbytocne.
    A so zakazovanim chatu nesuhlasim, JB je fun mod, predstav si ako by to vyzeralo, keby jedine co mozu robit Tcka je stat pri zadnej stene a hybat pohlad mysou.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Azi
    Datum registrace
    Aug 2014
    Umístění
    U sebe doma.
    Příspěvky
    163

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    běž s tím do prdele :D !

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Mr.ADIO
    Datum registrace
    Oct 2012
    Umístění
    JailBreak
    Příspěvky
    502

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno Azi Zobrazit příspěvky
    běž s tím do prdele :D !
    Opakovaný vtip není vtipem :D

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    ...
    Toto cele je skor hendikep adminov, ktori tam hraju dokopy tyzden alebo raz za mesiac a sami nepoznaju pravidla... bud si ich vymyslia, niekde ich pocuju alebo im jednoducho vyhovuje nejake z nepisanych pravidiel v danu chvilu.

    EDIT: Kto je Britny? Taky nick som na jb nikdy nevidel, aj ked je pravda, ze uz to pol roka aktivne nehravam...

  7. #7

    Re: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    irl moralne pravidla nie su pisane a dodrziavame ich
    btw zakaz o slovickareni nic? zakaz o nenormalnych prikazoch nic? vsetko nemoze byt pisane, to by boli 95894165 strankove pravidla, dalsie btw kolko ludi zna napr cely zakon? + chyby by sa tam tiez nasli (ale ich riesenie nie... :/ )
    podla mna admini by mohli ustanovovat nejake slovne pravidla ale aby mali zmysel
    treba len upozornovat na to slovickarenie a normalne prikazi a je po probleme
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  8. #8

    Odpověď: Re: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    irl moralne pravidla nie su pisane a dodrziavame ich
    btw zakaz o slovickareni nic? zakaz o nenormalnych prikazoch nic? vsetko nemoze byt pisane, to by boli 95894165 strankove pravidla, dalsie btw kolko ludi zna napr cely zakon? + chyby by sa tam tiez nasli (ale ich riesenie nie... :/ )
    podla mna admini by mohli ustanovovat nejake slovne pravidla ale aby mali zmysel
    treba len upozornovat na to slovickarenie a normalne prikazi a je po probleme
    Protože připsat pár slov je strašně moc velký problém. Pravidla kotelňáckého jb jsou téměř v kompletním stavu, chybí pár věcí, ne tisíce jak vy píšete (na to se už vymlouváte hodně dlouho). Co teda není napsané v pravidlech a mělo by se dodržovat na serveru? Zákaz dávání příkazu na chat (s tím už jsou spojené reakce na chat), dále tu je tebou zmíněné slovíčkaření. Obecná pravidla Kotelny platí na všech serverech a do toho je zařazeno slušné chování, cheatování atd.

    Chci vidět těch dalších 1000 věcí, co podle vás v pravidlech chybí, schválně to budu v tomto příspěvku editovat.

    Seznam:
    1. Zákaz dávání příkazů na myš
    2. Zákaz slovíčkaření (toto by se dalo přirovnat k pravidlu, které zakazuje fragování).

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Já se dnes dozvěděl že na oasisu nesmím mít gravitaci :(

    Kubo, tak nedávej miliony zákazů a nemusíš řešit to, že seš línej je odříkat. Stačí říct ani hnout když chceš aby byli v klidu, to je to tak těžký ?


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    1. Simon nesmí dávat atrakce, které sám neumí.
    2. Zákaz otázek na smrt (kdo vyhrá, ten umře) - fragování

    Určitě bych nezakazovala psaní do chatu, nebo dávání spreju ( to je jak zakázat pohyb myší a GS z toho dělat nemusíme ne?). To je zase nesmysl. To psaní
    do chatu není zakázané, nikdy nebylo ani když se hrá hra na Simona. Tak mi to bylo řečeno a tak se podle toho řídí dost lidí.

    E: Ano pradon, chyba :D
    Naposledy upraveno Britny; 30-01-15 v 00:28.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Toto som nejak neporbal. O čo ti vlastne ide? Čo má myš spoločné s chatom a sprejom? To chceš fakt všetky zákazy a príkazy vypísať? To chceš pravidlá typu: Po pripojení sa admin predstaví, nikto nemôže nič písať, CT nemôžu nič hovoriť, majú povolené si vybrať zbraň.....

    Nechápem vôbec o čo ide...

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    1. Simon nesmí dávat atrakce, které sám umí.
    2. Zákaz otázek na smrt (kdo vyhrá, ten umře) - fragování

    Určitě bych nezakazovala psaní do chatu, nebo dávání spreju ( to je jak zakázat pohyb myší a GS z toho dělat nemusíme ne?). To je zase nesmysl. To psaní do chatu není zakázané, nikdy nebylo ani když se hrá hra na Simona. Tak mi to bylo řečeno a tak se podle toho řídí dost lidí.
    Skôr ktoré neumí, nie?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Foerus
    Datum registrace
    Jan 2015
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Za chvilku se tady celej JB promění v posraný GS. Má to být o zábavě a vzájemném užívání si atrakcí. Pak tam přijde někdo jako Grakon, zakáže všecko, než to dořekne, uplyne půl hodiny... no a když si člověk skáče v cele, tak ho prostě zabijou, protože neměl puštěnou klávesnici. To je demence, zbytečný fragování a odrazuje to normální hráče od hraní a ti méně klidní pak začnou nadávat, spamovat, že dostali FK a jsou z toho zase bany. To jen tak k té tvé "MALINKÉ ZMĚNĚ PRAVIDEL".

  13. #13
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Vsimol som si, u niektorých ludí, že si tam už chodia liečiť komplexy. To znamená, že ked prehrajú atrakciu este dokonca ju ani neprehraju a uz maju kill :D
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  14. #14

    Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Jak jsem očekával, připsat pár blbých slov je zřejmě nad lidské síly, v tom případě tady toto řeším úplně zbytečně. Ale alespoň si vzpomeňte na tento thread, až tu bude žádost o UB za zakazování spreje.

  15. #15
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Odpověď: Malinká změna v pravidlech, která nikomu neuškodí a nijak neovlivní hru

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jak jsem očekával, připsat pár blbých slov je zřejmě nad lidské síly, v tom případě tady toto řeším úplně zbytečně. Ale alespoň si vzpomeňte na tento thread, až tu bude žádost o UB za zakazování spreje.
    Je niekde zakázané sprejovať? Ak to Simona zakáže, T ho musia poslúchať, napr. ako pri hre o najvyššie nasrejované sprej logo. Ale stále nechápem, čo to má spločné s myšou? Mi to nejak inak vysvetli, lebo sprej sa vôbec netýka pravidla č.3 s ktorým sa oháňaš.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •