Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Stížnost na admina OnlyD2

  1. #1

    Thumbs down Stížnost na admina OnlyD2

    Brý večer
    Ano, četl jsem vzor pro založení nového téma - není uveden nick, jelikož chci toto napsat obecně. Takže k věci:
    Jedná se o server adminy na všech D2. Někdy si říkám, že jsou zde admini zbyteční a hned uvedu proč. Na serverech se skoro nevyskytují, hlavně v době, kdy je nejvíce lidí a běhají si tam cheateři (především NS), hlášení je tedy zbytečné, nikdo nepřijde a točit dema se mi upřímně nechce, to není moje práce, ještě k tomu, když se jedná o dítě, které si nedávno stáhlo CSko a následně cheaty, aby byl skilla.
    Když už teda admin je přítomen, není to poznat, neplní svou povinnost (někdo trochu ano, někdo vůbec). Ať už jde o kemping na spawnu, při plantu, neplnění úlohy mapy atp.
    Příběh ze dneška: Na serveru je cheater s jasným WH a shit AB (nahlášen), přijde admin, cheater si hraje dál a za 10min vklidu odejde (přijde si zahrát zase zítra). Fajn. Je zde ještě druhý cheater a případ ten samý. Jak to dopadlo ? Pochopitelně stejně, běhá si tam, 10min sem, 10min tam, admin ignor (v chatu se jeho jméno objevilo, aby následoval spect). A nic....

    K závěru: Přijde mi, že admini ani neví co je jejich povinnost, cheatera skoro nepoznají (pokud nemá SH). Co to je za adminy ? Vedení portálu by mělo udělat školení, přibrat třeba 1 posilu nebo udělat re-nábor, protože dle mého je tohle jeden z nejhranějších portálů pro obyčejné hráče, ale prakticky neudržovaný, což je škoda.

    Takže jsem zde napsal svůj názor na danou věc, každopádně tím nenarážím na všechny adminy, ale nicky taktéž uvádět nebudu. Pokud se to bude řešit (o čemž trochu pochybuji), tak ať je to mířeno na všechny.
    Dobří admini = dobrý server

    Toť vše, těšilo mě. Ahoj

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Stížnost na admina OnlyD2

    Tak ti nevím, procházel jsem si ted v banlistu perma bany za dnešní den, a minimálně polovina z nich jich je z D2only serverů. Řekl bych, že zrovna dust2 servery jsou jedny z těch, které jsou hlídány dost dobře a po celý den se tam vždy nějakej admin vyskytne.

    btw.:
    Citovat Původně založeno ten nade mnou
    každopádně tím nenarážím na všechny adminy, ale nicky taktéž uvádět nebudu. Pokud se to bude řešit (o čemž trochu pochybuji), tak ať je to mířeno na všechny.
    WTF? Vždyť ty věty vůbec nedávají smysl!

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    560

    *VIP*

    Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    Po 1. to už,že tebe sa demá nechce točiť,je tvoja chyba tak potom si nesťažuj :). A po 2. Keď je na serveri niekto zapatý,tak to nahlásim cez ! alebo /cheater alebo steam. A vždy niekto príde :).

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    Citovat Původně založeno Niko97971 Zobrazit příspěvky
    Po 1. to už,že tebe sa demá nechce točiť,je tvoja chyba tak potom si nesťažuj :). A po 2. Keď je na serveri niekto zapatý,tak to nahlásim cez ! alebo /cheater alebo steam. A vždy niekto príde :).
    Ať si klidně stěžuje. Na to má právo. Ovšem, když si jdu stěžovat, tak rozumný člověk, své tvrzení podloží nějakými důkazy. Avšak, pokud sem nakráčí, nakydá na adminy špínu, ničím nepodloženou, tak se pak nesmí divit, že se to po pár příspěvcích lockne a nikdo se tím dál nebude zabývat.

  5. #5

    Odpověď: Re: Stížnost na admina OnlyD2

    Co je na tom nesmyslného?. Navíc sem to psal rychle, nejsem ve škole, abych psal proporční slohovku na 1*
    Polovina banů může být klidně z D2, možná že je to jeden z nejhranějších serverů, každopádně narážím na vyjímky, které nebyly zabanovány, přestože byly nahlášeny a byly jasní už napohled. A ostatní povinnosti zmíněné v příspěvku asi netřeba psát. Věděl jsem, že toto téma bude o ničem, za adminama si stojíte a věříte jim, pokud to sami neuvidíte, prostému člověku neuvěříte :) Navíc řešení je zjevně nemožné, což chápu

  6. #6

    Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    Citovat Původně založeno Niko97971 Zobrazit příspěvky
    Po 1. to už,že tebe sa demá nechce točiť,je tvoja chyba tak potom si nesťažuj :). A po 2. Keď je na serveri niekto zapatý,tak to nahlásim cez ! alebo /cheater alebo steam. A vždy niekto príde :).
    ! a /cheater ? proč mě to jen nenapadlo :/ (ironie)

  7. #7

    Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    když už jsi uvedl příběh ze dneška, tak by jsi i mohl napsat kdo tam byl admin.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  8. #8

    Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    když už jsi uvedl příběh ze dneška, tak by jsi i mohl napsat kdo tam byl admin.
    A jaký by to mělo význam ? Dotyčný admin by to nepřiznal, tvrdil by, že bylo vše v pořádku, narážel by na to, kde mám důkazy, vy byste byli na straně jeho, jelikož je na vyšší pozici než já a tím by to i skončilo, stejně jako to skončilo už při založení topicu.
    "Nemáš důkazy? Nas*at, LOCK!" :)

    Vím jak to chodí, skoro všude je to stejné, proto jsem to psal obecně.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Stížnost na admina OnlyD2

    A můžeš mi tedy říct, jaký význam mělo založit tohle vlákno, když si takový jasnovidec a už dopředu víš, jak to všude chodí a že to stejně skončí v tvůj neúspěch?
    Nevím, mám z toho takový dojem, že tě něco na serveru vytočilo, možná právě ti kempeři na spawnu a tak sis sem šel vylít srdíčko. Protože jinak prostě nechápu, jak už jsem jednou napsal, proč bys tu zakládal vlákno, když bys už dopředu věděl, že se setkáš s negativními ohlasy.

    EDIT:
    Ještě doplním reakci na tvůj výrok:
    Vím jak to chodí, skoro všude je to stejné, proto jsem to psal obecně.
    Ano, všude je to stejné, protože všude, chodí ti samí lidi, kteří si stěžujou bez důkazů. A protože se uplatňuje presumpce nevinny, nemůžeš kárat admina za něco, co mu není dokázáno. Kdybys přišel s demem a ukázal: "ten a ten admin, neudělal to a to" s tím se pak dá pracovat.
    Naposledy upraveno Giussepe; 05-06-15 v 23:12.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Chemo
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    1,827

    Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    Hej, ale vieš. Prídeš sem a píšeš, že admini nie sú aktívni, aj keď niekedy (teda väčšinou) sú aktívni, len nechodia na hlásenia. Dnes som napríklad bol na serveri a mohol si ma vidieť pod nickom CSKO.CZ. Pozeral som cheaterov a tiež som ich nebanoval zaradom, ale až keď som mal dema všetkých troch. Tu máš aj dôkaz:
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=147043
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=147042
    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=147041
    Aj keď som ich nebanoval hneď (sorry, ale nechce sa mi sťahovať 3 hltvčka, keď si môžem natočiť vlastné demo), ale vyčinené dostali všetci traja. Pomáhali mi aj hráči v specte.
    Čo sa týka točenia dema z tvojej strany. Samozrejme, je to len na tvojom rozhodnutí. Ale rád by som pripomenul, že ani funkcia admina nie je platená a tým pádom, keď niekto povie, že sa mu nechce presedieť 3 hodiny za deň v specte, tak to treba chápať tak, že aj on má vlastný život a do hry sa ide napríklad len odreagovať. Keď som v hre ja, tak sa snažím chodiť na hlásenia, ale na všetky hlásenia sa ísť nedá.
    d2, dm a classic sú servery, ktoré sú najviac strážené, takže nepriem sa s tebou, že tam je aktivita adminov nízka, no oponujem tým, že je tam určite vyššia aktivita, ako napríklad na serveri AIM.
    Pokiaľ máš niečo konkrétne, konkrétnu situáciu, ktorú by si rád riešil, tak ju ,prosím ťa, uveď, pokiaľ nie, tak je zbytočné to tu držať otvorené.
    Ostávam s pozdravom a prajem príjemný zvyšok večera. :)

  11. #11

    Odpověď: Re: Stížnost na admina OnlyD2

    Kempeři mě sice trochu vytáčí, ale to nebyl důvod k tomu, abych si to vylil na někoho nevinného. Navíc jsem celkem klidný člověk a způsobená zlost zmizí rychle, nejsem děcko, abych se choval takto.
    Proč jsem založil tohle vlákno ? Protože jsem už takový, když se mi něco nelíbí, tak to dám najevo, ať už z toho budu mít problémy nebo to bude absolutně bezvýznamné, po zveřejnění a návštěvě pár očí se mi ulevilo :)
    Teď si asi říkáš, že je vše vyřešeno a můžeme locknout.

  12. #12

    Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    Tyto hráče jsem zrovna na mysli neměl, ale to není podstatné. Vím, že admin nemůže být všude, ale když se cheater hlásí půl hodiny, tak má admin přece povinnost tam přijít. Říkáš, že admini jsou aktivní, jen nechodí na hlášení, takže aktivní nejsou. Stačí přijít, 2-3minuty ho spectovat a poslal ho ven a zase odejít, ale když je na serveru zcela jasný hráč s WH a admin ho nezabanuje (místo toho si hraje), tak kde je chyba ? U mě, že jsem ho nahlásil a přidělal jsem adminovi práci nebo u něj ? To je ten podstatný důvod, proč jsem zde něco napsal, ale řešit to nijak nemusíte, já s tím jsem smířený, ani není jak.
    Když člověk přijme práva na takovémto portálu, tak může čekat, že to nebude úplná pohoda
    Každopádně si vážím tvého příspěvku :)

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    Ja, ako admin hrajuci prevazne na dustoch, ti musim oponovat. My admini sa snazime dodrzovat poriadok na vsetkych serveroch a to sa samozrejme, tyka aj dustov. Preto, ked sa stazujes, povedz meno admina/adminov a dalej to budeme rozoberat. Vela sa na serveroch stretavam s tym, ze hraci pisu: "konecne zabanuj toho cheatera, je jasny, k comu si tu...", alebo "naco ste tu, vy admini, ked nic nebanujete..." a podobne hlasky.. my admini tocime dema pre to, aby sme mohli aj v pripade ziadosti predlozit dokaz o cheatovani/porusovani pravidiel daneho hraca. Ja osobne, ak nie som si isty, urcite banovat nebudem, a preto si pozriem HLTV, alebo chatlog a podobne... a podla toho sa rozhodnem, a ked pises o nabore, nabor sa robi. Ano, mas pravdu, treba posily na pokrytie vsetkych serverov, ale o to sa stara naborar a on sam vie, ze nemoze zobrat kadekoho, lebo kandidatov je dost, ale kvalitnych uz tolko nie je. Samozrejme, berieme na vedomie vsetky vyhrady teba a dalsich hracov a aj kritika je dolezita pre spravne fungovanie poriadku na serveroch.

  14. #14

    Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    Citovat Původně založeno tutiza Zobrazit příspěvky
    Ja, ako admin hrajuci prevazne na dustoch, ti musim oponovat. My admini sa snazime dodrzovat poriadok na vsetkych serveroch a to sa samozrejme, tyka aj dustov. Preto, ked sa stazujes, povedz meno admina/adminov a dalej to budeme rozoberat. Vela sa na serveroch stretavam s tym, ze hraci pisu: "konecne zabanuj toho cheatera, je jasny, k comu si tu...", alebo "naco ste tu, vy admini, ked nic nebanujete..." a podobne hlasky.. my admini tocime dema pre to, aby sme mohli aj v pripade ziadosti predlozit dokaz o cheatovani/porusovani pravidiel daneho hraca. Ja osobne, ak nie som si isty, urcite banovat nebudem, a preto si pozriem HLTV, alebo chatlog a podobne... a podla toho sa rozhodnem, a ked pises o nabore, nabor sa robi. Ano, mas pravdu, treba posily na pokrytie vsetkych serverov, ale o to sa stara naborar a on sam vie, ze nemoze zobrat kadekoho, lebo kandidatov je dost, ale kvalitnych uz tolko nie je. Samozrejme, berieme na vedomie vsetky vyhrady teba a dalsich hracov a aj kritika je dolezita pre spravne fungovanie poriadku na serveroch.
    Já vím, že se snažíte, jinak byste práva nepřijali a vím jaké to je být admin, sám jsem již adminem byl, ale když u někoho je vidět jasný cheating během pár vteřin, tak proč točit dlouháááá dema ? S hráčema, kteří WH tají je to mnohem těžší, to chápu, ale na to nenarážím, hlavně na situaci, kterou jsem již řekl. A také by se mělo používat SLAY na ty, kteří něco dělají špatně, aby se z toho poučili, a hra probíhala tak, jak má. Možná to děláš ty, ale někdo třeba ne.

  15. #15

    Odpověď: Stížnost na admina OnlyD2

    Citovat Původně založeno Anonimni Zobrazit příspěvky
    A jaký by to mělo význam ? Dotyčný admin by to nepřiznal, tvrdil by, že bylo vše v pořádku, narážel by na to, kde mám důkazy, vy byste byli na straně jeho, jelikož je na vyšší pozici než já a tím by to i skončilo, stejně jako to skončilo už při založení topicu.
    "Nemáš důkazy? Nas*at, LOCK!" :)
    Při tomhle si důkazy můžou dohledat i samotní admini. Je zde chatlog, kde se ukládají jak zprávy z chatu, tak i připojení na server, je zde HLTV.

    Pokud to píšeš obecně, tak se to může hned zavřít, protože ani není co řešit. Nábor je pořád otevřený a pokud se najdou slušní kandidáti, kteří to nevzdají a vše zvládají, tak není problém jich nabrat třeba i víc.

    E: každý admin má jiný způsob řešení napomínání.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •