Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 38

Téma: Staznost na admina Ivan Bogdanov

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Cize tvoja urazka na mna je v pohode, to nieje na ban ano? Za to moja urazka bola drsnejsia, ta bola na kick, v pohode. Ale ban az za to, ze som sa na teba stazoval? To si neriesil ziadnu urazku chlapce. To si riesil svoje posramotene a urazene ego, ze si niekto dovolil na teba pisat staznost.

    Smiesne na tom je, ze nikomu to nevadi. Ani to ze si mi napisal dement, ani urazky na mna tu na fore, ani vyhrazanie sa, ze mi das ban ked dopisem staznost a ani ten nasledny ban. To je zvlastne.
    Bol by som rad keby sa k tomu vyjadril aj niekto kompetentny, niekto tebe nadriadeny. Nemusime s tym otravovat zrovna Kotla, ale iste tu funguje nieco ako hl. admin alebo podobne. Nie len dvaja adminikovia kamarati a nejaky staly clenovia ci co to tu mate za komunitku. A ked sa k tomu uz bude niekto vyjadrovat, aby neriesil moj "zasluzeny" ban, ale aby riesil tvoje spravanie. Este som tu od nikoho nevidel nic k povodnemu topicu ohladom mojej staznosti na spravanie teba ako admina. Furt sa riesi len moj ban, ktory ja vobec riesit nechcem.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Nič ma do toho,ale už sa tu vyjadrili aj iný admini ako Bzns :)
    Že je ban na mieste,a aj ja si myslím že mal by si byť rád za tie tri dni,natrafil si ešte na dobrého admina :)
    Chill :)

  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Opat riesis moj ban, ktory ja riesit nechcem. Vytrvalo a stale :D:D

    ja sa pytam ci si moze admin dovolit to co on, urazanie v hre, urazanie na fore, vyhrazanie sa cez chat a banovat bezdovodne dodatocne

    Ja som bol za moju pseudo urazku potrestany ako uznal za vhodne, kickom. Uz to nazancuje ze asi nebol az taky urazeny ako sa teraz velmi tvari. Navyse, ja som ho urazil az pre to, lebo on mne pisal ze som dement. Ja mam autodestrukciu rad. A kopec ludi s ana nu stazuje. Ale vies co, predstav si, niektory to beru s humorom. Vedia s abavit a vedia ze je toi hra. Ale pan Byznis, husty admin mi napsie ze som dement. Ja sa pytam ci si to moze ako admin dovolit, urazim sa a nasledne ho urazim tiez. Za co mam kick a neskor koli staznosti ban. Keby napisal nieco ako mnohy iny, jzs stope padaj s tym uz do riti ty slizke spinave hovado haha smile lol.... neurazim sa, neurazim jeho, ale bavim sa, spolu s nim, dalej v hre.

    A dalej, ja som sa za svoju urazku uz ospraveldnil, on sa neospraveldnil za nic, namiesto toho sa navazal dalej tu na fore do mna. Snazil sa zo mna spravit niekoho kto niesom, niekoho rozmaznaneho kto si robi v hre co chce a on chudacik adminik malicky sa tam vlastne len snazi udrzovat poriadok. Hovno. S lvl 30 som ho killoval aj ked on hra s lvl 150, nevydrzal to, zoskratoval a dal urazil ma. Nasledne na to som urazil ja jeho, dostal som kick. Idem sa stazovat na forum, vyhraza sa mi banom, ktory dodatocne aj dostanem.

    Toto je normalne? Lebo ban za urazanie do rodiny, v pohode. Ale ma sa takto spravat admin? Ved on do riti urazil najprv mna. Nasledne na to ja jeho.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Ale v jednom mas pravdu :D chill... som zvedavy ci si niekto zodpovedny tento topic vsimne, a ci to bude aj nim len zakopane vetou, ban je spravodlivy nestazuj si, lock. Ziadna odpoved na spravanie sa admina :D Dokonca by som sa ani necudoval navyseniu banu, kedze mozem za tu drsnu urazku byt vlastne rad za tri dni :D

    zasraty establishment ako vsade inde :)

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Pochop ze je rozdiel medzi tym ked sa chovas ako dement a admin napise do chatu dmnt a ked ty bezdovodne zautocis na jeho rodinu... si ako myslis ze admin je tu len na to aby ako chuj banoval a pomahal serveru a nasledne sa nechal osocovat? Raz ked sa chovas ako dement preco by ti nemohol napisat ze si dement? Vsetci su mudri ako modra farba nic neznamena a ze admin je tak isto len hrac... tak prosim pekne preco by aj jemu nemohli prasknut nervy? Tiez je len clovek..

  6. #21

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Zas další prkotina, kterou by vyřešilo mute nebo odpojení admina na jiný server, podle toho co tu píšete, tak admin ho vyprovokoval a ani se nedivím, že se do tebe pustil.

  7. #22

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    On se chova jako dement protoze pouzival item ktery mu padl? Potom dostal kick za tu vetu tzn ze za nu uz byl potrestan takze tenhle ban je za co? Bylo to tak ne?

  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:50:37 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r IVAN TY HRAS VZDY ZA VYSOKY LEVEL ??
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:50:50 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov expim vzdy do 200
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:51:18 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov a co je natom ? expit 1 class
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:51:49 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r nic.. len je to divne ked vsetci hrame s nizkym lvl a ty si tu honis.. ale tvoja volba, vsak je to len hra..
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:52:07 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov honis si tu akurat ty ...
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:03:43 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov dmnce toto (tu som asi napisal to Dement - aj ked som napisal Demencia 2ja ste mali auto a stale ste sa odpalovali pol hracov odislo a vzdy ked si sa este odpalil hlavne primne tak to ta asi najviac tesilo ....)
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 13:52:16 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r admin by nemal urazat
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:03:55 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov neurazam - konstatujem

    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:04:16 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r za kkt davas ban ale niekomu inemu napises demnece ano ? (to zaco som dal ban si sam vedel tak tu zase netrep - mal si dokonca toho hraca vtedy mute - tak nevytahuj blbosti)
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:04:31 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r zvlastny chalan (toto prve ma uz urazilo - aky zvlastny co je namne zvlastne ze banujem ked neni poriadok? a ked hrac uraza admint team alebo ostatnych?)
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:04:44 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov ty si zvlastny (normalna odpoved)
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:09:00 STEAM_0:1:54047732 217.31.36.30 stop_r ked porodila takeho narkomana... (jednoznacna provokacia od teba - vysvetlil som to uz v inych postoch)
    nasledoval kick - potom si ostal v specte (vadsinou ze taketo urazky kick nedavam no hned som vedel ze uz si na fore a isiel si sa stazovat - no najskor si mal pozriet na seba - co si spravil - hned som ti pisal spravu ok stazuj sa a dam ti ban rovno (ktory ti mimochodom patril za narazky na rodinu a urazanie admina - pravidla)
    ked si bol v specte a pisal bezdovodnu staznost :
    COD:MW 2 itemy, fy maps 24-03-2015 14:13:54 STEAM_0:1:52190870 78.141.97.124 Ivan Bogdanov nabuduce si take sracky nechaj do skoly , pre rovesnikov - este raz zbadam hento a letis s banom

    No a kde sa tu spravam akoze zle ? vsetko to len nafukujes prekrucas , davas sem ospravedlnenie ktory ti ja absolutne nezerem ... a to je uz vsetko k tebe aby ADMINI - Normalny (ked podla teba ja som zvlastny) videli ako tu evidentne klames , a snazis sa navodit dojem ze ja som ten zly... Dovidenia - uz sa opakovat nebudem lebo stebou to je jak s pokazenou kozou - len beeeka beeeka otom istom

    pre Upresnenie asi tvoje oblubene video - s ktoreho si mi poslal uryvok - text : 1 :20


    E: Zoyer jemu nejde o ban - jemu vraj ide o moje spravanie
    Asi ako admin budem ludi (ktory inak nazyvam inak ako ludia ,ale nechcem tu hresit) chvalit zato ze mi nadavaju do rodiny ...

    A ano mam svoje EGO - a to sa vola HRDOSŤ , uz sa viacej k tejto staznosti nevyjadrujem , povedal som uz vsetko , dokonca som sa musel viackrat opakovat aby to asi niekto pochopil , ale nepochopil. THE END
    Naposledy upraveno Byznis; 25-03-15 v 09:32.

  9. #24

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Koukam ze si kazdej stezuje ja bych mu ten ban prodlouzil jestli je admin v pravu necetl jsem kvanta prispevku a ani cist nebudu ,ale veta je pecka kazda provokace bude tvrde trestana tu si nabinduju a budu pouzivat I na serveru az me nekdo bude provokovat
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Toto so napisal aj Stop_r ma tiez sere lebo dostanem auto a par krat je si pre srandu jebnem s autom a ostatny pisu dement a ked to zahodim a zacnem ich tam killit s medicom 89 tak mi pisu dement aj ked nemaju preco.
    Nick v hre s 2 IP banmi: _M0NST3R_ _P0W3R.

  11. #26
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    lockne uz nekdo tu sracku ? uz se tu matla pate pres devate.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Drahy moj pupacik milovany,

    po 1, Dakujem ze si si dal tu namahu a zhrnul si tu chatlog. Aspon vidiet ze ja niesom ten co to tu zahmlieva a hend v prvom prispevku je vsetko co si tam skopiroval.
    po 2, Ty ako admin si tymn padom urazal mna aj hraca TNT a opisoval si nase spravanie ako dementne. Pri mojej otazke ci ma urazas si odpisal ze konstatujes pravdu. Tu si ty mna, a nie len mna urazil ako prvy.
    po 3, Aj keby som ti napisal nieco omnoho horsie ako som ti napisal, a keby som to napisal aj ako prvy, ty ako admin nemas pravo urazat ostatnych hracov.
    po 4, Moju urazku si potrestal kickom a ban som dostal DODATOCNE koli tomu ze som sa stazoval na fore. Vyhrazal si sa mi ze to spravis ked sa budem stazovat a aj si tak urobil. Gratulujem, pridem si ako v Tibetan v Cine.
    po 5, Robis tu na fore zo mna debilka, ktory sa ta snazi ociernovat a dalej ma urazas, co som tu uz zvyraznoval, pricom ja som ta uz nikde potom, a ani pred tym neurazil. Dokonca az teraz som si vsimol ze si mam take sracky nechat pre mojich rovesnikov v skole. Pozeral som kolkoze to mas rockov starky v tvojom profile a mozeme si kludne tykat, som len o rok mladsi od teba. Avsak vidim ze nase spravanie je na trosku inej urovni :D
    po 6, Moje "asi" oblubene video som nikdy nevidel, poznam len ten rym, a ako si cital aj to zle kedze som poplietol spinaveho s takym.
    po 7, Opat by som vystrihol tvoju vetu s posledneho prispevku, ze tu evidentne klamem. Citim sa tymto urazeny, kde som klamal? Od prveho mojho prispevku som napisal viac menej presne od slova do slova ako som si to pamatal celu nasu komunikaciu.

    s vecne nehynucou laskou, tvoj stop_r
    ps: odpoved na zoyerovu otazku sa da uplne jednoducho, a to ANO, je to tak, alebo NIE, nieje to tak. Ale to ty nemozes kedze by tam muselo byt ano vsakze? :D

    to zoyer: dakujem ze to chce niekto konecne riesit
    to obrijahoda: prispevok naozaj na urovni. Sice som to necital ale ban mu predlzte... :D Admin na svojom mieste. Pocul si niekedy ze ked nemas co povedat, je lepsie byt ticho?? :D
    to Ridik: moja staznost na admina ktoru zatial nikto zodpovedny neriesil je podla teba sracka? Dalsi perfektny prispevok do diskusie :D Obrazok o tebe som si uz stacil urobit s tvojho avatara, podpisu, a reakcii v tejto teme :D
    Naposledy upraveno stop_r; 25-03-15 v 18:17.

  13. #28
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    napis si kotlovy pmku at te konecne do prdele posle on a bude to kompletni.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  14. #29
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Tlieskam nam tvojim dalsim vygrcom pan admin :D Naozaj spravanie na urovni vhodne reprezentovat kotelnu :D:D

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    stop_r mozem sa spytat ? ty si nieco potrebujes dokazovat ? a potrebujes este aj Kotelnu urazat ? ja neviem asi som ta malo poznal v hre ale tu tak to si sa ukazal .. kde si robil admina ak smiem vediet ?
    E: a neviem koho fakt TY reprezentujes . asi stratilsavhrechudacik.com
    Musel som lebo uz mi pisalo xy ludi ze co riesis
    Naposledy upraveno Byznis; 25-03-15 v 20:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •