Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Post admina na Base Builder - BB

  1. #1
    Stemi
    Guest

    Post admina na Base Builder - BB

    Dobrý den,
    Chtěl bych požádat o post admina na Base Builder.

    Hlavní podmínky:
    registrace na fóru
    steam (originální hra)
    zkušenosti (liší se podle typu serveru)
    věk 16+


    Registrace na fóru byla před třemi dny. ( Aktivitu napravím )

    Steam: STEAM_0:0:45934039
    Nick na steamu: lipek12894

    Zkušenosti. Uvědomil jsem si, že jsem tu nehrál tak dlouho, abych měl velké zkušenosti. Proto jsem tři dny koukal jen na vaše servery a pozorně četl i pravidla.
    Zkušenosti s AMX: 90% - Doučil jsem se

    Věk: 15 let

    VIP: Vlastním.

    Jak dlouho bych byl na serveru a WEBU: Na webu až 12 hodin denně. Na serveru 5 hodin denně.

    Proč právě já:
    Jak koukám ( opět ) admin tam je jen chvíli a pak odejde.
    Není tam zatím ještě ani /lock .. v pluginech a v pawnu se vyznám dobře takže bych s tímto mohl pomoct.
    Budu velmi užitečný admin který by tam byl docela dlouho a dokázal vám pomoct, případně se dokáži rozepsat, takže bych na fórum mohl také pomoct.
    Budu sledovat každý den, co se děje na fóru.

    O mě:
    Jsem pohodový kluk který se nevzdává při první chybě.
    Řídím se heslem ,, třikrát a dost " nebo spíše ,, Do třetice všeho dobrého, ale i zlého " <<<--- i když tohle mi moc nesedí
    Studuji na programátora společně s kamarádem, takže s PC umím výborně.
    Vlastním i ,, BRINE " .. tím chci říct, že docela dobře ovládám GRAMATIKU ( pokud si dám záležet ) .. hlavně mám dobrou FANTAZII a proto se dokáži ( jako třeba tady ) hodně rozepsat..co mi velmi jde je: Sloh a Literatůra.

    O vašem portálu jsem hodně slyšel.
    Například od kamarádů ( kteří zde hráli, možná ještě hrají ) že jste jeden z nejlepších PORTÁLŮ..
    Začal jsem zde hrát také před tím týdnem..ze začátku jen pročítal pravidla a vše co budu potřebovat abych se stal adminem...nakonec, když jsem byl připraven, jsem začal hrát. Chvíli jsem byl na ZOMBIE ( jeden z mích nejoblíbenějších módů ) tam to bylo teda fajn..i když moc se s hráči psát nedalo..
    Později jsem zkusil Base Builder kde / jak jsem koukal / nebyl admin vůbec a hlavně si tam každý nadával jak.. ehm.
    Kradli si kostičky atd. To se mi moc nelíbilo a proto jsem chtěl požádat o post admina abych mohl s těmito problémy pomoct.

    Adminem jsem byl mockrát ( né jen na Counter - Strike ale i na Minecraftu, Sa:Mp a ostatní ) , proto mám velké zkušenosti.

    Jak dlouho hraji Counter - Strike 1.6
    Zhruba 4 roky...začínal jsem jako NS na ZOMBIE kde jsem si tento mód velmi oblíbil, potom na JailBreiku a nakonec na Base Builderu.
    Začal jsem se více dozvídat o Counterovi a nakonec jsem koupil i STEAM kód na CS 1.6

    To jsem vám tu řekl skoro celý můj život z Cska..hehe

    A ještě bych doplnil:
    Proč podávám žádost znovu. Věděl jsem že asi je hloupost podávat žádost když nic o ,, kotelně " nevím a proto jsem se toho trochu dozvěděl od kamarádů.
    Takže mám zkušenosti jako hráč který tu hraje už měsíce..

    Děkuji za odpověď,
    přeji hezký den.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Ciper
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    730

    Re: Post admina na Base Builder - BB


  3. #3
    Stemi
    Guest

    Re: Post admina na Base Builder - BB

    Psal jsem tam, že jsem podával už předtím..ovšem jsem neměl ty zkušenosti a proto jste mi ji zamítly..podávám proto novou...

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Post admina na Base Builder - BB

    Ty zřejmě vůbec nemáš páru jak to tady na Kotelně chodí. Co tě utvrdilo, že nikde žádný admin není? BB server je nahozen pár hodin a ty se divíš, že tam je bordel.
    ...
    Lež, lež, lež. Adminuješ na jinem portale a patnáct ti je necelý měsíc, nebo i o tom lžeš.
    Steam členem od: November 9, 2011.
    ...
    nedostatečný věk pro přijetí do admin teamu
    Jednou jsi byl odmítnut, za 3 dny tomu nemůže být jinak.

  5. #5
    Stemi
    Guest

    Re: Post admina na Base Builder - BB

    K tomu prvnímu:

    Ty zřejmě vůbec nemáš páru jak to tady na Kotelně chodí. Co tě utvrdilo, že nikde žádný admin není? BB server je nahozen pár hodin a ty se divíš, že tam je bordel.

    Právě proto chci pomoct...
    Adminuješ na jiném portálu ?
    To není pravda...

    Chci vědět ale proč by jste mě nemohli přijat..nic o mě nevíte a píšete tu že jsem admin jinde..
    A věk už nehraje žádnou roli...

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Post admina na Base Builder - BB

    http://oogame.eu/print.php?type=F&thread=105
    http://www.shifters.eu/forum/sekce/1437.htm
    http://cszoom.eu/print.php?type=F&thread=102
    http://cszoom.eu/print.php?type=F&thread=124
    A tady děláš admina: http://27093.gavhost.cz/admin_list.php - nick Psycho Slepice
    Jendou píšeš že ti je 14, v druhý 15

    /edit: tak jestli trávíš na ostatních serverech 5 hodin denně, tak to potěš pán bůh.... a na webu 12 hodin.... měl by sis dát od PC trochu pohov a jít se někam bavit.
    Naposledy upraveno ZEUS; 10-12-11 v 11:01.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: Post admina na Base Builder - BB

    I když můžeš mít rozum a být přínosem pro náš tým, nikdo tě nezná a letmo nabrat 15ti letýho admina už se nám nevyplatilo.
    Zestárni, seznam se s komunitou a přesvědči je, že ty jsi ten pravý na post admina, zatím lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •