Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Panky --> Byznis

  1. #1
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Panky --> Byznis

    Nevím, o co jde, jen přeposílám:

    Jeden ucet.
    Cau kotel mel bych velkou prosbu.
    Dal sem Pankymu STEAM a on si koupil orig. hru.
    No hral asi hodinu přišel biznis a dal mu ban, ze mi ukradl STEAM.
    Jiny ucet.
    Ok ja kámošovi napisu at posle a prej rikal ze si toho byznis hodne vymislel a kamos dostal od kamose dostal steam prej mu ho dal Horka Cokolada a ze si prej ze steamu koupil csko a itak dostal permanenty ban a byznis mu tam napsal kradnuti uctu přitom ho dostal od kamose a ten vypis ti poslu
    Dalsi ucet.
    Dobrý den,Vážený Pane Kotle chtěl jsme vás poprosit o Unban o mého syna musel jsme se zaregistrovat pres jinej nick protože dostal pernamentní ban nebo jak se to na vaší hře píše chtěl jsme se omluvit vůči jemu chování stěžoval si na nákého admina byznise že prej se pohádaly a s obou stran šly nadávky a on ho nějak zabanoval tak jestly by nebylo možné nějak to zrušit koupil jsme mu jakýsi steam nebo co to je za link a zaplatil mu originální verzy cska pred tim mu poslal nákej kamarád steam a on si s tohoh koupil counter strika a zase mu to nějak ten admin zakázal tak já sem poslal peníze jenom což mě přišlo divné myslím že se jmenoval MichalKaspar153 tak on nám dal učet a pres nej jsme si koupily countra :) děkuju za vyřízení s pozdravem Ing Hlaváč.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Panky ->>> Byznis

    mne prislo zase toto :
    Dobrý den, vážený Pane Byznis ,Tímto bych se chtěl omluvit, za svého syna, Panky tento nick co mam teď ,sem si udělal abych se mohl dostat na forum, či jak se to píše a rozumně to vyřešit, za to mé nevychované dítě s prominutím hovado mockrát jsem mu říkal, ať to nedělá Trochu, za to že syn vás spamoval (částečně) taky ty soukromé zprávy a jak bych to řekl i urážení v příspěvku Důvod dobře mu tak má ban permanentní ban Narážky a urážky na vás Důkaz Máte vy
    Vaše vyjádření : Moc se omlouvám, synovi je 17 let a takhle by se na společenské hře chovat neměl řádil jak černá ruka :( Omlouvám se za něj, a přísahám že se to již nestane, syn byl !!ŘÁDNĚ!! potrestán, ( Rád bych vám to nějak vynahradil, aby mohl zase syn hrát takže se vám moc omlouvám za syna :) Prosil bych o zrušení (UNBAN)
    PS: ještě jednou se omlouvám a poprosil bych vás o to zrušení

    Děkuji mockrát za vyhovění. Ing.Hlaváč

    Jedna sa o hraca Panky - ma 2x permu na NS , 1x na Steam krory ukradol ako pisal v hre :
    Jailbreak 4 16-03-2015 19:04:00 STEAM_0:1:104852812 188.175.101.96 **Panky** CSko mam smazly kA!moA!ovi sem heknul steam :D
    Jailbreak 4 16-03-2015 19:04:51 STEAM_0:1:104852812 188.175.101.96 **Panky** ale krA!snÄ› obeA!el _D
    Jailbreak 7 16-03-2015 19:08:50 STEAM_0:1:104852812 188.175.101.96 **Panky** Ten pocit kdyA3 obejdeA! ban a ukradneA! uÄ?et na stemu :3
    (sorry ale chatlog mi to vtedy vyhodil takto ale tie vety ide rozlustit)

    + dostal ban na forum - to co tu predvadzal vie asi kazdy
    + mne prisli spravy odneho ze si ma najde a neviem co :D potom nech mi skape mama atd

    Tymto spravam ktore ti poslal "vraj jeho otec" neverim ze to neni on

    Pridavam spravy od neho este :
    :D ty plešatý káre vymletý škoda že si s dálky docela bych se s tebou rád potkal a spravil ti tu tvoji hnuskou škaredou držku ty nicko si plešatý ubohý a chorý :D si moc nemocnej to co děláš ty přesahuje všechny meze kdyby si nelez do zadku adminum ty noobe :) jeden tak nejsi admin https://www.youtube.com/watch?v=V7O-CJVNFis tak co TY PROSTĚ NEJSI SCHOPNÝ JÍT NA FERA VID POD NA FEROVKU SEJDEM SE NEKDE ______:??? JESTLY NEJSI KURVA CO SE BOJÍ TAK MAS 2 MOŽNOSTI PRIJEDU NAJDU SI TE NEBO SE NEKDE SE SEJDEM :____???????
    dik za pernu ty smradlevj čuráku a saž me učet tady ty chorá plešátá sračko vymrdaná kundo střelit tě 9 kou ty cikáne špinaví tvoje máma šuká s každým a já si ji buud brát do huby :)
    budu te smamovat dokud me to nezruší učet :)
    Tvoje máma je mrtvá promin :/
    Potom dostal permu aj na forum. Kedze uz nedokaze ban obchadzat tak podla mna napisal tuto story.
    Naposledy upraveno Byznis; 11-04-15 v 16:10.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Ziza
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Litomerice
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Panky ->>> Byznis

    Blbost
    kdyz mu to potvrdi asi 3-5 lidi ze si to csko koupil tak nemuze dostat permaban za tohle. a to ze neveris jemu otci tak to je tvuj problem
    Ziza

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele 'Seiter
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Dan Moretti
    Příspěvky
    536

    Odpověď: Panky ->>> Byznis

    a to ze neveris jemu otci tak to je tvuj problem
    Dobrý den,Vážený Pane Kotle chtěl jsme vás poprosit o Unban o mého syna musel jsme se zaregistrovat pres jinej nick protože dostal pernamentní ban nebo jak se to na vaší hře píše chtěl jsme se omluvit vůči jemu chování stěžoval si na nákého admina byznise že prej se pohádaly a s obou stran šly nadávky a on ho nějak zabanoval tak jestly by nebylo možné nějak to zrušit koupil jsme mu jakýsi steam nebo co to je za link a zaplatil mu originální verzy cska pred tim mu poslal nákej kamarád steam a on si s toho koupil counter strika a zase mu to nějak ten admin zakázal tak já sem poslal peníze jenom což přišlo divné myslím že se jmenoval MichalKaspar153 tak on nám dal učet a pres nej jsme si koupily countra :) děkuju za vyřízení s pozdravem Ing Hlaváč.
    Červeně hrubky, tučně absolutně nevhodný výrazy na "inženýra". Kecy, že to psal dospělej člověk s vysokoškolskym vzděláním si můžeš strčit víš kam.,)

    Ten druhej text byl opraven, ale má podobnou stavbu vět (stejně katastrofální). Jenom za tohle oblbování bych mu tu permu nechal. + To chování je opravdu na úrovni.

    Ban oprávněný.
    Naposledy upraveno 'Seiter; 12-04-15 v 13:00.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Ziza
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Litomerice
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Panky ->>> Byznis

    Ban za nadavani to bych souhlasil ale perma by spis nemel dostat
    navic kdyz si koupil od kamose to csko
    a podle mne uz si ten ban davno odsedel
    Ziza

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Panky ->>> Byznis

    nevies o tejto situacii nic , ani co robil na fore a ani ostatne tak sa treba starat dotoho ocom aspon nieco vies... obchadzal 2bany este ukradol aj steam sam sa priznal . Tak prosim ta ked sa chces vyjadrovat do niecoho zisti si fakty.

    E : Tak a teraz sa mi len potvrdilo ze Pankyho otec je znova ten isty Panky ktoreho si Ziza aj tu zastava http://csko.cz/forum/showthread.php?...772#post326772 resp sa tam vyjadruju obaja "kamarati"

    Takze pribeh z otcom je len vymysel Pankyho ako sa dostat do hry ... Ubohe ... LOCK

    + AbSeiter asi tak

    Citovat Původně založeno Ziza Zobrazit příspěvky
    Ban za nadavani to bych souhlasil ale perma by spis nemel dostat
    navic kdyz si koupil od kamose to csko
    a podle mne uz si ten ban davno odsedel
    podla mna by si mal odsediet na nejakom oddeleni psychiatrickom potom co predvadza
    Naposledy upraveno Byznis; 12-04-15 v 13:31.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Ziza
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Litomerice
    Příspěvky
    11

    Odpověď: Panky ->>> Byznis

    Byznisi jen proto ze ti nadaval tak si mu dal perma a pak ty nevis o nicem
    koupil jsi od kamose csko pres steam a vim ze obchazel ban
    a navic kdyz si nekdo bude stezovat ze je nekdo s adminteamu hloupej pac dal perma za to co, co by mel byt obycejny ban, pak neco rikej koupi si steam csko a ty ho zabanujes a jeste reknes takovou lez ze to ukrad, tak mi nerikej ze je ten ban opravnenej za koupeni cska nemuze byt perma a nebo kdyz bude mit novej komp ci preinstalovany windows
    a nechapu proc nikdy i kdyz mame lidi ktery to potvrdi tak stejne neverite a kecate taky kraviny ze to je ubohe
    nejradsi byste vsechno lockly aby se neukazala pravda o vas
    Naposledy upraveno Ziza; 12-04-15 v 17:00.
    Ziza

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716

    Odpověď: Panky ->>> Byznis

    Citovat Původně založeno Ziza Zobrazit příspěvky
    Byznisi jen proto ze ti nadaval tak si mu dal perma a pak ty nevis o nicem
    koupil jsi od kamose csko pres steam a vim ze obchazel ban
    a navic kdyz si nekdo bude stezovat ze je nekdo s adminteamu hloupej pac dal perma za to co, co by mel byt obycejny ban, pak neco rikej koupi si steam csko a ty ho zabanujes a jeste reknes takovou lez ze to ukrad, tak mi nerikej ze je ten ban opravnenej za koupeni cska nemuze byt perma a nebo kdyz bude mit novej komp ci preinstalovany windows
    a nechapu proc nikdy i kdyz mame lidi ktery to potvrdi tak stejne neverite a kecate taky kraviny ze to je ubohe
    nejradsi byste vsechno lockly aby se neukazala pravda o vas
    Tak seš debil ? Panky se sám přiznal že ten steam ukradl.. bože


    Citovat Původně založeno Byznis Zobrazit příspěvky


    Jedna sa o hraca Panky - ma 2x permu na NS , 1x na Steam krory ukradol ako pisal v hre :
    Jailbreak 4 16-03-2015 19:04:00 STEAM_0:1:104852812 188.175.101.96 **Panky** CSko mam smazly kA!moA!ovi sem heknul steam :D
    Jailbreak 4 16-03-2015 19:04:51 STEAM_0:1:104852812 188.175.101.96 **Panky** ale krA!snÄ› obeA!el _D
    Jailbreak 7 16-03-2015 19:08:50 STEAM_0:1:104852812 188.175.101.96 **Panky** Ten pocit kdyA3 obejdeA! ban a ukradneA! uÄ?et na stemu :3
    Naposledy upraveno Volume; 12-04-15 v 17:10.


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Byznis
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    Nitra Slovakia
    Příspěvky
    1,115

    Odpověď: Panky ->>> Byznis

    Citovat Původně založeno Ziza Zobrazit příspěvky
    Byznisi jen proto ze ti nadaval tak si mu dal perma a pak ty nevis o nicem
    koupil jsi od kamose csko pres steam a vim ze obchazel ban
    a navic kdyz si nekdo bude stezovat ze je nekdo s adminteamu hloupej pac dal perma za to co, co by mel byt obycejny ban, pak neco rikej koupi si steam csko a ty ho zabanujes a jeste reknes takovou lez ze to ukrad, tak mi nerikej ze je ten ban opravnenej za koupeni cska nemuze byt perma a nebo kdyz bude mit novej komp ci preinstalovany windows
    a nechapu proc nikdy i kdyz mame lidi ktery to potvrdi tak stejne neverite a kecate taky kraviny ze to je ubohe
    nejradsi byste vsechno lockly aby se neukazala pravda o vas
    este raz sa nadychni , potom si precitaj co porobil v hre a na fore a potom este raz povedz suvislu vetu kde admin porusil pravidla . Tento clovek ak ho tak mam nazvat tu hrat jednoducho nebude ...a odkaz mu ze ani jeho otec ani mama aj ked napisu rybicky (mu to nevybavia)....
    (jedine ubohe si tu ty ze si zastavas tvojho kamarata - ktory tu ma jasny ban ci uz na fore ci uz v hre , a zastaval si si ho aj inde , nakoniec este povies ze ty si jeho otec ako si on navymyslal pred Kotlom a v sprave premna)
    + este trapnejsie je ze si ho obhajuje niekto kto tu ma permu .... ze Ziza

    vsak co nejde na ten portal co tu potom spamoval na fore ? ked je raz primitiv a fakt dement (co mnoho hracov potvrdi a potvrdilo ze neni v poriadku) tak nech ide s prepacenim ze tak musim povedat DO PICE ... nikto ho tu nepotrebuje

    a ano cely atmyn team je "hloupej" dokonca aj tebe dal "hloupej" admin ban za cheaty .... sa uvedom prosim ta a vylez uz s tej Pankyho riti
    Naposledy upraveno Byznis; 12-04-15 v 20:14.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Panky --> Byznis

    Opět jsem se hodně pobavil, jak si některé děti dokáží vymýšlet takové pohádky.

    Ziza - po tobě číst nějaké téma je horší než udělat vysokou školu. Nauč se prvně pořádně dávat dohromady věty a potom si tady otevírej hubu na někoho.

    Jinak ban je naprosto oprávněný.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •