Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 35

Téma: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dávat bany

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    5

    Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dávat bany

    Hráč ObriJahoda je admin na serveru bb.. Porušuje pravidla, a ani je nezná.. Mění si mapy kdy chce,skáče z airu,blokuje spawn..
    Screen zde: http://leteckaposta.cz/533440807
    ID hráče: STEAM_0:0:27207287 109.107.211.130
    Prosím,seberte mu práva.. Ani nezná pravidla:).
    Díky.

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Vidím, že tieto sťažnosti na neho budú pomaly každodenná rarita... Ten skok z airu som videl...

    E: Ešte by ma zaujímalo za čo si mu dal 1 hodinu? Za slovo dement na tvoju adresu? Alebo za to že ti povedal s tým airom pravdu?
    Naposledy upraveno Samco; 19-03-15 v 18:46.

  3. #3

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    co to ma byt obrazek rozmazany , a tohle se tu uz resilo a vyresilo se to

    projdi si chat co mi napsal
    Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

    Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
    menu ktere se mi zobrazi kdyz se pripojim na server : http://www.csko.cz/menu/motd.php?motd&serverid=27083


    Pravidla na Base Builder Zombie
    je zakázáno krást bloky a rozebírat nebo ničit cizí kempy
    zákaz spamu do mikrofonu
    zákaz střílet na zombie lezoucí do jiného kempu
    maximální počet lidí v "tunelu" (klasický kemp na zemi) jsou 3 lidi, pokud se hráč s hráčem předem nedohodne, tak má zakázáno lézt k někomu do tunelu
    maximalny počet lidí v "air kempu" (kemp ve vzduchu) jsou 2 ludi, platí to samé co u tunelu
    je zakázáno stavět bloky u východu, kde se spawnují ct nebo zombie
    zajimave je pravidlo strilet na zombie lezouci do jineho kempu kdyby se to melo dodrzovat tak tam nikdo neni , nevim proc se tu resi sračky i kdyby byl zakaz skocit z airu tak jsem upadl , Tečka zato ze jsem spadl z Airu mi bude nadavat nejaky soplak?
    Naposledy upraveno ObriJahoda; 19-03-15 v 19:03.
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  4. #4

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    co sem plete vec ktera se už vyresila? prodlouzim mu ban tak na tyden ...

    Mění si mapy kdy chce
    delas si prdel ? ja si menim mapy jak chcu nebo uz nevis co bys nasel ?
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  5. #5
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Keby si z toho airu neskočil, nič by ti nepovedal, povedal ti len že si dement...
    Údajne BB hrávaš už dávno a vyznáš sa vňom, nakoľko si modrý tak by si mal ovládať detailne všetky pravidlá....

    http://csko.cz/articles/read/78
    "Je zakázáno skočit z airu, když je ZM na dosah (sebevražda) - odečtení 20 bodů."

  6. #6

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    upadl jsem :-), tak se mi odečetlo 20 bodu no ,... kdybych to udelal nekolikrat po sobe udelam to 1x a de si hned stezovat ,

    prodlouzil jsem ban na par dni ...aby se vzpamatoval nejsem na nejakyho smrada zvedavej ( asi mu ta hodina hodne vadila tak at si uzije tyden )


    mod je to for fun , kdyz by se meli dodrzovat uplne vsechny pravidla tak nam tu zadnej hrač nezbyde mam banovat kazdou kravinu?
    Je zakázáno střílet do cizích kempů.
    strili se do cizich kempu casto , to abych byl jen ve spectu a sledoval kdo kam strili kdo z jake desky spadl atd , je rozdil umyslne a neumyslne
    Naposledy upraveno ObriJahoda; 19-03-15 v 19:24.
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  7. #7
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky
    upadl jsem :-), tak se mi odečetlo 20 bodu no ,... kdybych to udelal nekolikrat po sobe udelam to 1x a de si hned stezovat ,

    prodlouzil jsem ban na par dni ...aby se vzpamatoval nejsem na nejakyho smrada zvedavej ( asi mu ta hodina hodne vadila tak at si uzije tyden )


    mod je to for fun , kdyz by se meli dodrzovat uplne vsechny pravidla tak nam tu zadnej hrač nezbyde mam banovat kazdou kravinu?

    strili se do cizich kempu casto , to abych byl jen ve spectu a sledoval kdo kam strili kdo z jake desky spadl atd , je rozdil umyslne a neumyslne
    Za slovo dement mu dáš týždeň?? Máš na to nejaký objektívny dôvod? Všetko sa tam odsledovať nedá, to je pravda, adminovi sa to nemá čo stávať (to už sa riešilo vlastne minule), ale každopádne toto je tvoj 2. prešľap za 3 dni, už by bolo dobré aby si sa nad sebou zamyslel, robíš tam hanbu sebe a aj AT....
    Naposledy upraveno Samco; 19-03-15 v 19:36.

  8. #8

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    toto je tvoj 2. prešľap za 3 dni, už by bolo dobré aby si sa nad sebou zamyslel, robíš tam hanbu sebe a aj AT....
    muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel

    ban jsem prodlouzil zato ze tu resi blbosti co nejsou pravda pry menim mapu jak si chcu , blokuju spawn 1 jsem ho zablokoval pro vetsi zabavu , a spadnu neumyslne z airu a hned mi bude nadavat?

    hravas jen BB leze ti to na mozek , ja to hrajem pro zabavu a ne abych sledoval kazde pravidlo , i ten vchod proc by se nemohl zablokovat pokud to nekazi hracum zabavu , pravidla jsou odtoho abyto bylo hratelne a nekazilo zabavu a ne aby se dodrzovali uplne presne ..ale to vetsina lidi nedokaze pochopit
    Naposledy upraveno ObriJahoda; 19-03-15 v 19:51.
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky
    muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel

    ban jsem prodlouzil zato ze tu resi blbosti co nejsou pravda pry menim mapu jak si chcu , blokuju spawn 1 jsem ho zablokoval pro vetsi zabavu , a spadnu neumyslne z airu a hned mi bude nadavat?
    Ťažko sa číta to čo tu píšeš, len kydanice, chybu si nevieš priznať... Za toto, čo ty tam stváraš iný hráči dostávajú bany... To je už fuk...
    LOCKNITE to

  10. #10

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Bezdůvodný ban na týden ... :) zato že tu řeší že blokuješ spawn seskakuješ z airu a děláš to pro zábavu kdyby to blokl někdo jinej má ban ... kdyby někdo jinej seskočil z airu a ty by si byl zombík dal by si mu ban. a ten ban v neděli za to kradení bloku ... kde sem ti to ukradl ?? a i kdyby tvůj problém když si nedáš autolock ... :)

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno Thomason Zobrazit příspěvky
    Bezdůvodný ban na týden ... :) zato že tu řeší že blokuješ spawn seskakuješ z airu a děláš to pro zábavu kdyby to blokl někdo jinej má ban ... kdyby někdo jinej seskočil z airu a ty by si byl zombík dal by si mu ban. a ten ban v neděli za to kradení bloku ... kde sem ti to ukradl ?? a i kdyby tvůj problém když si nedáš autolock ... :)
    Údajne si to nekradol ty, ale vraj merry. Ak by to bola pravda tak to už je 3. "faux pas". Ale to je jedno...
    Naposledy upraveno Samco; 19-03-15 v 20:40. Důvod: oprava preklepu z rozčúlenosti

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Údajne si to nekradol ty, ale vraj merry. Ak by to bola pravda tak to už je 3. "faux paux". Ale to je jedno...
    "Faux pas"

    + Ten ban na tyden mi neprijde uplne spravedlivy. Pokud stiznost podloží nejakym dukazem a nenadava, at si je podava treba obden.

  13. #13
    Stálý Maniak
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    2,299

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    Citovat Původně založeno ObriJahoda Zobrazit příspěvky
    muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel

    ban jsem prodlouzil zato ze tu resi blbosti co nejsou pravda pry menim mapu jak si chcu , blokuju spawn 1 jsem ho zablokoval pro vetsi zabavu , a spadnu neumyslne z airu a hned mi bude nadavat?

    hravas jen BB leze ti to na mozek , ja to hrajem pro zabavu a ne abych sledoval kazde pravidlo , i ten vchod proc by se nemohl zablokovat pokud to nekazi hracum zabavu , pravidla jsou odtoho abyto bylo hratelne a nekazilo zabavu a ne aby se dodrzovali uplne presne ..ale to vetsina lidi nedokaze pochopit
    Preco sa v kazdej vymene nazorov dvoch adminov musi spominat bitka?? Trocha budiiiiiiicek. Je to hra. Su to len slova... nic zaco by hned mali vznikat: slova: buchnem ti po hlave

    Trocha treba krotit ego, toto forum nebolo asi vytvorene pre vytvaranie rucnych bojov. Na to je judo, sumo karate atd. aby ste si to mohli vybavit.

    Potom si novy clovek pomysli, ze sme banda neandertalcov co nemaju dostatok rozumu na to to vybavit diplomaticky.
    Máš nick: 320.230.401.333:27089 tak to riadne provokuješ ľudí čo o tom hovno vedia.
    Sometimes it's hard to know, which way you're supposed to go

    RETARDI Z KOTELNY - https://uloz.to/!Sz9nVaB8lNC9/tupci-txt PW je v názve vety obsiahnuté.


  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    muj druhy preslap delas si prdel? to ze jsem spadl je preslap no to me poser doufam ze dojedes na sraz abych ti mohl rozkopat prdel
    Za tuhle větu bych Ti sebral práva ,)

    Samozřejmě, že pravidla sou pro to, aby si lidi zahráli, ale musíš pochopit, že ty lidi sou za to taky permanentně trestaný, když je porušujou a ty mas jit prikladem a ne delat, ze ti sou pravidla u řitě a pak jeste banovat ty, co si přijdou stěžovat, to je prostě neprofesionální.

  15. #15

    Odpověď: Stížnost na admina - neschopnot,nezná pravidla,banuje a přitom nemá právo dá

    pital som sa kotla at to nejak rozsekne , rekl ze to nemam resit a ze on to taky resit nebude ze neni co ,. . LOCK
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •