Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Mody

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    103

    Mody

    Zdravim chci se zeptat jestli by se nemolhy odstraňit mody jako je Hejno,Zamořeni a Samotnej Nemesis.
    Někdo ma třeba hodně fragu a chce dat ješte vic a v tu chvili je další kolo např. Hejno.Kde je šance byt zombie 50 %.Hrač přijde o MG a BZ což je 38 bodů +LM,armor,nočni videni a hrač kvuli hejno jede třeba od začatku kola s 10 body.Dalši věc když te zombie v hejnu a někoho zabijete (nakazite) tak se vam nepřidaj ani body, v tom připadě zombie dělal jenom body lidem.Zamoreni-Taktež 50 % šance byt zombie a hrač zas přijde o věci.Vyvoleni dostanou MG-Nedostavaji za ni body,BZ-připadě jen když někoho zabijou.Samotný Nemesis-Za zabiti(nakažení) člověka nemesis nedostane ani bod.

    Chtěl bych aby se tyhle mody zrušili na zombie 2 ,ktera ma byt nečím odlišna od zombie 1.

    Popřemyšlejte a kdyžtak tu napište svoje názory.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele snowrider
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    393

    Re: Mody

    Myslím že ,,zombie´´ 2 nemá byť odlišná 1-tke, je to kvôli tomu, aby hráči mali viac serverov na hranie.
    K hlavnej myšlienke tejto témy, tkzv. hejno, zamorenie a Nemesis k tomu patria, predstav si že príde nejaký menej skúsený hráč na ,,zombie´´ každý druhý tam má 70 bodov plný ,,armor´´ Bazooku a MiniGun.
    Je preňho takmer nemožné nakaziť niekoho, a toto im má v tom pomáhať, niektorí si za jednu hru zarobia 70 bodov, ku ktorím majú doplnky ktoré som vyššie opisoval.
    Podľa mňa by sa to meniť nemalo, ale mohlo by sa nejak upraviť to ,,zamorenie´´ keďže každé ,,zamorenie´´ vyhrajú ľudia, a tam je úplne jedno či je, alebo nie je skúsený Nemesis.
    Ide o to, že by mal byť iba jeden ,,Vyvolený´´.
    Odo mňa je to vcelku všetko.
    I love Snowman <3 :).
    Niesom žiadny Heepes čo verí že o 20 rokov bude lepší svet, SOM aky SOM.


  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    103

    Re: Mody

    Kdyby se neměla lišit zombie 1 od 2 ,tak by se take měli vratit smokery na 2.Když ne odstranit hejno a zamoreni - tak tedy aspoň až se to upravi.Vem si že když je hejno tak zombie z toho nemaj žadne body za nakažení.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele snowrider
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    393

    Re: Mody

    Ale stále je tam 50% šanca že ,,zombie´´ nebudeš.

    Edit: A ,,zombie´´ keď zabijú, tak sa oživí, ale keď zabijú ,,človeka´´ tak môže byť akurát tak v Spectatore.
    I love Snowman <3 :).
    Niesom žiadny Heepes čo verí že o 20 rokov bude lepší svet, SOM aky SOM.


  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    103

    Re: Mody

    Ale jo ale človek porad bude mit body ale co ma z toho zombie kdyz je na zivu a nekoho nakazi a nema ztoho ani body

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Mody

    To je pravda, neškodilo by to trochu upravit. Například jako je teď upraveno zamoření. I při hejnu bych uvítal to, že mohu použít armor a také, že za zabití zombíkem se dostane nějakej ten bod (4b např.).

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    35
    Presne ako hovorí "ZombieBot" sice nieje to lahke, ani tažke to upravit. A ked už tak dal by som 5B

    Za kill.
    Naposledy upraveno kashpi; 14-12-11 v 23:55.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    103

    Re: Mody

    Ale ne až to je klidne tak že v hejnu budou za kill 4 nebo 3 body.Zamoreni bych nechal tak.A samotny nemesis az ma treba za kill 2 body a ješte bych třeba navrhnul že by byl omezenej počet modu za mapu,protože se někdy třeba stává že jsou 3-4 mody hned za sebou.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: Mody

    ty jsi moc bojis se nemesise 70 bodu ti nazbiram bez vip za 1 round bez minigunu tak nwm o co ti de
    pokud zm neumis tka to nehrej
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  10. #10
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    103

    Re: Mody

    Neřikej tu o mě že zm neumim když neviš jak hraju,ale aby nemesis hral cele kolo jenom pro cca 30 kill,ubehne cele kolo a hrači si stěžujou že zdržuje.Tak by se to mohlo nějak upravit nemysliš?

  11. #11

    Re: Mody

    Ridik to možná myslel jinak, nauč se hrát za ZM.

    Když se člověk snaží, ví v jakém pořadí má nakupovat za expy, jak správně využívat radar, kam házet infekčáky a navíc k tomu umí používat bhopery, smokery, tanky a boomery, tak může nasbírat stejně bodů, jako kdyby kempil s MG. Je to jen otázka cviku a zvyku...

    Já jsem ve své nejlepší formě hrával pouze za zombíky a bavilo mě to mnohem víc, než za lidi. Poměrně často se mi stávalo, že pokud zrovna na serveru nebyl Virgins, tak jsem měl na konci mapy víc fragů než všichni ostatní a to jsem hrával výhradně za ZM!

    Pokud máš pro zrušení Nemesis a spol. pouze argument, že přijdeš o mg a bz, tak to na zrušení opravdu nestačí. Módy obohacují hru a jen tak mimochodem, donutí to hráče vyzkoušet hraní i za druhou stranu...

  12. #12
    BUBEN
    Guest

    Re: Mody

    Tyto mody jsou na serveru z toho důvody, proč se zlobíš. Někdy se stává, že moc lidí má MG. Stačí jedno kolo, kde si celá mapa zaloví a je to hotové. Druhé kolo bude slabá infekce a zm nemají šanci. Dávat šílenství ve volnem prostoru nemá cenu. Infekční granát taky ne. Jediná šance co by mohlo pomoci je pomocí boomru oslepit tak 5 lidi a následně vyházet 3x brouky. Mezi lovcema se vždycky najde někdo, kdo má málo armoru. Ale kolik lidí tím nakazíš 1-2? Po spawnu máš po 60 bodech a do konce kola nic. Proto jsou tyto mody, kde na jedno seknutí umíráš. Při hejnu nebo zamoření umíráš na více ran, ale nemáš šanci používat armor. Nemůžeš se na to koukat pouze z pohledu CT. Musíš brát, že někdo musí hrát za zm a pokud nastane případ co jsem popisoval, hra toho hráče moc nebaví. Ale jinak jsem rád že jsi napsal, protože k tomu slouží forum.

  13. #13

    Re: Mody

    Hejno a zamoření jsou nepříjemné věci, se kterými se hráči prostě musí vyrovnat. Je to stížení a správně jak píše Buben jde taky o pročištění, když je hodně mg a bazuk.
    Jediné co bych změnil je to, že za zabití v hejnu bych zombiky odměnil bodově. Protože zm nedostanou za kill ani bod takže váhají s šílenstvím apod.

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Příspěvky
    103

    Re: Mody

    Hravam pravě za zm,jo souhlasim aby se to pročistilo a každy neměl MG a BZ,ale štve mě že když třeba v hejnu killnes 3 lidi o z toho maš? 3 killy a nic jineho určite bych zo změni aspoň ať se dostávaji 4 body.

  15. #15

    Re: Mody

    Souhlasim,aby zombici dostali nejake body za zabijeni CT.(za 3 body jako,kdyz nekoho nakazite)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •