Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Žádost o práva na KNIFE

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    8

    Žádost o práva na KNIFE

    Herní nick: Hraji pod nickem AnarchY# také pod nickem 666 a občas anonym jako Player

    Předchozí nicky: Většina mě budete znát spíš pod nickem RusH pod kterým jsem hrával dlouhou dobu

    Steam: Bohužel zatím hraji celé roky na bratrovo steamu, přišlo mi zbytečné kupovat další original,
    není problém dokoupit. Jinak odehráno přes 2569 hodin.
    STEAM_0:1:68854487

    Na webu mám více nicků, bohužel jsem zapomněl už údaje, tak jsem zakládal novej.

    Zdravím Vás, chtěl bych zde požádat o administrační práva na knife. Hraji zde na kotelně více jak 4 roky, samotnej knife jsem hrál/hraji 3 roky, za které už toho vím více jak dost.

    Přestupky: Jednou jsem byl zabanován za slowmode, jenže se vyskytla nějaká chyba, po pár minutách mi dal Bezdák UB.

    Na Nonsteam mám bohužel ban, za někoho kdo měl zdílenou dříve IP adresu, jinak o žádných přestupků nevím.

    Je mi 19 let, counter strike 1.6 ( na kotelně) hraji jak už jsem zmínil přes 4 roky. Podle mého jsem dost aktivní hráč, viz 2569 hodin ( bylo by víc, hrát hned na začátku na steamu :D) Také hraji rád servery jako Furien, Zombie, Surf kill.
    Bany jsem zatím zde na webu nehlásil, vždy kontaktuji administrátora na steamu (Does, Bezdák,Jola, Delika, Darona. nebo jiné administrátory a také přes ! i když někdy marně :D) Také dřívějším adminům jako byl Fake?, Smith a další. Zkušenosti jako administrátor bohužel nemám, což není problém se vše naučit, učím se rychle :) Vyznám se v dost hacku/scriptů či jiných zakázaných vymoženostech, takže tady by problém asi být nemusel. Doufám si tvrdit že v knife nejsem žádnej amater, že nejsem slabej :)

    Teď by vás nejspíš zajímalo proč bych se chtěl zrovna stát zde na portálu administrátorem. Je to tak že mě nebaví sledovat hráče co kazí jiným hráčům hru ať už to je blokování, vláčkování, dementnost u některých jedinců (určitě to znáte) a další nepříjemné věci. Rád pomáhám hráčům na serveru, jak už jde o prkotiny až po složitější věci.

    Určitě najdete v chatlogu nějaké to neslušné chování, jen chci říct že jako řadovej admin bych se rozhodně choval vzorně a příkladně k hráčům či kolegům.

    Děkuji že si najdete čas na přečtení mé přihlášky, nebudu se zlobit když to nevyjde, za pokus to stojí :D
    Naposledy upraveno AnarchY; 12-02-15 v 16:38.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žádost o práva na KNIFE

    Ahoj mne sa žiadosť viac menej páči zo serveru ťa poznám aj ked moja aktivita je posledné týždne viac menej nulová,takže to ,že si mi nič nenahlásil zmieňovať nejdem kedže si nemal ani ako,ale štve ma ,že máš spoločný STEAM s bratom čo znamená,že tých 2600hodín mohol nahrať kľudne on... dalej čo by som ti vytkol je slabá aktivita na fóre.
    Pre mňa to je zatiaľ otvorené prv zakúp steam dačo nahlás na fórko zlepši aktivitu na webe a potom možno ak na teba nevytiahnú žiadnu špinu...
    btw: Aktivitu na webe zlepší,ale nie tým,že budeš písať všade možne koniny.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Žádost o práva na KNIFE

    Děkuji za tvé vyjádření, ano na webu mám slabou aktivitu, protože jsem spíš na serveru než webu. Všechen čas jsem samozřejmě nenahral, ale kdo mě zná ví že hraju xx let :D Steam svuj není problém koupit.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žádost o práva na KNIFE

    Tvoja aktivita je väčšinou furien. Na knife to momentálne nevidím. Čiže PROTI

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Žádost o práva na KNIFE

    Tvůj nick znám, nějakou dobu tam hraješ, ale nic čeho by si člověk nějak víc všimnul, hlasit hlásit hlásit :)
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele zyx
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    753

    Re: Žádost o práva na KNIFE

    No jak psal Fhacker. Na knifu skoro vůbec nehraješ a když už tak to není aktivita hodná práv.

  7. #7
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Žádost o práva na KNIFE

    Bez aktivity na fóru, serveru, hlášení 0
    Ne

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •