Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 43

Téma: Žiadosť o práva na Base&builder

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele vili zanej
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dohňany
    Příspěvky
    109

    Arrow Žiadosť o práva na Base&builder

    Ahojte,

    Nakoľko hrávam mod basebuilder uz dosť dlho a vidím aká je na Basebuilder aktivita adminov, tak by som rád požiadal o post admina.
    Pre to, aby som sa stal adminom robím čo to dá.Hlásim bugy,nahlasujem cheaterov/ľudí čo porušujú pravidlá.
    Chceaterov som najskor hlásil Ciperovi/Doesovi na mail z dovodu že mi nešlo nahrávať demá na forum.

    Tak a teraz niečo o mne:
    Moje pravé meno je Daniel Gabko, narodil som sa v Považskej Bystirici 11.2.99
    Pochádzam z Dohňan, to je taká malá dedinka v Púchovskom okrese.
    Medzi moje záľubi patrí hranie hier a hranie futbalu.
    Som spoločenský a celkom obľúbený vo spoločnosti. Viem sa zabaviť skoro vždy.
    Študujem na SOŠ T.Vansová, Púchov odbor: Prevádzka a ekonomika dopravy, 1. ročník.

    Moje prínosy pre kotelnu
    Myslím si že budem dobrým prínosom pre basebuilder, nakoľko tam vidno len zriedkavo adminov a ľudia si robia čo chcú.
    Tým myslím napríklad to že sa nezabíjajú a pod.


    Aktivita na kotelne
    Na kotelne hrám od vtedy, keď mi bratranec ukázal ako sa hrá Zombie to som hral asi 2-3roky + prestávky
    (za mená BabkinVIPInternet/BabkinInternet,CSCoran/CSCoranVIP a Vili Zanej),
    potom som začal s Basebuilder.To som hrával na NS, neskor som si kúpil steam.
    Cez steam hrám 1rok a mám tam nahraných okolo 1260hodín.
    V podstate sa snažím byť veľmi aktívny, snažím sa pomáhat čo to dá ako ste si mohli prečítať vyššie.
    Na csku denne bývam v rozmedzí od 4-10hod.Ale tento posledný mesiac som na BB moc nebol riešil som problém s internetovým pripojením.

    Skúsenosti s adminovaním?
    Ťažko sa mi to píše ale adminom som ešte nikdy nebol aj keď mi to veľa ľudí sľubovalo,
    aj tak potom ten sľub nedodržali.Ale aj napriek tomu amx_.. docela poznám a tie čo neviem sa ľahko naučím.

    Moje bany
    Mám tam 1 perma ban za AB+WH, ktorý už nikdy nezopakujem.
    Ďalej tam mám ban za NK, ktorý som nezopakoval, zabíjam všetkých koho dobijem, dobehnem :D.

    Touto témou vás moc prosím, aby ste sa aspoň trošku zastavili nad mojou žiadosťou aj napriek tomu že mám perma ban,
    pretože už to je nejaký ten piatok zamnou a za ten čas som si stihol uvedomiť čo možem a čo zasa nie.
    Ďakujem za vaše (dúfam že) kladné odpovede:)

    Nick : Vili Zanej
    SID : STEAM_0:1:78118084

  2. #2

    Re: Žiadosť o práva na Base&builder

    Neviem ako kedže si zapol som proti ale kedže sa na servery kde "neni potreba strieľať" už výnimka urobila tak neviem.

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Poznám ťa zo serveru, aj dačo nahlásiš občas, i keď v poslednom čase ťa už ten BB omrzel a viac si začal hrať Apokalypsu. Ale to je jedno.... Rád by som ti dal PRO, ale keďže si zapol, tak to asi neprejdeš.

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele vili zanej
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dohňany
    Příspěvky
    109

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Uvedomujem si čo som spravil, ale nedalo by sa to nejako poriešiť?

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Môžem potvrdiť hlásenia cheaterov. Na fórku som toho od neho dosť pobanoval. V móde sa vyzná.

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele vili zanej
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dohňany
    Příspěvky
    109

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Takže čo teda?

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: Žiadosť o práva na Base&builder

    Ahoj, vydrž...

    Některé žádosti se už řešily třeba i půl roku.
    Takže pokud nebude žádost rovnou zamítnuta, tak neočekávej, že se vyřeší dříve, než za 2-3 týdny.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Ahoj, mám na to stejný názor jako u Martina17, který taky žádal na basebuilder. Sice jsi dobrý hráč, velká aktivita s hlášením, pomoc hráčům na serveru, atd., ale ten ban za cheaty je mínus, který tohle všechno převyšuje.

  9. #9
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Ten ban za NK jsem tě hlásil já ne ? :D Jinak je to dobrej hráč i super kluk. Nemám s ním problémy, hlásí (v mém případě hásil před tou mojí pauzou). O té permě jsem nevěděl.. Dost mě to zaskočilo, takže uvidím podle toho jak se to pořeší, ale by se to dohodlo v tvůj prospěch, tak za mě Ano.
    --> Když se ostatní dohodnou na výjimce, tím že to je ZM server, tak máš za mě ANO
    btw1. Jeden z mála, kterýho bych uvítal mezi náma. Rozum mi už nejednou dokázal že má.
    Naposledy upraveno SuperVafle; 24-03-15 v 16:45.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele vili zanej
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dohňany
    Příspěvky
    109

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    ďakujem za vyjadrenie

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Saintpepo
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Karvina/Michalovce
    Příspěvky
    933

    Re: Žiadosť o práva na Base&builder

    Ahoj,

    mám podobný názor ako Does, ten ban za cheaty je veľké mínus. Na BB ho stretávam často a na jeho hlásenia sa dá spoľahnúť. No nalejme si čistého vína, v AT už jednú výnimku máme tak ak by to bolo čisto len na BB tak prečo nie. Napriek tomu som toho názoru že by admin mal mať čistý register.

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    May 2013
    Umístění
    Berlín
    Příspěvky
    484

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Viliho znam dlouho, jsem pro ale pouze na bb, s tím že nikde jinde práva mit nebude
    Akafuka funde luka

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Tiež by som bol u tohto adepta ZA. Jeden z rozumnejších na BB. Prípadne by sa mu mohol dať tiral admin forever.

  14. #14
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Proti.
    http://csko.cz/forum/showthread.php?17640-unban-marsoun

    Vyroky: no mne by stacilo iba un ban ak to ide na zombie 3 lebo ja sa asi zabijem akmi nedate unban ježiši ja bez zombie neviem žit :(
    koho klan je cely abeckarov dmte ??

    Citovat Původně založeno SuperVafle Zobrazit příspěvky
    Vzkaz od Swagera.

    Čau because, Proč se cpeš do žádostí do kterých ti nic není ? víš o tom velké hov**. Na módu nehraješ, ani nevíš jak to tam funguje a přesto píšeš. Nikoho tvoje názory nezajímají, myslíš si, že s důležitý? starej se o to kde máš práva, kam chodíš, nestarej se prosím o věci o kterých nemáš ani páru.. nach to raději na bb adminech ... Diky s pozdravem Swagger^.


    Pre Swaggera: To akože keď som proti tomu aby mal práva ,,ďaľší,, cheater tak sa nemám vyjadrovať? :D Alebo si myslíš, že som nikdy nehral Zombie / basebuilder? (Hral som úplne všetky mody ;) )Je mi jedno, že sa tam nestriela, je to stále server kotelny. To znamená, že cheatoval niekde kde teraz chce práva. Jeden stačí, či teraz sa majú podľa teba naberať každý kto si zapol? Nevidel si čo sa dialo ked dostal práva Adio a 3x mu boli zobraté a vratene. Mne tu píšeš, že viem o tom piču ale skôr sa mi zdá že ty o tom vieš omnoho väčšiu. Inak dobre si sem jebol flame do žiadosti ktorá nie je ani tvoja, určite ti to pomôže k právam.. :)
    Prosím ťa sleduj si svojej žiadosti a ostatné nerieš. ;)

    PS: Vyjadril som sa aj kvôli tomu že pred nejakým časom som ho mal na steame a vtedy to bol veľmi otravný človek. (nič v zlom)
    Naposledy upraveno because; 05-04-15 v 18:34.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  15. #15
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    246

    Odpověď: Žiadosť o práva na Base&builder

    Vzkaz od Swagera.

    Čau because, Proč se cpeš do žádostí do kterých ti nic není ? víš o tom velké hov**. Na módu nehraješ, ani nevíš jak to tam funguje a přesto píšeš. Nikoho tvoje názory nezajímají, myslíš si, že s důležitý? starej se o to kde máš práva, kam chodíš, nestarej se prosím o věci o kterých nemáš ani páru.. nach to raději na bb adminech ... Diky s pozdravem Swagger^.


    A to s tím trial admin se mi líbí.. :) Takže za mě má ano pouze pro BB. :)
    Naposledy upraveno SuperVafle; 05-04-15 v 18:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •