Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 39 z 39

Téma: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

  1. #31
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    10

    Odpověď: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Moje chyba zapomněl jsem to upravovat s přidáváním týmů do ligy. Počet týmů už jsi se dozvěděl. Vše jsem upravil a odstranil zbytečnosti.
    Musím popravdě říct s mými zkušenostmi z turnajů kterých jsem asi odehrál kolem+- 9 a byl trošku na profesionálnějších "lankách" tak váš turnaj mi připadne zbytečně zdlouhavý a pokud bych mohl poradit (už jsem taky organizoval pár menších turnajů) tak bych volil ve 3 termíny.. Je zbytečné aby týmy hráli i když nemusí hrát těch malých turnajů jak tam udáváte tak aby se zrušili jelikož přeci jen se jedná o nevýhodu pro ten tým který už vyhrál...

  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    10

    Odpověď: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

    A však rád bych se zaregistroval se svým nynějším týmem akorát celému týmu připadá zbytečné těch vaších 23 termínů, přeci jen jsem zvyklí na jinší způsob organizování ale náš tým by radši volil způsob jaký se hrají nynější turnaje mám na mysli všechny ty na které se dá vsadit a ted nedělám reklamu csgolounge.com... Hráči cska určitě znají tuto stránku a znají týmy a určitě si myslím že jejich způsob organizování her je mnohem jednodušší bud to až po časové stránce či po stránce organizátorů...

  3. #33
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

    Ono kdyby to bylo takto:
    1. místo: 5x STATTRAK FN DRAGON LORE
    2. místo: 5x STATTRAK FN SLAUGHTER BAYONET
    3. místo: 5x STATTRAK FN FADE BUTTERFLY
    Tak mám 32 týmů + 32 náhradních týmů ale omlouvám se, že nejsem ochoten do této ligy vrazit čtvrt mega, abych tu měl dardu lidí. Navíc tuto ligu nesponzoruje, žádný sponzor jako jiné ligy a proto to vypadá, tak jak to vypadá. Jsem rád, že si aspoň někdo přijde zahrát a nejde mu o ceny. Bohužel takových týmů je málo a každý chce něco vytěžit.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  4. #34
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    10

    Odpověď: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

    Ted vám avšak nechci nějak zasahovat do vašeho organizování vašeho turnaje ale doporučil bych vám to předělat.. Přeci jen je ted pro některé čas prázdnin jiní chodí do práce či něco jiného a tedy bych doporučil vykašlat se na váš celý systém a nastavil bych ho jinak... Doporučil bych jedno datum a to si stanovíte vy sami a to datum bude konec přihlášek do celkového turnaje a až tehdy bych začal vymýšlet něco s tými...
    Pokud bych tedy ted mohl poprosit a což bych chtěl mohl bych nějak komunikovat bud to s pořadateli nebo už stím člověkem který vyvěsil celkový turna prostřednictvím Team Speak 3..

  5. #35
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    10

    Odpověď: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Ono kdyby to bylo takto:
    1. místo: 5x STATTRAK FN DRAGON LORE
    2. místo: 5x STATTRAK FN SLAUGHTER BAYONET
    3. místo: 5x STATTRAK FN FADE BUTTERFLY
    Tak mám 32 týmů + 32 náhradních týmů ale omlouvám se, že nejsem ochoten do této ligy vrazit čtvrt mega, abych tu měl dardu lidí. Navíc tuto ligu nesponzoruje, žádný sponzor jako jiné ligy a proto to vypadá, tak jak to vypadá. Jsem rád, že si aspoň někdo přijde zahrát a nejde mu o ceny. Bohužel takových týmů je málo a každý chce něco vytěžit.
    To ti věřím avšak mě se nejedná o vaše výhry... Myslím si že 2000 kč pro tým stačí pro některé je to lepší než na brigádě a por jiné zase je to jedno...

  6. #36
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    10

    Odpověď: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

    FizzyBubble Mohl bych s tebou nějak komunikovat prostřednictvím Team Speaku?

  7. #37
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

    Citovat Původně založeno Sylar Zobrazit příspěvky
    A však rád bych se zaregistroval se svým nynějším týmem akorát celému týmu připadá zbytečné těch vaších 23 termínů, přeci jen jsem zvyklí na jinší způsob organizování ale náš tým by radši volil způsob jaký se hrají nynější turnaje mám na mysli všechny ty na které se dá vsadit a ted nedělám reklamu csgolounge.com... Hráči cska určitě znají tuto stránku a znají týmy a určitě si myslím že jejich způsob organizování her je mnohem jednodušší bud to až po časové stránce či po stránce organizátorů...
    Původně bylo 12 termínů ale jeden člověk mě poprosil o rozšíření.
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  8. #38
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

    Citovat Původně založeno Sylar Zobrazit příspěvky
    FizzyBubble Mohl bych s tebou nějak komunikovat prostřednictvím Team Speaku?
    Mohl
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  9. #39
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2015
    Příspěvky
    10

    Odpověď: KTLN CS:GO LIGA I - Diskuze

    Citovat Původně založeno FizzyBubble Zobrazit příspěvky
    Mohl
    Poslal jsem ti soukromou zprávu... Vše je napsané kde a co...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •