Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

  1. #1

    Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    Ahojda,

    rád bych se zde podělil o mé bystré postřehy ze serveru - deathmatch - kde sem tam něco střelím. Nejdříve jsem se musel osvěžit jarním vánkem a načerpat kapku kyslíku tím, že jsem otevřel okno na ventilačku a můžeme pokračovat... Shrnul bych to do pár následujících bodů:

    1. Zredukovat počet zbraní
      Ač jsem vášnivým milovníkem brokovnic a podobných zbraní na odreagování, tak mi přijde docela zbytečné, aby tím někteří 0ldskůl hráči znepříjemňovali hru tím, že... viz za 3.

      • Sekundární zbraně

      • Usp
      • Glock
      • Deagle

      • Primární zbraně

      • M4A1
      • AK47
      • AWP
      • AUG
      • SG552
      • GALIL
      • FAMAS

    2. Spawny
      Bylo by vhodné nastavit spawny globálně u nepřítele, a nemít tak možnost nastavení spawnu. Proč?

      • I když hraji se spawnem u nepřítele, mnohdy projdu celou mapu bez jediného výstřelu na enemy, abych řekl pravdu.. někdy si střílím z nudy radši do zdi
      • Představme si situaci - pár, někdy i dokonce celý tým, teroristů se obživlo na Béčku na dust2 - na tom by nebylo nic moc zvláštního, kdyby se jen zbytek serveru neobživl na Áčku a nezačala by velmi záživná a komická AWP přestřelka přes celou mapu
      • Nudaaaaa..., chci střílet, střílet a střílet, zatímco já chodím, chodím a chodím

    3. Camp meter
      Tady jen krátce, jestliže by zůstalo nynější nastavení (nevím, zda je tato možnost proveditelná), hodilo by se rychlejší navyšování procent u camp metru. Představme si 0ldskůl hráče z bodu 1, který se po dlouhé procházce z T spawnu uložil ke spánku do tmy v katech s brokovnicí. Samozřejmě si ho nevšimnu a zabije mě, oběhnu párkrát mapu, sem tam někoho střelím do zad a jsem znova v katech, kde mě opět již zmíněný hráč znova zabíjí Popsaná situace by nemusela nastat, kdybych měl samozřejmě větší brain, ale je tu možnost aplikování předešlých dvou bodů


    Díky!

  2. #2

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    Jsem pro, moc se mi líbí „tvé“ nápady, že ses ty kulišáku inspiroval na serverech, které provozuje jedna nejmenovaná ukrajinská organizace s latinským názvem, pohybující se v progamingu?


    yo


  3. #3

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    Ale prosím tebe, tou organizací myslíš eSubu? btw ten 0ldskůler.. nechal jsem se tebou inspirovat a popsal jsem tě, tak buď rád, že jsem tě tu zmínil a neotravuj, pff

  4. #4
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    Na DM1 to můžu nastavit.
    Spawny jsou teď možná rozbité, tak ty možnosti nastavení zruším. Nastavím to nějak lépe.

  5. #5

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    i tak jste nuly.

  6. #6

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    Bude to asi mé zbožné přání, ale rád bych ještě navrhl odstranění dustu z DM1, imho dost stupidní mapa.

    E: Když se ty spawny dobře nastaví, nebude to potřeba, ale momentálně je ta mapa nehratelná.
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 06-04-15 v 13:20.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    s brokovnici nemas zadnou vyhodu prave naopak, a sedet ve tme muze i s kalachem, takze nevidim duvod zakazova tyhle zbrane
    spawny jsou diskutabilni a taky neni ternem kdyz se ti spawne dozad mezitim, co strilis pred sebe

    jsou to nesmysly a po 2 hodinach uz kotel dela zmeny sotva se k tomu nekdo vyjadril

  8. #8

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    Citovat Původně založeno MARTiii Zobrazit příspěvky
    s brokovnici nemas zadnou vyhodu prave naopak, a sedet ve tme muze i s kalachem, takze nevidim duvod zakazova tyhle zbrane
    spawny jsou diskutabilni a taky neni ternem kdyz se ti spawne dozad mezitim, co strilis pred sebe

    jsou to nesmysly a po 2 hodinach uz kotel dela zmeny sotva se k tomu nekdo vyjadril
    Nemyslím si, že jsem nějakej nazdárek, co tu hru zapnul minulý pátek, bohužel už u toho sedím dobu, aby byl můj názor objektivní. Mimo jiné jsem jeden z nejaktivnějších hráčů toho serveru. Deathmatch není o ničem jiným než o nácviku aimu a reflexů, s dobře nastavenými spawny můžete tyto dva body splňovat, většinou toho ale teď víc naběhám, než nastřílím.
    Naposledy upraveno pweredbytvaroh; 06-04-15 v 13:37.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele MARTiii
    Datum registrace
    Dec 2010
    Příspěvky
    1,433

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    to taky nikdo netvrdi a objektivni tezko rict, spis me fascinuje, jak malo staci ke zmenam na serveru a to jeste na tom nejhranejsim, protoze clovek prijde po mesici hodi flash a najednou se na nej vychrli hromada nadavek :D rozumis

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele P4ndaP4nda
    Datum registrace
    May 2012
    Umístění
    Roztoky
    Příspěvky
    71

    Re: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    jedinou změnu, kterou DM potřebuje, je zrušit tu podělanou spawn protekci

  11. #11

    Odpověď: Re: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    Citovat Původně založeno P4ndaP4nda Zobrazit příspěvky
    jedinou změnu, kterou DM potřebuje, je zrušit tu podělanou spawn protekci
    Jop, ta spawn ochrana je strašně dlouhá, přímo ji zrušit by asi nebylo ideální, ale nastavit ji na 0,5 sekundy na každém dm serveru by bylo fajn.


    yo


  12. #12

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    Je to otravný tam stát a koukat, kdy mě ten tejpek se spawn ochranou sundá... ale na druhou stranu 0,5 je dost málo... Hráči, kteří to "nehrajou často" si budou po každém respawnu vybírat zbran a kvůli tomu budou neustále umírat ....
    Lidi mi říkají, že mam zaplo a mě to trapilo proto jsem se rozhodl zapnout!
    Kdyby někdo něco chtěl:)

  13. #13

    Odpověď: Kdo nejí tvaroh, nevidí za roh

    Citovat Původně založeno Newbik Zobrazit příspěvky
    Je to otravný tam stát a koukat, kdy mě ten tejpek se spawn ochranou sundá... ale na druhou stranu 0,5 je dost málo... Hráči, kteří to "nehrajou často" si budou po každém respawnu vybírat zbran a kvůli tomu budou neustále umírat ....
    A co, že budou furt umírat, když jim to pomůže mnohem víc a za měsíc už nebudou chodící frag? DM není o tryhardu nebo lovení ranku, ale tréninku aimu a reflexů a ty má většina hráčů, která tam hraje, žalostné.


    yo


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •