Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Vánoční server

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    3

    Vánoční server

    Ahoj , předem se omlouvám že sem pletu "vánoční server " ale nenašel jsem tady kde bych to tém pro vánoční server .

    napadlo mě přidat na zmíněný " vánoční server " noé mapy ano přidat sem nějaké nové a zase taky nějaké odebrat za tu chvilku co tu hraji jsem
    si všiml že lidi mají své oblíbené mapy a kolikrát se mi stalo že jech ne přímo málo odešlo ze serveru protože podle jejích názoru je tzv " špatná mapa.

    kdyby mě někdo podpořil už jsem se díval které mapy by se tam hodily a pomohl bych vám :)

    samozřejmě bych chtěl požádat o navýšení slotů na daný server je to oblibený server a chodí tam hrát dost lidi tak by to byla škoda :)


    Děkuji , přeji hezký den ( nebo spíš dobrou noc ) :D :D

  2. #2

    Odpověď: Vánoční server

    Citovat Původně založeno SHARK16 Zobrazit příspěvky
    Ahoj , předem se omlouvám že sem pletu "vánoční server " ale nenašel jsem tady kde bych to tém pro vánoční server .

    napadlo mě přidat na zmíněný " vánoční server " nové mapy ano přidat sem nějaké nové a zase taky nějaké odebrat za tu chvilku co tu hraji jsem
    si všiml že lidi mají své oblíbené mapy a kolikrát se mi stalo že jech ne přímo málo odešlo ze serveru protože podle jejích názoru je tzv " špatná mapa.

    kdyby mě někdo podpořil už jsem se díval které mapy by se tam hodily a pomohl bych vám :)

    samozřejmě bych chtěl požádat o navýšení slotů na daný server je to oblibený server a chodí tam hrát dost lidi tak by to byla škoda :)


    Děkuji , přeji hezký den ( nebo spíš dobrou noc ) :D :D
    Chceš pridať nové mapy pretože sa niekomu nejaké mapy nepáčia a ich nehrajú?

    Napíš tu aké mapy by si chcel pridať. A ak sa nemýlim tak sa Vanoční čoskoro zruší. (Min. rok to tak bolo.)

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2013
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Vánoční server

    On se bude rušit? :O aha a já tam furt hraju a dělám si aktivitu abych se mohl stát adminem a co místo toho bude ? nebo se uplně zruší ? :)

  4. #4

    Odpověď: Vánoční server

    Je to Vánoční, teda mal by byť len počas sviatkov. Ale kedy a či sa zruší tak ako min. rok sa spýtaj Kotla.

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    May 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    2,123

    Odpověď: Vánoční server

    tak především ten server byl překopanej megapub3.Ale vypadá te,že zustane vánoční server,protože je celkem oblíbenej.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •