Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 36 z 36

Téma: Žádost o adminování na serveru AWP

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: Žádost o adminování na serveru AWP

    Citovat Původně založeno AnnoyingGreg Zobrazit příspěvky
    Tak pokud ho ze hry zná maximálně Monty a pár hráčů, jak jinak nám má dokázat, že něco umí?
    Mne úplne stačí, keď žiadateľovi zapraje šťastie iba jeden hráč/admin, keď viem že na toho dotyčného je spoľah. Píšeš, že nevieš ako dlho tu hrá. Tu máš odpoveď: 16d 19:02:09h. Ja toľko nemám, keď spojím všetky In-game z kotelna serverov a to hrávam celkom často.
    Skúsenosti naberieš jedine praxov. Myslím si, že primitívne ab/wh/multi vie nájsť hocikto. Ťažké prípady wh rozoznáš len analýzou a to sa na pube často nerobí. Na to si trúfne len skúsený harcovník a to od nových adminov aj tak nik nežiada.

    Takže ak žiadosť platí, tak ÁNO. Ak to človek vzdal, tak ma to mrzí a prajem aspoň veľa šťastia.

  2. #32
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Re: Žádost o adminování na serveru AWP

    Dejfe, nechtěl jsem se Tě dotkout ani jiných mladších hráčů nebo adminů, takto to myšleno nebylo. Já jsem věková vyjímka (zřejmě; v mém věku znám pouze Monttyho), tyto hry jsou pro mladou generaci, ne pro nás dědky (omluva Monttymu za dědka). Kdo je výrazný hráč? Ta otázka je řečnická!
    Děkuji sILV3, co píšeš, má hlavu a patu. Jestli si někdo není schopen zjistit, jak dlouho mám nahráno, a píše sem, co píše, nemám co říct. Rezignaci zpět určitě nevezmu, stojím si za svým rozhodnutím, i když mě to trochu mrzí, že jsem to napsal. O místo admina jsem fakt stál, ale toto bych neustál, na to nemám. A za pár měsíců asi žádat nebudu taky, jsem starej už teď. Co bych teda musel udělat, abych prošel? Jaké by byly moje úkoly v té době, na co bych se měl připravovat? Vždyť teď mám na AWP serveru druhý nejdelší strávený čas ze všech hráčů. A pouze na tento server jsem žádal, nikam jinam.

    Omlouvám se a znovu děkuji Vám, kteří jste mě podpořili.
    Naposledy upraveno anakin_pok; 06-12-11 v 14:12.

  3. #33
    Banned
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    696

    Re: Žádost o adminování na serveru AWP

    osobne ťa z videnia poznam. Na awp? prečo nie.

  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele sILV3
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Ružomberok
    Příspěvky
    407

    Re: Žádost o adminování na serveru AWP

    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    tyto hry jsou pro mladou generaci, ne pro nás dědky (omluva Monttymu za dědka).

    O místo admina jsem fakt stál, ale toto bych neustál, na to nemám.
    Keď deti pijú alkohol, prečo by si sa ty nemohol hrať? To je môj posledný komentár v tejto téme, len ma zaujíma veta nad týmito dvoma riadkami. Čo by si neustál?

  5. #35
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Re: Žádost o adminování na serveru AWP

    Ještě sem dlužím jednu odpověď pro SILVeho. Neustál byh to, že ke zkušenostem potřebným pro výkon admina mi nepomůže ani 405 hodin hry na serveru AWP kotelna (a to nepočítám další hodiny na AWP Poruba, AWP SOE.cz nebo dnes již zřejmě nepřístupný server FFForce).

  6. #36

    Re: Žádost o adminování na serveru AWP

    Kotle, možná by jsi se k tomu mohl vyjářit. Teď by to docela bodlo, když je plant a další off.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •