Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Staznost na admina Ivan Bogdanov

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Prave teraz som hral CoD fy maps, ked som dostal s maximalnou koncentraciou a autodestrukciou kick od tohoto pana admina.

    Robil som admina nie kratky cas u vasej konkurencii, ked sa admin nevedel ovladat, nemal u nas co robit.


    Dnes to zacalo tym, ze som sa ho spytal ci hra vzdy s vysokym lvl. Zevraj ano, expi ho az do 200, ci mi na tom nieco vadi. Reku nie, len mi pride zvlastne ked si niekto honi s lvl 140 ked ostatny maju 30. Ak som ho tym urazil, tymto sa mu chcem ospravedlnit. On namiesto upozornenia aby som ho neurazal (zato by sa urazil opat iba niekto kto to berie vsetko nejak vazne), odpisal ze si honim jedine ja. Dalej som ho par krat odpalil spominanou autodestrukciou, a zevraj mam demenciu. Ked som sa ho spytal ci ma uraza tak napisal ze konstatuje iba jasnu vec. Ohradil som sa, ze on dava za kkt ban (tusim vcera dostal hrac za kkt ban), a on sam pise ludom demence, odpisal ano. Napisal som mu zvlastny chalan a dalej ho veselo odpaloval. Potom som napisal vetu, ked porodila takeho narkomana. Bez toho aby som uviedol prvu strofu tej sracky co niekto kedysi vyprodukoval na chudaka Taslera. Prihlasil som sa naspat a spytal sa asi 4 krat zaco som dostal kick, odpovede som sa uz nedockal.

    Uznavam, bola to provokacia s mojej strany, ale potvrdilo sa mi to co som predpokladal. Tento admin nezvlada ked sa ho niekto co len trosicku dotkne. Nezvlada ked ho niekto poraza ked je vysoky lvl a ja mam 30. Neriesi situaciu tak ako ma. Neprislo mi ziadne upozornenie. Navyse, zrejme nezvlada ani staznosti na seba. Pocas pisania tejto staznosti mi prisla od neho cez chat sprava.

    Citujem:
    Byznis: kludne si tu staznost dopis - po nej ti dam rovno ban za navazanie sa do rodiny , dobre poznam ten text co si tam hodil , mna taky zasrant ako ty urazat nebude


    Opat by som sa rad ohradil voci jeho spravaniu, vyhrazaniu, mozno zastrasovaniu, a nadovsetko urazaniu. Neviem kolko ma pan admin rokov, ale nie kazdy je zasran a nie kazdy kto tu hra ma 20. Je to tazko uveritelne ale ja sa tu chodim zabavat, napriek tomu ze som starsi a taketo spravanie admina je podla mna osobne, nepripustne.



    Nakoniec by som podotkol ze som nic neprikrasloval, nechcem zo seba zhodit vinu za tu provokaciu, avsak musim povedat ze som ho nijak neurazil, kdezto pan admin Ivan sa do mna navazal par krat. To by mi aj bolo jedno, keby mi nezrusi kickom autodestrukciu s koncentraciu.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Jarny ^|
    Datum registrace
    Jun 2013
    Umístění
    Košice !
    Příspěvky
    790

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Potom som napisal vetu, ked porodila takeho narkomana.

    Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    V pohode, tvrdo ma potrestajte, napriek tomu ze som ho nijak neurazil. Ja to znesiem. Provokaciu som si priznal, ale od urazania to ma daleko. Mohol by som sa tu ohanat laktami ze som to nepisal jemu, a ze som nenapisal tu prvu strohu, a ze som to napsial len tak do vetra... bla bla, ano provokoval som ho. Nemal by ale admin podobne provokacie brat s usmevom a ked tak ma varovat? Keby mu napisem ze je narkoman, ok... ale toto
    Len dufam ze si cital aj ten zvysok.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Takze takto , stale ti v hre vadi ked niekto hra v velkym LVL. Ten Lvl si kazdy musi sam vyexpit, kedze mam dva levely 200 tak expim dalsi kde mam 145. To ti evidentne vadi. A ano napisal som "dmnce" na to ze len co si dostal autodestrukciu tak si behal ani si nestielal len si sa odpaloval ako aj TNT - co viac hracov napisalo a dokonca niektori aj odisli.
    Zvlastny chalan ? No ja som sa ta nepytal aky si ty , tak neviem preco ma povazujes za zvlastneho.
    A ano napisal som ti to lebo som vedel ze sa ides stazovat , no ty si dostal kick , za navazanie sa do rodiny a ides zo seba robit nevinneho. Vadsinou to hned banujem dostal si kick

    VYSVETLENIE :
    moj nick v Hre : Ivan Bogdanov

    Tvoja narazka smerovala namna a moju mamu , zato si doskal kick.
    toto si napisal ty : ked porodila takeho narkomana. (vies dobre naco si narazal)
    Text ten pesnicky s ktorej si citoval : s kým asi tak jebala Ivova mama, keď potom porodila špinavého narkomana
    Evidentne si mi narazal na rodinu. Na CODe som casto a vadsinou sa snazim aby tam bol poriadok lebo si tam robite co chcete a potom ste este neviniatka. Zato sa tam aj k takim neviniatkam ako ty chovam...
    Ban - http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=140263
    Nabuduce si rozmysli co pises

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Ivan Bogdanov
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'navazanie sa do rodiny'
    [AMXBANS] Delka: '3 dnu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:54047732'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '217.31.36.30'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    HLTV z tohoto serveru je ke stahnuti na www.csko.cz
    Ivan Bogdanov dropped
    Ivan Bogdanov has left the game
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Podavam aspon formalne samozrejme aj staznost na ban na 3 dni za navazanie sa do rodiny.
    Opat by som vyzdvihol, ze som nikoho neurazil, a uz vobec nie do rodiny.

    s vacne nehynucou laskou, stop_r

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Ano, musim sa priznat, vadi mi ked hrame svetci nizke lvl a niekto hra velky :) Ja mam tiez velky lvl, ale snazim sa svojimi lvlmi prisposobit aj ostatnym hracom.

    Autodestrukcia je item ako kazdy iny, sam pises najprv ze si kazdy musi vyexpit vacsi level. Snazil som sa o to, ty si to nezvladal.

    Za zvlastneho ta povazujem s viacerych dovodov :) ale ja za zvlastneho povazujem kde koho, mozno som zvlastny ja :)

    A ano napisal si mi lebo si videl ze sa idem stazovat :D niet co dodat.

    Moja narazka nesmerovala vonkoncom na tvoju mamu. Ak som ta urazil, opat sa ti ospravedlnujem, co som uz ucinil v prvom prispevku :)

    No a nakoniec, musim sa zasa ohradit. Prosim, neurazaj ma a nesnaz sa ma vykreslit ako niekoho kto uraza ostatnych hracov, robi si tam co chce a tvari sa na neviniatko. Som clovek, sem tam tam niekoho urazim. Vacsinou su to 13 rocne decka co urazaju vsetko okolo, pocuvaju rap a myslia si ze su husty typci :) Len si ale skus pozriet chat co tam ja vsetko pocuvam a ako na to reagujem. Skus si pozriet chat za posledne dva tyzdne a uvidime kolko tam bolo na mna urazok a na kolko som s toho reagoval :) Zasa ma len urazas, este aj tu.

    zo srdecnym pozdravom, stop_r

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    bud rad za 3 dny.
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    ano pisem neviniatko. Mne islo hlavne o tu jednu vetu ktoru som hore zvyraznil. Nebola urcite mierena namna ze ? Zaujimave , otom sa vyjadri. Len tak ta napadol ten text a zhodou nahod som mal ja nick Ivan nie ?

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Eso./digl
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Trnava
    Příspěvky
    1,131

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Ban je na mieste, staznost sa zamieta

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    to ridik: vidis snad nejaku ziadost v teme ziadosti o unban? Aj ked som tu akoze formalne proti tomu banu protestoval, pre mna za mna si ho tu nechajte. Jedine co ma serie je, ze som dostal za, neviem vyse 10 rokov hrania cs, ban. A este aj takyto zbytocny. Ale co spravis, to je zivot :) btw tvoja podpora nieje vobec prekvapujuca vzhladom na tvoj podpis jeden za vsetkych, vsetci na jedneho, a hocijaka provokacia moze byt tvrdo trestana. Ty sa tiez rad vyzivas v banoch vsakze ? :D Nieco ako doktori. ked doktor nieco doserie a nezvladne situaciu, vzdy ho iny doktor podpori, aj ked su uhlavny nepriatelia. Nikdy predsa nevies kedy budes potrebovat podporu ty.


    Tymto som tu skoncil. Toto je moj posledny prispevok. Vsetci riesia moj ban, co nieje podstata. Verim, ze ked si to bude citat niekto s rozumom, uvidi ze admin situaciu nezvladol, reaguje prehnane, uraza sa a uraza inych, sprava sa povysenecky, vyhraza sa v chate ked niekto pise staznost. To bol ciel tohoto topicu a nie moj ban. Na ban sa vysrat.

    A kedze je to moj posledny prispevok, to najdolezitejsie.
    to byznis: citas to vobec ? ved hned v prvom prispevku som napisal ze sa nevyhovaram, a ze som ta chcel provokovat. Ale nie urazat a uz vobec nie tvoju mamu. Ak si si to naozaj zobral k srdcu a beries to pre boha ako urazku na mamu, tak to prepac. To som skutocne nechcel. Dufam ze ospravedlnenie beries. Cakal by som od cloveka s nickom mrtve deti v plote inu uroven urazenia. Tak este raz, urazit som ta nechcel, a uz vobec nie mamu. Sorry bro.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Neopodstatnena staznost. Uz to sem niekto dal, tak ti to sem dam znova:

    Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    Co na tom nechapes? Podla toho, ako pises a reagujes ta serie jedine to, ze si dostal ban a nie spravanie admin, pricom obe tieto veci boli na mieste, nakolko si sa spraval arogantne a admina si vyslovene vyprovokoval. Sam si si napisal dovod banu do staznosti a chces tu tvrdit, ze to nebolo mierene na admina, ktory ta za to zabanoval? Nebud smiesny. Pockaj si kym vyprsi ban a potom sa dalej hraj...

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Ste normalny ty vole? Ja svoj unban neriesim... pisem to sem asi po desiaty krat.

    Cize ti pride normalne spravanie admina:

    Ked mi napise ze som dement. Bez toho aby som ho hocijako pred tym urazil, provokoval alebo sa ho dotkol? Ked sa da brat veta, porodila takeho narkomana, bez hocijakej provokacie a urazky pred tym, bez hocijakeho konfliktu brat ako urazka, ja beriem ked mi napise demnecia, ze tym mysli ze som dement. Ako inak.

    Takze, dokazes odpovedat ANO na otazku ci ti pride normalne ked mi ADMIN napise ze som dement?
    Dokazes mi odpovedat, ANO JE TO NORMALNE ked sa ho spytam ci mi pise ze som dement a dava ban za kkt, jeho odpoved ano. Vobec je normalne ked admin uraza hracov na fore? Nemate tu nejaky kodex ako by sa mal spravat admin?
    A je normalne, ze sa rozhodne potrestat ma kickom za prapodivnu urazku, ale na ban za tri dni sa rozhodne az ked sa na neho na fore stazujem??? To ti tiez pride normalne spravanie admina? A vobec je normalne ked sa mi cez postu vyhraza ze ma zabanju ked svoju staznost dopisem?? To ti tiez pride, ako pises na mieste?

    A potom neskor mi tu napise zasran? Co ked sa ma to dotklo, pise ze sa tvarim ako neviniatko a robim si tam co chcem. Nic take nerobim, citim sa tym dotknuty. Ale vsetci riesite moj ban. Ja sa na ban mozem vysrat, ja sa tu nestauzjem na ban. Ako by som aj mohol, ked som pisal tento topic ziadny ban som nedostal. A opat sme pri tom. Pride ti normalne ze som vlastne ban dostal za staznost na admina?

    Ak ti toto vsetko pride ako normalne spravanie admina tak s panom bohom aj s celym admin tymom...

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    55

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    nj, to som si myslel... nikto nic.. :D

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    Nema zmysel ti odpisovat. Napises to iste, len v inej forme.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Staznost na admina Ivan Bogdanov

    K tomu DMNCE co som ti napisal v hre - ano tak srala ma ta autodestrukcia a bolo uz fakt ubohe kazde kolo len pobehovat a odpalovat sa - aj hraci to pisali
    a ano pride mi normalne spravanie admina ked zabanuje cloveka za nadavanie alebo navazanie sa do rodiny - je to v pravidlach , ked tebe pride normalne urazat niekomu rodinu a potom sa spravit ze ty nic (ze zrazu si tak nemyslel) ... potom si premna "zvlastny ty"
    Citovat Původně založeno stop_r Zobrazit příspěvky
    Ste normalny ty vole? Ja svoj unban neriesim... pisem to sem asi po desiaty krat.

    Cize ti pride normalne spravanie admina:

    Ked mi napise ze som dement. Bez toho aby som ho hocijako pred tym urazil, provokoval alebo sa ho dotkol? Ked sa da brat veta, porodila takeho narkomana, bez hocijakej provokacie a urazky pred tym, bez hocijakeho konfliktu brat ako urazka, ja beriem ked mi napise demnecia, ze tym mysli ze som dement. Ako inak.

    Takze, dokazes odpovedat ANO na otazku ci ti pride normalne ked mi ADMIN napise ze som dement?
    Dokazes mi odpovedat, ANO JE TO NORMALNE ked sa ho spytam ci mi pise ze som dement a dava ban za kkt, jeho odpoved ano. Vobec je normalne ked admin uraza hracov na fore? Nemate tu nejaky kodex ako by sa mal spravat admin?
    A je normalne, ze sa rozhodne potrestat ma kickom za prapodivnu urazku, ale na ban za tri dni sa rozhodne az ked sa na neho na fore stazujem??? To ti tiez pride normalne spravanie admina? A vobec je normalne ked sa mi cez postu vyhraza ze ma zabanju ked svoju staznost dopisem?? To ti tiez pride, ako pises na mieste?

    A potom neskor mi tu napise zasran? Co ked sa ma to dotklo, pise ze sa tvarim ako neviniatko a robim si tam co chcem. Nic take nerobim, citim sa tym dotknuty. Ale vsetci riesite moj ban. Ja sa na ban mozem vysrat, ja sa tu nestauzjem na ban. Ako by som aj mohol, ked som pisal tento topic ziadny ban som nedostal. A opat sme pri tom. Pride ti normalne ze som vlastne ban dostal za staznost na admina?

    Ak ti toto vsetko pride ako normalne spravanie admina tak s panom bohom aj s celym admin tymom...
    Naposledy upraveno Byznis; 24-03-15 v 22:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •