Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: WH/JA a *{}*BartexBub*{}*/ DUST2 only2

Threaded View

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele HSMartinka
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    453

    Exclamation WH/JA a *{}*BartexBub*{}*/ DUST2 only2

    Dobrý deň v jednom deme mám dvoch hráčov cheaterov.... skúsila som nahlásit cez /cheater ale žiadny výsledok,admin neprišiel žiadny.


    11 JA VALVE_0:0:1574327994 195.98.5.240 SK

    Ďalej hráč *{}*BartexBub*{}* v hre napísal že zapína cheaty, on ich fakt zapol WH AB


    16 *{}*BartexBub*{}* VALVE_0:0:2035339447 90.179.43.56 CZ

    v Deme čas 16 :46 tam začne BartexBub

    http://csko.cz/dema?UPD=cGKdKAAJ



    27.3.
    hrám na servery a príde o5 hráč JA ktorý už ma nick chleba s maslom so salamom, vzhladom k tomu že som vedela že tohto hráča
    som natáčala a že si zmenil nick, dnes som bola v specte zas a nejaké situácie trošku boli ale prikladám radšej demo z hltv

    teraz ma inú IP
    19 chleba s maslom so salamom VALVE_0:0:864714339 195.168.244.60 SK

    http://csko.cz/dema?UPD=iVqVtNFi

    čas 52:30 Chleba čaká o Tčku nemože absolútne vedieť,lenže on vie, každý normálny hráč keď vidí na radaru v katoch spoluhráča tak tam ide ,lenže chleba tak neurobil, on cúvol aby sa uistil že tam ten hráč od T je, aj tam bol, potom Chleba pomaly išiel a na istotu sa otočil tak kde bol protihráč...

    čas 53:02 tie predstreli sa mi nezdali a to vyčkavanie ale to nejak nepovažujem za konkrétne..

    čas 53:18 nechápem túto situáciu, prečo čaká tam kde čaká keď je posledný hráč od T v tíme a zrovna čaká tam kde ho s WH može očakávať, ja osobne by som tam nečakala lebo by som ani nevedela že tam ten hráč je.

    čas 55:49 je zaujímave že už mieril na čupiaceho protihráča, sakra tak jak mohol vedieť že to Tčko čupí ? v iných prípadoch vždy mieril na hlavu ale to som ešte nežrala že už mieril na čupiaceho hráča keď n emohol vedieť že čúpí
    Naposledy upraveno HSMartinka; 28-03-15 v 20:25.
    Chcem podať sťažnosť na admina, ktorý mi dal ban za komunikáciu s hráčmi ktorých zaujímali recepty na rôzne jedlá. Očividne ich to zaujímalo a neustále sa pýtali na veci, ktoré ich zaujímali, no aj napriek tomu som dostal BAN. Ten skurviak takisto zabanoval hráčov, ktorí mali v nicku moje meno (moje meno tam mali na vyjadrenie podpory veci, ktorú som robil).
    Okamžite daného admina suspendujte a mne dajte unban!
    Moje meno: kokotskurveny
    Server: Dust 2 only 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •