Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: [GB]Peksi --> NarutoO

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    7

    [GB]Peksi --> NarutoO

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 144756)
    [AMXBANS] Mas 26 minut a 11 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] Duvod banu: 'neud drzej'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [GB]Peksi >
    [AMXBANS] Tvuj nick: [GB]Peksi
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:432916515
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:432916515
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.69.41.119
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.69.41.119
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < NarutoO >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (de_aztec)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] =================================


    Poznamka:


    timto taky zadam aby NarutoO byli odebrany prava admina ne jen ze sem dostal ban nepravem ale on byl prvni kdo psal urazlive veci kdyz sem ho upozornil aby nebyl drzej a rikal si to svemu tatovy dostal sem ban? :D wtf?! hraju 11 let pamatuju si patch 1.3 a nikdy sem nevidel ze by dite dostalo prava adminu a jeste je takle zneuzivalo... jestli se tak nestane nebo nebude durazne pokaran pisu hlavnimu adminovi. diky za pochopeni. s pozdravem [GB]Peksi

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: [GB]Peksi --> NarutoO

    Nadavky do rodiny. Pul hodiny je v pohode. Je mi jedno jak dlouho to hrajes. Kdyz ani nedokazes unest, ze ti davam samy hlavy, tak si nech ty blby kecy, kdyz te o to slusne pozadam. To byla tvoje sance. Za chvili muzes jit hrat. Me nebude zadny decko drezurovat.
    Naposledy upraveno NarutoO; 13-05-15 v 12:13.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [GB]Peksi --> NarutoO

    zadny nadavky do rodiny sem ti nepsal ty sraci! neurazil sem te ani jednou jen tim ze si to mas nechat pro tatu precti si historii blbecku zajimalo by me kolik ti je smrade!! mel by ses nad sebou zamyslet! a blby keci si nech pro nekoho jinyho nebo se postaram aby si admin nebyl! a ne nepises si s ditetem ale s dospelim clovekem probud se!

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: [GB]Peksi --> NarutoO

    Naruto vôbec nemá málo rokov, ak si nadával na niekoho rodinu tak buď rád za pol hodiny. U mňa by si dostal min. týždeň.

    Štýlom akým to píšeš si nepomôžeš, iba ma presviedčaš, že nemáš ani občiansky preukaz.
    Naposledy upraveno J3ZUsSs*; 13-05-15 v 12:02.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    7

    Exclamation Stížnosti na Adminy

    Zdravim, chtel bych pozadat o zruseni prav admina pro NarutoO ne jen ze je vulgarni ale dostal sem ban za jedinou vetu kterou sem ho okriknul na Ctf (tohle si rikej tatovy) myslim si ze takovy admin by nemel mit prava. dekuju za pochopeni.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Klimax
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    700

    Odpověď: [GB]Peksi --> NarutoO

    Nechapem naco si do toh tahal rodinu, bud rad ze mas len pol hodku

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    7

    Odpověď: [GB]Peksi --> NarutoO

    lol wtf? da se nejak sehnat historie? ja sem ho neurazil ani jednou a ze mu napisu at to rika tatovy kdyz je drzej?! to si delate srandu ne? to nemyslite vazne?!!

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255
    Capture the Flag 13-05-2015 11:43:55 VALVE_0:0:432916515 83.69.41.119 [GB]Peksi nebud drzej si rikej tatovi
    Capture the Flag 13-05-2015 11:43:47 STEAM_0:1:63031647 94.113.245.40 NarutoO /dropflag
    Capture the Flag 13-05-2015 11:43:43 STEAM_0:1:63031647 94.113.245.40 NarutoO nebud drzej a zacni hrat mysi misto klavesnice

    //pak už jsem nic uražlivého nepsal, protože Peksi neuposlechl a místo myši nadále používal k matení protivníka chat. Je možné, že nepochopil, co jsem tou výhružkou myslel.

    Citovat Původně založeno Peksi Zobrazit příspěvky
    Zdravim, chtel bych pozadat o zruseni prav admina pro NarutoO ne jen ze je vulgarni ale dostal sem ban za jedinou vetu kterou sem ho okriknul na Ctf (tohle si rikej tatovy) myslim si ze takovy admin by nemel mit prava. dekuju za pochopeni.
    Myslím, že byses měl uklidnit ty. Upozornil jsem tě na to, že máte přestat provokovat chatem a začít hrát. Pořád jste psali něco v tom smyslu, že jsem zapnutý. To je očividná provokace, znáš mě, víš že hraju na CTF, mimochodem když jsem přišel, tak jsem tě na offcu ještě pozdravil. A ty sprosté nadávky máš kde? A když už si měříme toho pindíka, tak kolik je ti teda let?

    Díky za odpověď.

    //myslím že tvoje výlevy dobře svědčí o tom, co popisuju, že se dělo ve hře. I mě tečou nervy při CTFku, ale kdybyses třeba podíval na to, jak se hrálo předtim Italy na CTF2, tak si všimneš jakou jsem měl trpělivost. Hráli proti mě dva, už jsem to chtěl odpojit, nicméně do chatu jsem nenapsal ani slovíčko. Chtělo by to trochu pokory, o to víc, když hraješ na serveru jen se třema dalšíma lidma. Já jsem schopen uznat, že mě to dost obtěžovalo, protože si ani nepřipadám tak dobrý, abyste mi nadávali za hacky. Já nikdy moc nemám s nikým problém, jednou jsem se chytnul s ichinkou, dobře jsme se pohádali s Kirem~ (ale to uznáš že je hovado), ale nemám za potřebí si vytvářet nepřátele. Banuju i lidi, co je znám, ale porušují pravidla (inline). Takže si to neber osobně :)
    Naposledy upraveno hofy; 13-05-15 v 14:53.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele J3ZUsSs*
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Holíč
    Příspěvky
    1,958

    Odpověď: [GB]Peksi --> NarutoO

    Ban je na mieste, takže to čoskoro zavriem a popísať si môžeme v tvojej sťažnosti na admina Naruto čo asi nepochodíš.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    7
    co?! kdo se prosil u moji historii ja se prosil o jeho!!

    a fakt mi nepripada veta rikej si to tatovi jako drzost! a proc sem tu asi vetu psal hm? to nikoho nenapadlo?!

    jako fakt prominte ale selskej rozum asi neni? nevim jak vecina zvas ale ja hral na kotelne driv nez ste meli cs naistalovany poznal sem kolem stovky adminu ale tohle sem nezral... hold kotelna neni co uz bejvala...
    Naposledy upraveno hofy; 13-05-15 v 14:52. Důvod: sloučení dvou nebo více příspěvků do jednoho: pro doplnění příspěvku používej funkci "upravit"

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    7
    to ze napsal zelenina kterymu je snad 13 ze si cheater a abys to vypnul tak stim nemam nic spolecnyho nevidim zadnej duvod rikat leta cloveka co se tu ohani ze sem decko :)) a jop pozdravil a ze te znam? si vzal kde ja te jen upozornil ze fakt nejsem zvyklej na to aby se clovek takle ke me choval a jestli si meris pindika tak casto to te fakt lituju mluvi to jen o tom ze je malej ^_^ nebavi me to... to resit s tebou :) vubec se nevyjadruj skopirovat to od vety kterou sem napsal ja a nekopirovat to predtim mluvi za sve :)) tak se probud :) ¨P.S. dal uz neodpovidam nebavi me se hadat s idiotem.

    je videt ze me vubec neznas. to ze ti uplne nekdo cizi napise ze si cheater tak to je mi uplne fuk a nevim proc to furt pripusujes me podle tebe by nemel nikdo napsat nic zlyho kdyz te zabije ale ono kdyz mas 12 tisic bodu a zastavis se na nich tak je to o nicem jinym nez kdyz mas 4k. ps opravdu si nemyslim ze si dobrej.
    Naposledy upraveno hofy; 13-05-15 v 14:52. Důvod: sloučení dvou nebo více příspěvků do jednoho: pro doplnění příspěvku používej funkci "upravit"

  12. #12
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Stížnosti na Adminy

    Citovat Původně založeno Peksi Zobrazit příspěvky
    je videt ze me vubec neznas. to ze ti uplne nekdo cizi napise ze si cheater tak to je mi uplne fuk a nevim proc to furt pripusujes me podle tebe by nemel nikdo napsat nic zlyho kdyz te zabije ale ono kdyz mas 12 tisic bodu a zastavis se na nich tak je to o nicem jinym nez kdyz mas 4k. ps opravdu si nemyslim ze si dobrej.
    Nápodobně. I když já si nemyslím, že skill je něco víc. Při hře jde hlavně o zábavu, možná tenhle aspekt soutěžení jsi od dětství opravdu pozbyl...

    Když si podáváš stížnost asi to chceš řešit. A jenom ti připomínám, že jako dospělej člověk bys měl dotahovat věci do konce. Zatím nadáváš jenom ty + lžeš a neodpovíš na jednoduchou otázku. V žádosti o UB jsi napsal že jsem děcko, to dokážu přejít. Píšeš že nadávám sprostě, to je lež, a to se mi nalíbí, to není moc dospělé. A nenapsal jsi kolik ti je, takže zatim mlátíš prázdnou slámu. Naskenuju ti občanku a uvidíš tam moje datum narození, jestli se máme bavit věcně. Nemám rád, když se admin vytahuje na hráče, rozhodně doufám, že tohle není ten případ. Ale zdá se mi, kdybych se na to koukal objektivně, tak mám pořád navrch.

    Takže bych rád, kdybyses uklidnil, když jsi dostal půlhodinový ban (podle tebe možná za nic) podle mne docela neškodný ban, abysis uvědomil, jak se máš chovat.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele ZeMi7
    Datum registrace
    Sep 2012
    Umístění
    Aim, AWP, d2only
    Příspěvky
    2,034

    Re: [GB]Peksi --> NarutoO

    Když tě někdo nařkne z cheatování, tak stačí ignorovat, nebo se nad tím pousmát.
    V případě spamu mu pak dát mute/kick.

    Já o tom nerozhoduji, ale podle mě to byl zbytečný ban.

    (Mluvím o popisovaném dění na serveru, za které byl ban udělen, ne o výstupu na forum.)

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Re: [GB]Peksi --> NarutoO

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Když tě někdo nařkne z cheatování, tak stačí ignorovat, nebo se nad tím pousmát.
    V případě spamu mu pak dát mute/kick.

    Já o tom nerozhoduji, ale podle mě to byl zbytečný ban.

    (Mluvím o popisovaném dění na serveru, za které byl ban udělen, ne o výstupu na forum.)
    Souhlas.

  15. #15
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Re: [GB]Peksi --> NarutoO

    Citovat Původně založeno ZeMi7 Zobrazit příspěvky
    Když tě někdo nařkne z cheatování, tak stačí ignorovat, nebo se nad tím pousmát.
    V případě spamu mu pak dát mute/kick.

    Já o tom nerozhoduji, ale podle mě to byl zbytečný ban.

    (Mluvím o popisovaném dění na serveru, za které byl ban udělen, ne o výstupu na forum.)
    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Souhlas.
    Uznávám. Kdyby žádost vypadala formálně bez osobních útoků ban bych samozřejmě zrušil hned. Jak říkám, Peksiho znám ze hry, nikdy jsem s ním neměl problém, ale zbytečné hloupé poznámky vyvrcholily ve zbytečný ban. Příště nebudu tak tvrdý tedy.

    -Narut-

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •