Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 55

Téma: Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

  1. #31
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    ex_interp jedine 0.07

  2. #32
    Expert člen Avatar uživatele akka~
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    556


    Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    Každý to má nastavené jinak.

  3. #33
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    Odpověď: Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    Citovat Původně založeno :moqq Zobrazit příspěvky
    ex_interp jedine 0.07
    Proč?
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  4. #34
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Odpověď: Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    Proč?

  5. #35
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    5 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastave

    +1 za vtip, -1 za content
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2012
    Příspěvky
    103


    Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    ex interp je podla rychlosti pripojenia (aspon podla mna ) ak som trepol tak ma opravteale ked si nastavis upderate atd tak ti nastavi same interp

  7. #37
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    299


    Odpověď: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    ex_interp = data o souřadnicích protivníka, které jsou generovány podle nastavení za sekundu. Tyto data nejsou 100% správné, ale je to nejlehčí cesta jak porozumět tomuto příkazu.

    0.1 = 10 x za sekundu
    0.01 = 100 x za sekundu

    Nejlepší nastavení pro interp v dnešní době je 0, protože si jej hra sama nastaví 1 / cl_updaterate. Takže pokud máte updaterate 101 poté vam nastaví interp na 0.009.

    VINCE C. chválím tě za videa, které si natočil, protože hodně hráčů na classicu vůbec nemá ponětí co dělá a měli by si alespoň zhlédnout tvé video.

  8. #38
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    Odpověď: Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    Citovat Původně založeno tiopper~ Zobrazit příspěvky
    Mohol by si mi prosím ťa upresniť co je to AA a AF funkcia,a kde tu u Nvidii vypnem ?
    Ja to snad mam drbnuté .
    Ked dam v Nvidia control panelu - Vertikálna synchronizácia - Vynutiť vypnutie
    Ked dam ok,a zapnem csko,tak mi to strašne laguje vhre .
    AA - vyhlazování textur
    AF - anizotropní filtrování

    Jak laguje?
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  9. #39
    Expert člen Avatar uživatele VINCE C.
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    393


    Odpověď: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    Citovat Původně založeno tiopper~ Zobrazit příspěvky
    http://csko.cz/forum/showthread.php?...374#post139374

    Ani po aktualizáciach a nastavený rate mi to vytiahne max. 30fps
    Projet antivirem, antispywarem, promazat registry a temp files, defragmentovat disk (několikrát !!! dokud to nebude komplet), kontrola teploty hardwaru. Až to všechno uděláš a nic z toho to nebude, tak formát.
    Videa pro CS začátečníky a nezkušené hráče...

    ...ale nejdřív si tu hru pořádně nastav.

  10. #40
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    Odpověď: Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    Citovat Původně založeno VINCE C. Zobrazit příspěvky
    3. Rozlišení obrazovky

    Nativní rozlišení je pro HL 800x600. Mnoho hráčů ho používá, protože je pro hru přirozené. Jde jít ještě níž, na 640x480, ale to už je pro mnoho lidí za hranicí sledovatelnosti. Výhody jsou přehlednější hra a nízký nárok na počítač.

    CS není hra, kterou hrajeme kvůli vzhledu, takže z důvodu zachování přehlednosti krajně nedoporučuji jít nad 1024x768. Pokud někdo bude snižovat z vyšších rozlišení a přijde mu hra moc pixelovatá, nebojte, zvyknete si. Je to ku dobru věci.
    Ani nevím jestli VINCE ještě odpovídá, ale případně by mě zajímalo i vysvětlení někoho dalšího, kdo má skutečně co říct. Google je plný vysvětlení proč je které rozlišení nejlepší, ale žádného dostatečně smysluplného, krom i zde zmíněného, že 800x600 je pro hru nativní, se mi ještě nedostalo. A zajímalo by mě v čem tedy vadí rozlišení vyšší? Sám jsem je zkoušel střídat a zůstal jsem u širokoúhlého 1280x720, kde využívám celý monitor a subjektivně mám pocit, že podrobnější rozlišení mi dává výhodu do fightů na dlouhé vzdálenosti. Je nasnadě, že i zde hraje roli osobní preference, ale v čem je objektivně toto rozlišení horší než 800x600?
    Díky


  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076


    Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    Je to stara hra ktera se hraje teraz na kalkulacce hrat pres celou obrazovku a mit to roztazene je celkem hnus podle me- Hra byla delana na uplne jinou dobu takze asi tak
    #ego #boost

  12. #42
    Pokročilý člen Avatar uživatele beather
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    184


    Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    nevím, já hraju na 800x600 a mám to ořízlé a pohoda

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele 3necky
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    3nec
    Příspěvky
    985


    Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    Tak zase něco podobného jak s tím zvukem dhaaqu. V době vzniku HL enginu neexistovalo 16:9 a všichni jsme hráli na 640x480 nebo 800x600, někteří šťastnější už dokonce na 1024x768. Pro tak nízké rozlišení s poměrem 4:3 hra vznikla, proto označení nativní. Taky je si třeba uvědomit, že monitor větší jak 17" snad ještě nebyl.
    A z toho taky plyne fakt, že pro většinu starších hráčů je toto rozlišení "nejlepší", protože jsme na něj jednoduše zvyklí. Neexistuje odpověď na otázku "Proč je 800x600 lepší než 1280x720?". Je to o tom, kdo je na jaké rozlišení zvyklý. Ale jak jsem napsal, malé 4:3 rozlišení jsou pro cs nejpřirozenější. Na druhou stranu, v dnešní době širokoúhlých mnohapalcových monitorů se přirozenost nízkých rozlišení stírá.
    Naposledy upraveno 3necky; 21-08-13 v 01:33.
    Prodavam teplaky, papuce: "Range 8:10? Hras to ako baba xD"
    Range: "a co..staraj sa o seba..teba spravili asi vo vode ...sperma vysla a len kkt ostal"
    Mega pub 30-08-2013 Twyleq ADMINE JSI SPINA }}} SLAPUJES LIDI ABY MOHLI DO VYSKY SE ZAKEMPIT TY NULO

  14. #44
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421


    Odpověď: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    Díky, spíš než o vizuální stránku mi šlo o to, jestli nedochází k nepřesnostem zobrazení (pozice crossu a hitboxy) mimo nativní rozlišení na přechodu pixelů. Kdo hrál na prvních LCD monitorech ví, že hrát mimo nativní rozlišení monitoru bylo zkreslené...


  15. #45
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2012
    Příspěvky
    529


    Re: *UNDER CONSTRUCTION* Manuál pro začátečníky "Jak na nastavení CS 1.6"

    Jeste k tomu rozliseni: ano, nizka rozliseni se hraji hlavne z historickych duvodu. Dulezity bylo mit neustale 100fps kvuli dobrymu recoilu a hratelnosti se smokama. Taky si pamatuju jeste famy, ze na nizsich rozlisenich jsou vetsi hitboxy, ale to asi uplne nebyla pravda. Urcite uz to nekdo vyvracel, jelikoz trefa hitboxu se rozhoduje server-side.

    Taky tusim, ze zmena rozliseni ovlivnovala i sensitivitu, takze ho nikdo rad nemenil. Ja jsem zustal u 640x480. I na sirokouhlym lcd. To je mozna jeste dalsi zajimavej topic. Pokud si to dobre pamatuju, tak na widescreen je stejne sirokej FOV, takze je obraz ve skutecnosti na vysku oriznutej (a ne na sirku rozsirenej, jak by se mohlo zdat) a nikdo snad nechce videt min, nez by mohl. Stalo by za to to jeste testnout.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •