Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Mobil

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047


    Mobil

    Ahoj, mám šanci si od kámoše koupit levně tento telefon http://mobilni-telefony.heureka.cz/a...FWfmwgodERIAbg
    Jestli ho někdo máte, jste spokojení?

  2. #2


    Odpověď: Mobil

    Tenhle mobil není vůbec špatný, ale, jestli chceš poradit, tak za kolik by ti ho kamarád prodal? Protože co vydím cennu v eshopu, tak za stejnou cennu jde sehnat i lepší..
    "Mír kážu se zbraní v ruce" - JTK 2015

    - Ve hře mě můžeš naleznout pod přezdívkou "Jarda The Killer"
    - Nejčastěji mě můžeš potkat na Furienu.

    - COMEBACK 29.10.2015 !!!

  3. #3
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,047


    Odpověď: Mobil

    Skoro nový za 800.- od kámoše :)

  4. #4
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918


    Re: Mobil

    512 ram je k placi, to se ti bude pomerne sekat, takze asi ani nepocitej, ze si na tom nejak extra zahrajes

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924


    Re: Mobil

    Ak chces novy mobil radsej nasetrit a kupit nieco lepsie toto budes mat na telefonovanie,sms a mozno fb plus net ale velmi si na tom ako lalinka pise nezahrajes
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  6. #6


    Odpověď: Mobil

    Jestli chceš mobil na volání, kup si Nokii - aspoň se ti nezničí. Jestli na hraní - tak začni šetřit :)
    "Mír kážu se zbraní v ruce" - JTK 2015

    - Ve hře mě můžeš naleznout pod přezdívkou "Jarda The Killer"
    - Nejčastěji mě můžeš potkat na Furienu.

    - COMEBACK 29.10.2015 !!!

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: Mobil

    ho kup a střel za 1200 :D
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Re: Mobil

    Citovat Původně založeno Silent Cry Zobrazit příspěvky
    Ak chces novy mobil radsej nasetrit a kupit nieco lepsie toto budes mat na telefonovanie,sms a mozno fb plus net ale velmi si na tom ako lalinka pise nezahrajes
    Ne asi .. Jedinej Android co nabízí fakt mnoho za velmi nízkou cenu je Vodafone Smart Prime 6 za +-3200kč bez smlouvy : 5" HD, LTE ve všech frekvencích, snapdragon 410 a 1gb ram a nejnovější Android 5.1

    Jinak jestli někdo shání telefon do 5k, mohu vřele doporučit Huawei Honor 4C, za cenu 4400kč nabízí hezkej vzhled i celkem vyváženej výkon. Mám ho 14 dní jsem úplně spokojen :) Jinak když jde jen o výkon, tak Vodafone Smart Ultra 6, ale do toho jsem nešel už kvůli vzhledu a velikosti 5,5"
    Naposledy upraveno Volume; 11-09-15 v 09:53.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  9. #9


    Odpověď: Mobil

    iPhone 6s kúp
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  10. #10


    Odpověď: Mobil

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    iPhone 6s kúp
    Platit za značku..
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Mobil

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    Platit za značku..
    20k za 1800mAh baterii :D

    Viděli jste ty nový iPady ? Taky vtípek, 23k za 16gb wifi verze, asi 25k za 128gb zase wifi a pak +- 28k za 128gb verzi se sim.. Chtěj $130 za jeden čip navíc


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  12. #12


    Odpověď: Mobil

    Môžeš mi povedat kde sa neplatí za značku ?
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Mobil

    Všude si něco připlácíš, jedině kde si téměř nic nepřiplatíš je ten Vodafone a několik asijských značek - například Xiaomi
    Naposledy upraveno Volume; 11-09-15 v 14:53.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  14. #14
    Naposledy upraveno Detektor; 11-09-15 v 12:42.
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  15. #15
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    on football field
    Příspěvky
    1,195


    Re: Mobil

    Viete mi odporučiť dáke kvalitne mobily? Jablka ma neoslovili a pozeral som Huawei P8 mystic champagne a to je vcelku mašina, ktorú už ma oco. Absolútne neviem po čom siahnuť.
    Naposledy upraveno Facened; 19-09-15 v 18:14.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •