Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: Damage

  1. #16

    Odpověď: Damage

    Jestli chcete změnit tak, že omezíte drop OP itemů a více se zaměříte na level a skill, tak by tomu nemálo pomohlo pedělání drop itemů. Místo toho, aby to padalo přímo do "inventáře", tak byste to museli vzít z bedny, která spadne na zem po zabití protihráče. Donedávna bylo COD jen o itemech, ale jestli chcete, aby to bylo o levlu, nuže dobrá... musíte se však připravit na podobné převratné návrhy jako jsem uvedl předtím.

  2. #17

    Odpověď: Damage

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jestli chcete změnit tak, že omezíte drop OP itemů a více se zaměříte na level a skill, tak by tomu nemálo pomohlo pedělání drop itemů. Místo toho, aby to padalo přímo do "inventáře", tak byste to museli vzít z bedny, která spadne na zem po zabití protihráče. Donedávna bylo COD jen o itemech, ale jestli chcete, aby to bylo o levlu, nuže dobrá... musíte se však připravit na podobné převratné návrhy jako jsem uvedl předtím.
    To co davas? drop OP itemu? to co je? mam uplne alergiu z toho Vase "ópé". Ja hravam od zaciatku, a nikto si nestazoval, ze tam je len jeden item, a musim ta sklamat, bolo a vzdy princip aj mal byt o leveloch, nie o itemoch. Asi by sa ti na Nicku a SteamID neukladala vyska lvl, ale by si mal kazde kolo len nove itemy.
    Navrat ku klasike. Vtedy to bola naozaj zabava, skvela partia a komunita hracov, ziadny vyplakavaci, na forum ziadny prispevok za 4 roky, a teraz, same nove temy sa otvaraju a novacikovia si tu presadzuju svoje pseudonavrhy. To kde sme?!
    Back to basics! kedy to bolo naozaj o leveloch a item dobry bol ku stasticku. Navyse vtedy sa vyuzivalo viacej itemov, teraz kazdy len dropuje a v hre je tak max 5 itemov. Bieda

  3. #18

    Odpověď: Damage

    Citovat Původně založeno Belinko12 Zobrazit příspěvky
    To co davas? drop OP itemu? to co je? mam uplne alergiu z toho Vase "ópé". Ja hravam od zaciatku, a nikto si nestazoval, ze tam je len jeden item, a musim ta sklamat, bolo a vzdy princip aj mal byt o leveloch, nie o itemoch. Asi by sa ti na Nicku a SteamID neukladala vyska lvl, ale by si mal kazde kolo len nove itemy.
    Navrat ku klasike. Vtedy to bola naozaj zabava, skvela partia a komunita hracov, ziadny vyplakavaci, na forum ziadny prispevok za 4 roky, a teraz, same nove temy sa otvaraju a novacikovia si tu presadzuju svoje pseudonavrhy. To kde sme?!
    Back to basics! kedy to bolo naozaj o leveloch a item dobry bol ku stasticku. Navyse vtedy sa vyuzivalo viacej itemov, teraz kazdy len dropuje a v hre je tak max 5 itemov. Bieda
    Já na CODu hrál od doby, kdy jsem z každé strany, od hráčů i adminů, slyšel, že je to mód i itemech a ne o levlech. Asi jsi mě nahoře nepochopil, ale celý post jsem psal pod duchem sarkazmu...

  4. #19
    Nováček Avatar uživatele Rejko
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    COD:MW
    Příspěvky
    98

    Odpověď: Damage

    Citovat Původně založeno Belinko12 Zobrazit příspěvky
    To co davas? drop OP itemu? to co je? mam uplne alergiu z toho Vase "ópé". Ja hravam od zaciatku, a nikto si nestazoval, ze tam je len jeden item, a musim ta sklamat, bolo a vzdy princip aj mal byt o leveloch, nie o itemoch. Asi by sa ti na Nicku a SteamID neukladala vyska lvl, ale by si mal kazde kolo len nove itemy.
    Navrat ku klasike. Vtedy to bola naozaj zabava, skvela partia a komunita hracov, ziadny vyplakavaci, na forum ziadny prispevok za 4 roky, a teraz, same nove temy sa otvaraju a novacikovia si tu presadzuju svoje pseudonavrhy. To kde sme?!
    Back to basics! kedy to bolo naozaj o leveloch a item dobry bol ku stasticku. Navyse vtedy sa vyuzivalo viacej itemov, teraz kazdy len dropuje a v hre je tak max 5 itemov. Bieda
    Asi tak belík, ja som to kvôli tomu prestal hráť už, nebol som tam riadne dlhú dobu, i keď som ako tak vyžebral 1item server(neviem či ešte je) ale už to neni ono ako na začiatku. Hráči a komunita robí vela, to čo tam je teraz, je des. Ja som to už nechal plávať, lebo vidím že to tam stratilo zmysel. Tie ich hlášky ako napr. bez toho a toho ani kill... alebo si na niekoho počkám a hneď kemper.. Starí hráči odišli a s nimi aj tá skvelá atmosféra. Pre mňa je už COD minulosťou.
    Peace

  5. #20
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    267

    Odpověď: Damage

    NECHTE COD:MW TAK JAK JE TEĎ!!!!!!!! stačí už teď, že to hraje tak málo lidí, podle mě, něco zaručily uranky (pro VIP ještě k tomu) , takže jestli bude ještě nějaká změna, tak se svámi loučím i já...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •