Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: DR - automatická volba klasického módu

  1. #1
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    DR - automatická volba klasického módu

    [Deathrun] Zvoleno automaticky - klasicky mod !!

    Nešlo by to i bez toho? Docela to překáží k titulu "Dokonalý server" ..:)

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Automatický klasik

    to by bylo fajne bez toho;)

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Re: Automatický klasik

    Kdyz to tam nebylo, hraci si stezovali, ze chteji hrat klasicky mod. Ale muzu snizit cetnost klasickeho modu.

  4. #4
    BUBEN
    Guest

    Re: Automatický klasik

    Taky bych udělalo něco s deathmatch. Je to kravina a nikdo to nedává. Když se furt spawnují, nemá šanci T vyhrát. Udělal bych to jako free, ale neomezené spawnování. Ale to by bylo zase furt, takže bych to zrušil.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Automatický klasik

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Kdyz to tam nebylo, hraci si stezovali, ze chteji hrat klasicky mod. Ale muzu snizit cetnost klasickeho modu.
    aha to jsem nevěděl ;)

  6. #6
    Kotel
    Guest

    Re: Automatický klasik

    Deathmatch je super pro nove nebo hodne tezke mapy.

  7. #7
    BUBEN
    Guest

    Re: Automatický klasik

    To máš pravdu, ale kdo to dá? T napíše máte free a stejne ho sejmout gunem. Pak každej nadává a chce to banovat. A při dm nikdy t nevyhraje.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Automatický klasik

    Tak přidat mžonost Deathmatch free =)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  9. #9
    BUBEN
    Guest

    Re: Automatický klasik

    Bylo by to super, ale ten kdo má VIP by přišel o další výhodu a to životy. Jako VIP máš o život více. Další problém by byl, že by se to dávalo furt a to nechci.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Automatický klasik

    Proto jsem navrhoval druhý DR s DM a FK

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  11. #11
    BUBEN
    Guest

    Re: Automatický klasik

    Na dr musí být alespoň 25 lidí. Na druhý DR je podle mě ještě brzo. A když se podíváš co ted máme, tak ten není furt nabušenej.

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Automatický klasik

    Citovat Původně založeno ZombieBot Zobrazit příspěvky
    Tak přidat mžonost Deathmatch free =)
    nejlepší řešení:)
    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Bylo by to super, ale ten kdo má VIP by přišel o další výhodu a to životy. Jako VIP máš o život více. Další problém by byl, že by se to dávalo furt a to nechci.
    však dm, nemá s životama co společnýho. Ten neodečítá životy:) Když si myslíš, že by se to dávalo pořád, to asi máš pravdu;) Tal bych tam dal mody, jako je ten dm free a ještě klasik kde by měl T nakonci kola gun, třeba deagla. To už by bylo 50na50 ;) knife vs knife, gun vs deagle

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Automatický klasik

    Klasický mód bych nechal. Na DR není cheating, ale "jen" vulgárnosti a pouštění pasti za CT. Jestliže tam T hodí cokoliv jiného, než klasický mód, tak admin nemá možnost se dívat na hráče, jak pouští pasti. Při freerunu pouštět nejde a DM se taky nemůžou dívat. Nejlepší by bylo, kdyby si Kotle hodil na DR ten plugin, jak je na knife, jak ti zobrazí nick nahoře.

    /edit: Tohle byl můj 2.000 příspěvek

  14. #14
    BUBEN
    Guest

    Re: Automatický klasik

    Citovat Původně založeno 1488.6 Zobrazit příspěvky
    však dm, nemá s životama co společnýho. Ten neodečítá životy:)
    Asi jsi mě špatně pochopil. Když by byl furt DM, tak by bylo jedno, jestli máš VIP nebo ne co se týká životu. Ted se DM nehraje a noVIP má 1 život, VIP 2 životy. Když je DM, tak je to tím pádem jedno. VIP už by měli jen volnej slot a více bodu.

  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    pha
    Příspěvky
    733

    Re: Automatický klasik

    Citovat Původně založeno ZEUS Zobrazit příspěvky
    Při freerunu pouštět nejde a DM se taky nemůžou dívat. Nejlepší by bylo, kdyby si Kotle hodil na DR ten plugin, jak je na knife, jak ti zobrazí nick nahoře.

    /edit: Tohle byl můj 2.000 příspěvek

    však proto zombiebot napsal dm free obojí v jednom;) a já jsem reagoval na odpověď bubna aby si většinou hráči nevybírali jen ten samej mod, tak klasik s deaglem pro T

    E: lepší by bylo 2012 příspěvků ne? Když je rok 2012 :D

    Citovat Původně založeno BUBEN Zobrazit příspěvky
    Asi jsi mě špatně pochopil. Když by byl furt DM, tak by bylo jedno, jestli máš VIP nebo ne co se týká životu. Ted se DM nehraje a noVIP má 1 život, VIP 2 životy. Když je DM, tak je to tím pádem jedno. VIP už by měli jen volnej slot a více bodu.
    Aha, takhle si to myslel;) a co to nechat takhle? Jak to je vypsany? Bylo by to spestřeny. Podle mě by si vybírali pak obojí;)
    Naposledy upraveno 1488.6; 23-01-12 v 12:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •