Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Žiadosť o práva

  1. #16

    Re: Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno AstraL Zobrazit příspěvky
    Ale aj tak sa ma môžeš na čokoľvek opýtať z PB.
    Můžeme se zeptat na cokoliv? Tak KONEČNĚ VYSVĚTLI TOHLE:
    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Na druhom cs portale, kde si tiez ziadal o prava si napisal, ze cs hravas 7 rokov. Tak 3 alebo 7? Dost rozdiel.

  2. #17
    AstraL
    Guest

    Re: Žiadosť o práva

    A na druhom CS portále mi kamarát povedal, že sa tam neudržím bez veľmi dlhého hrania CS...A aj tak som vtedy nemal STEAM. Tam som „trošku“ zaklamal ale tu vám neklamem... So steamom mám odohraných 50 hodín a pred tým som mal CS verziu podobnú STEAMu ale viac mi to nadhadzovalo a stým NS som hral cca 2.5 roka... Teraz STEAM ip sa mi začína STEAM_0:1... a pred tým STEAM_0:0: ... .

  3. #18
    AstraL
    Guest

    Re: Žiadosť o práva

    A ešte niečo, Adminom som bol v škole lebo tam jeden spolužiak priniesol STEAM a on ma naučil iba ak KICKovať... Ale AMX som sa už naučil :)

  4. #19

    Re: Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno AstraL Zobrazit příspěvky
    A na druhom CS portále mi kamarát povedal, že sa tam neudržím bez veľmi dlhého hrania CS...A aj tak som vtedy nemal STEAM. Tam som „trošku“ zaklamal ale tu vám neklamem... So steamom mám odohraných 50 hodín a pred tým som mal CS verziu podobnú STEAMu ale viac mi to nadhadzovalo a stým NS som hral cca 2.5 roka... Teraz STEAM ip sa mi začína STEAM_0:1... a pred tým STEAM_0:0: ... .
    OK, teď ještě sděl, proč si myslíš, že právě ty budeš přínosem pro místní komunitu. Čím přispěješ k chodu Kotelny? Protože pokud mě oči neklamou, tak ještě jsi nechytil žádného cheatera - tak to asi budeš "užitečný" v jiném ohledu.

  5. #20
    AstraL
    Guest

    Re: Žiadosť o práva

    Vždy je všetko prvý krát :)

  6. #21
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Žiadosť o práva

    Tak to mozme dat rovno prava kazdemu, kto sem pride a povie, ze vsetko je prvy krat a ze trosku zaklamal na inom portale, ked ziadal o prava.

  7. #22
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    524

    Re: Žiadosť o práva

    Na mega hraju a opravdu sem si tě tam nevšiml.
    A lhát se nemá to říkám i mé dvouměsíční dceři.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Žiadosť o práva

    http://csko.cz/stats/hlstats.php?mod...player=1012216
    http://csko.cz/stats/hlstats.php?mod...player=1064711
    Nehraješ tu určitě tak moc jak říkáš. V PB chatlogu jsem našel první záznam o tobě z 23.11., to jsi hrál na steamu. NS jsem už tolik nehledal, ale těch záznamů jsem tak taky tolik nenašel.
    Nevím jestli je tohle tvoje. http://csko.cz/stats/hlstats.php?mod...&player=694769

  9. #24
    AstraL
    Guest

    Re: Žiadosť o práva

    Ďakujem za všetky odpovede.
    Cawte!
    S pozdravom AstraL

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •