Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Žiadosť o CHH - COD:MW

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Žiadosť o CHH - COD:MW

    Dobrý deň!
    Nedávno som sa rozhodol, že si požiadam o CHH na COD:MW. Volám sa Jaro, o pár týždňov mam 17 a som z Oravy.

    Na kotelne som už pekne dlhú dobu, takmer 4 roky. In-game hrám pod nickom Kazki, kedysi to bol Shinobi. Vystriedal som už kopec serverov, pravdepodobne všetky, začínal som na W3. Určite ma väčšina pozná hlavne z fóra, ale aj z hry. O práva som si žiadal strášne dávno (01-09-12, 21:13), od vtedy sa mnoho zmenilo. S amx mam nulové skúsenosti, adminom som nikdy nebol.
    Cheaterov som nahlásil dosť, hlavne na forko. Na steam moc nehlásim, nemám veľa adminov vo friendliste, radšej to natočím a postnem tu alebo napisem cez "!", aj keď to moc zmysel nemá.
    Dostal som tu nejaké bany (5), všetko za hlúposti. Posledný je starý 1,5 roka. V hre nepoužívam nejaké hrubé nadávky, nie že tu teraz niekto začne hrabať v chatlogu.


    SID: STEAM_0:1:54330987
    Steam profil: http://steamcommunity.com/id/illdestroyuranus
    VID: VALVE_0:0:968966639

    Nejdem písať nejaké dojemné slohy, ak bude ešte niekto niečo chcieť, napíšte.
    Ďakujem za Vaše názory.

  2. #2
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Sice už nejsem admin, ale pár dní jsem byl a Kazkiho znám dost dobře. Na Codku jsem ho potkával dosti často, hlásil bez failů, skill tam je a brain taky. Pár lidí na něho určitě nemá dobré vzpomínky z fórka, ale když už chcete dat šanci Unihocovi, tak Kazki si to rozhodně zaslouží. Máš moje malé, bezvýznamné pro.

    ps. sem rád, že exáci můžou rejpat do žádostí, to se vždy hodí

    e: možná to vyznělo trochu ofenzivně vůči Unihocovi, jako né že bych mu to nepřál, ale Kazki by si to za tu aktivitu tam zasloužil víc.
    Naposledy upraveno Eust.; 03-02-15 v 20:26.

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Pod mostom
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Za mňa PRO, na code som ho často stretával, cheaty rozpoznať vie a na cod admina treba.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Zdravim. Kazkiho poznam viac z nasho webu ako z hry. COD nehram, chodim tam len pre bany. Hlasenia som od Kazkiho videl a ak som tam prisiel na jeho hlasenie hrac dostal pernik. Myslim si, ze je to dobry kandidat na tento server. Viac uz je na adminoch, ktori tam aktivne hraju a poznaju ho lepsie.


  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Diky moc, vážim si to.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Pro - v podstate k tomu nemám ani čo napísať, všetko napísal tučný Eust.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Nič v zlom, ale na fóre sa správa (nielen správal, ale správa sa!) ako debil (+narcis). S prepáčením, bez urážky. Nehovorím, že je debil, nepoznám ho osobne a ani nechcem, ale z písania na fóre to vyzerá, že to tak bude. Čo sa týka cheaterov, neviem, mne nehlásil. Čo sa týka tvojej aktivity, prečo si žiadaš práva na cs 1.6, keď najviac hráš Team Fortress 2. Nehovorím, že tvoja aktivita má byť 6Oh na cs, verím, že po dlhšom čase príde človek do stereotypu, kedy sa mu nechce hru ani zapnúť. Ale stále nechápem, ako chceš byť admin na serveri a pritom tam máš nahratých 0,5h (teda 30min) za dva týždne. Práva si dostaň, mne je to jedno (nebol by si prvý ani posledný, s ktorým si v af nerozumiem), len aby to nebolo zase tak, že chceš len farbu a na servery sa vyondiš.


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Citovat Původně založeno Mr.Chemistry. Zobrazit příspěvky
    Nič v zlom, ale na fóre sa správa (nielen správal, ale správa sa!) ako debil (+narcis). S prepáčením, bez urážky. Nehovorím, že je debil, nepoznám ho osobne a ani nechcem, ale z písania na fóre to vyzerá, že to tak bude. Čo sa týka cheaterov, neviem, mne nehlásil. Čo sa týka tvojej aktivity, prečo si žiadaš práva na cs 1.6, keď najviac hráš Team Fortress 2. Nehovorím, že tvoja aktivita má byť 6Oh na cs, verím, že po dlhšom čase príde človek do stereotypu, kedy sa mu nechce hru ani zapnúť. Ale stále nechápem, ako chceš byť admin na serveri a pritom tam máš nahratých 0,5h (teda 30min) za dva týždne. Práva si dostaň, mne je to jedno (nebol by si prvý ani posledný, s ktorým si v af nerozumiem), len aby to nebolo zase tak, že chceš len farbu a na servery sa vyondiš.

    V normalnom zivote je vraj tichy a zakryknuty. Ale to tak byva, 95% mozno aj 100 retard chat-boxerov su v reale mantaci.. pametam si ako zacal reagovat v chate ked mi nabehla modra farba. Zacal sa tam navazat ze ako je to mozne ze som modry ked si nevidel riesit ziadnu ziadost (pritom sa to riesilo v AF).. viac nemam co k tomu napisat

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Hututututu
    Naposledy upraveno Kazki; 04-04-15 v 22:16.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Áno a presne o tom hovorím. Iných ľudí urážať, osočovať a povyšovať sa nad nimi, to áno, to ti ide, ale pozametať si pred vlastným prahom, tak to nie. A namiesto toho, aby si si priznal chybu, tak sa postavíš do ofenzívy proti ostatným, hoci vieš, čo robíš. To si ty.

    Neviem o nijakom výpadku serverov počas dvoch týždňov pred mojim príspevkom. To je podľa mňa len fáma a tvoj výmysel.

    A ešte jedna rada, veľa ľudí robí to, čo je pre dnešnú dobu charakteristické (a čo robíš vlastne aj ty): "Ak to nevyšlo mne, tak to zákonite nemôže vyjsť ani ostatným!". Áno, narážam na to, že sa obúvaš do Unihoca a Bagra, je to ich vec a pokiaľ si myslíš, že sú zlou voľbou pre at, tak to môžeš vyjadriť medzi štyrmi stenami svojej izby alebo chatboxu. Pre admina sú potrebné (minimálne) 3 veci(je ich samozrejme viac): rozoznávanie cheatov, správanie a aktivita. Ty máš (možno) 1 vec. Takže asi tak. Aby sme sa zle nepochopili, neobhajujem ani Unihoca, ani Bagra, len tu ide o princíp, na ktorom si ja potrpím, keďže som niečo podobné zažil, viď KLIK! Nevyplatilo sa mu to, ale to je už jeho demencia.

    Sorry za ten román, ale trochu poučenia do budúcna (hoci je to zbytočné)... Ahoj a veľa šťastia v živote. :)

  11. #11

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    .pro.

    lock na vlastni zadost

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Unlock na vlastní žádost.

  13. #13
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    173

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Vzhladom k tomu, ze som znova poziadal o otvorenie, mam zaujem o CHH, no tentokrat hram viac classic, co by nemal byt problem, stale ide o aim. Na cod sa urcite niekedy vratim, pravdepodobne. To len tak, ak by mal znova nejaky chemistry problem s mojou aktivitou. Huehe

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Citovat Původně založeno Kazki Zobrazit příspěvky
    Vzhladom k tomu, ze som znova poziadal o otvorenie, mam zaujem o CHH, no tentokrat hram viac classic, co by nemal byt problem, stale ide o aim. Na cod sa urcite niekedy vratim, pravdepodobne. To len tak, ak by mal znova nejaky chemistry problem s mojou aktivitou. Huehe
    Nepísal som len o tvojej aktivite, ale tak vybral si si z môjho vyjadrenia aspoň to, čo si dokázal zmeniť. :) To ma teší!
    E: Ale musím ťa sklamať, ani s tou aktivitou si sa nepretrhol. :(
    Naposledy upraveno Chemo; 04-04-15 v 22:50.

  15. #15
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žiadosť o CHH - COD:MW

    Na fóru má za 2 měsíce žádosti všehovšudy 1 hlášení, jak je to s ním ingame a na steamu?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •