Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 35

Téma: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dávat bany

  1. #16
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky
    ban jsem prodlouzil zato ze tu resi blbost
    Za to se bany nedávají ani neprodlužují, právě od toho tady to fórum je. Že se ti nelíbí jeho příspěvek neznamená, že mu dáš ban na týden, to přeci není řešení.

  2. #17
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Za to se bany nedávají ani neprodlužují, právě od toho tady to fórum je. Že se ti nelíbí jeho příspěvek neznamená, že mu dáš ban na týden, to přeci není řešení.
    Co že to není řešení, tohle hlavně není normální způsob jednání. Už podle výstupu a reakcí v téhle stížnosti ukazuje tzv. "egoup pod modrým kabátem". Dej se dohromady Jahodo, zkus si aspoň přiznat chybu v tvém jednání, to je vždycky nejdůležitější krok v konfliktu. Neber to nijak zle, ale nemysli si, že jako modrásek seš "víc než hráč", stále jseš obyčejný hráč, ale jen s pravomocí spravovat server od potencionálního odpadu společnosti(kodeři atp.).

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Som za zrušenie banu. Ban je neopodstatnený a bol daný neprávom. Hráč ti povedal vlastne pravdu, len použil trochu expresívnejší výraz. Pokiaľ sa necítiš na to, že vieš hrať bb, tak tam jednoducho nehraj, alebo sa to nauč. Nevidím dôvod toho, aby si tam mal práva, pokiaľ sa správaš takto egoisticky. Tiež mám práva na bb a nehrám tam (mám ich čisto len na zabezpečenie správneho chodu hry, tj.- speedhack, blokovanie a pod.). A hlavne nikomu nekop do riti, ale trochu sa zamysli nad tým, či nemá Samco pravdu. Admin, ako tu už bolo spomenuté, má ísť hráčom príkladom a nie tým, že "aha, ja som admin a ja si to môžem dovoliť, trebárs aj zablokovať spawn a ty si len hráč, ktorému dám ban za to, že mi povie pravdu", to naozaj nie. Takto sa veci neriešia. Zhodujem sa s názorom Doesa a Eusta.

  4. #19

    Re: Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá práv

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky
    hravas jen BB leze ti to na mozek , ja to hrajem pro zabavu a ne abych sledoval kazde pravidlo
    Povinnosti admina je sledovat hráče jestli porušují pravidla nebo ne. Když se ti to nelíbí, neměl sis žádat o práva. Hrát 4Fun můžeš i bez práv a nemusíš se zbytečně obtěžovat tím, že budeš nějaký čas spectovat hráče.

  5. #20
    Stálý Maniak Avatar uživatele human
    Datum registrace
    Apr 2012
    Příspěvky
    2,187

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Odobrat prava a dovi dopo.
    [13:44] jolo32323: mas ten mik vobec zapojeny?
    [13:45] Annie: mám dve ružové dierky, v oboch bol a nejde:D

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele Fhacker
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Banská Bystrica
    Příspěvky
    1,137

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Ako upozornenie by som mu znížil hodnosť na triala až potom ak tak odobratie práv...

  7. #22
    Profesionální člen Avatar uživatele Rostislav
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    210

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky
    muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel
    To co jsi napsal už je moc. Děláš ostudu nejen sobě ale hlavně Kotelně. Bejt Kotlem okamžitě ti seberu práva.

  8. #23
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Re: Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom

    Citovat Původně založeno Majkulka Zobrazit příspěvky
    Povinnosti admina je sledovat hráče jestli porušují pravidla nebo ne. Když se ti to nelíbí, neměl sis žádat o práva. Hrát 4Fun můžeš i bez práv a nemusíš se zbytečně obtěžovat tím, že budeš nějaký čas spectovat hráče.
    to je ale sracka. kdyby mel admin jen hlidat dodrzovani pravidel byl by ve spectu furt....
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  9. #24

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a při

    Citovat Původně založeno Ridik :D Zobrazit příspěvky
    to je ale sracka. kdyby mel admin jen hlidat dodrzovani pravidel byl by ve spectu furt....
    Řídím se podle toho co Jahoda napsal. Podle něj každý na severu porušoval pravidla, tak si řekl že to bude dělat taky, ale jeho povinnost je především čistota na serveru. Jestli je tam někdo porušoval, tak má být ve spectu, popř. rovnou zavést nějaké postižení hráče.

  10. #25
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    trochu mi to pripomina rozhovor kterej sme v patek vedl s hracem na serveru kde se mi snazil rict ze bych mel zacit na mega pubu banovat blocky takze se mpodle nej mel jit do spectu a celou mapu delat hlt a spectovat vsechny hrace jestly nahodou neblokuji je to sice extremni pripad ale takhle si vetsina hracu predstavuje cistotu na serveru.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  11. #26
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Proč ten merry si na něj stěžuje tu -> http://csko.cz/forum/showthread.php?...ovani-pravidel

    A o pár dní později si stěžuje na to samé + stejný screenshot ? Však to se už vyřešilo předtím ne? Tak dejte lock, však si ani nepamatuju, že by na Jahodu byly někdy stížnosti až ted jedna + druhá kopie či co, tak proč se mu maj hned brát práva? Jako to co tam napsal s tou prdelí + prodloužení banu, je blbost a neměl to dělat, ale tak v první stížnosti se měl poučit, tak proč se tu řeší druhá stejná nechápu :3

  12. #27
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Proč ten merry si na něj stěžuje tu -> http://csko.cz/forum/showthread.php?...ovani-pravidel

    A o pár dní později si stěžuje na to samé + stejný screenshot ? Však to se už vyřešilo předtím ne? Tak dejte lock, však si ani nepamatuju, že by na Jahodu byly někdy stížnosti až ted jedna + druhá kopie či co, tak proč se mu maj hned brát práva? Jako to co tam napsal s tou prdelí + prodloužení banu, je blbost a neměl to dělat, ale tak v první stížnosti se měl poučit, tak proč se tu řeší druhá stejná nechápu :3
    Nedrž mu prosím stranu, o tú prvú vec nejde, tú sem len merry zhrnul. :-) Tu sa rieši jeho skok z airu a ban na týždeň, ktorý dal merrymu, nejaký postih by už mohol dostať, už len za tento výstup tu, navyše už budú 3 dni od uddelenia banu merrymu, hádam už stačilo a poučil sa, že adminovi nemá hovoriť "dement".
    Naposledy upraveno Samco; 22-03-15 v 10:58.

  13. #28

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Napisem jsem posledni post , pokud to chce nekdo vysvetlit zalozte post v admin foru nebo to presunte nebo poslete pm .

    Hrac ktery si stezuje na me ze zneuzivam prava a neznam pravidla Prisel si stezovat kvuli tomu banu pritom on Sam porusil pravidlo , ban jsem prodlouzil z principu a menit ho nebudu pokud se mi neomluvi
    Dale bych chtel pozadat Aby se doplnily pravidla I na server -skocit z airu je pravidlo kdesi na webu a spousta hracu o nem nevi a urcite nejsem jedimy admin kdo to take nevedel , Ja jako hrac za tohle byt zabanovat prijdu si urcite stezovat pravidla maji byt napsana PRI vstupu na server a me kdesi na webu

    Jeho stiznost absolute postrada smysl screen je z minule stiznosti (I kdyz to dela pulka serveru ale to je fuk ,kdybych Mel banovat vsechny tak tam nikdo neni a com Vic hracu tim veci zabava a urcite kotelna neni jedinej server KDE muzou hraci hrat .aby nepresli na jinej portal to by me nastvali Vic prisly by jsme o spoustu VIP dily cemu muze byt kotelna kvalitni server housing atd)

    Chtel jsem tu jen popsat ze krome screenu z minule nema nic navic postih za skoceni z airu jsem dostal prisel jsem o 20bodu tudiz neni co resit
    Skocil /upadl jsem z airu jako postih se mi strhlo -20bodu
    Nazval me dementem dostal ban na hodinu a on si prijde stezovat co cekal ?ze mu tu hodinu zrusim?

    KDE jsem zneuzil prava ? Ze mi maji byt odebrany Tim ze dostal ban za urazku na hodinu ?(coz si myslim ze byl primereny ban ,na tyden je trosku moc mozna ale ban je na uvazeni banujicim adminovi a jelikoz popsal ze zneuzivam prava tak jsem mu ho prodlouzil za lhani) -Toto je pro me nehorazna drzost co si dovolil a naprosto absurdni!!!
    Naposledy upraveno ObriJahoda; 22-03-15 v 15:28.
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  14. #29

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Pravidla mají být napsaná na serveru, ne jenom na webu, s tím souhlasím a mnohokrát se tu o tom vedly desetistránkové diskuze na JB. To však nemění na tom, že pokud je někdo adminem na nějakém módu, tak by měl moc dobře vědět i o věcech, které jsou na daném serveru tabu a nejsou v pravidlech oficiálně napsané (to je snad všude :). Tady jde spíše o ten ban za slovo dement a potom prodloužení za stížnost. Tohle jsi podle mne celkem přepískl a osobně to vidím jako obyčejné vyhonění ega, které si jaksi nebylo schopno připustit svoji chybu. Na místě toho hráče bych tě tady na fóru nazval egoistickým dementem.

  15. #30

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    Hodina mu vadila dostal Vic. Nechci te dal urazet ale kdyz to tvuj mozek nechape ze dostal ban a myslel si jak si bude stezovat ze mi da co proto a ze se postara o to Aby mi sebrali prava...
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •