Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: -Dony- WH? DUST2 only2

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Exclamation -Dony- WH? DUST2 only2

    Dobrý deň, prosím o pozrenie si jedného dema kde rozpíšem časy.

    Tohto hráča som začala spectovať už ráno, po takých fragoch čo dával som musela.
    keď som ráno išla do spectu, tak bola ešte situácia kde nemohol bez WH vedieť proste len som to nezachytila na demo,
    potom bol zrazu lama,mám pocit že zapína vypína,preto z rána demo nemám a natrafila som nanho až teraz na servery,
    preto chcem názor odbornejších ľudí.

    2 -Dony- VALVE_0:0:1014664562 193.87.163.67 SK

    http://csko.cz/dema?UPD=A77QZ7NR

    čas : prvá akcia kde pokladá bombu , protihráč CT, walkoval následne sa pozeral na miesto kde on išiel a potom predstrel, ale povie mi niekto ako bez WH
    mohol Dony vedieť že to CT sa tam nachádza keď ho ani nevidel, ani nepočul ???

    Ďalej

    čas 62:00 hodi HE do kat a následne pozrie na T spawn , neviem čo ho to tam viedlo sa pozrieť následne sa tam poberie pozrieť sa,
    ale toto nejak nepovažujem za niečo z čoho by mal mať wh takže ďalej .

    čas 65:44 ide na A stojí a pozerá na long čo je pochopiteľné, len nechápem prečo v tom čase čo som uviedla (odtial si to dajte) začne predstrel jakmile
    tam vchádza T, dala som si to na spomalenejší záber 1x/4, je jasné že to T tam vobec neni vidieť a on tam začne v tom čase strielať
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    9

    Odpověď: -Dony- WH? DUST2 only2

    pridám

    59:43 ako ide na Bčko a s predstrelom z AK páli na hráča za dverami, ale mohol ho aj počuť, ale čudné. dajte to na 1/4 rýchlosť.
    67:20 keď neodolal so scoutkou streliť cez stenu priamo na hráča :D reflexívne mieril na neho.
    Naposledy upraveno riposvk; 21-03-15 v 15:38.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: -Dony- WH? DUST2 only2


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •