Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Lightbulb Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Zdravím, rád by som sa opýtal na obmedzenie AWP zbraní na serveroch Only Dust 2. Viem že hráči to radi používajú ale skôr to tam často vyzerá na AWP server, hlavne ak polka TT teamu kempí na spawne a nepohnú sa celé kolo. Podávam to hlavne z dôvodu že často sa to tam opakuje a ani Admini to často nestihajú kickovať a riešiť. Myslím že číslo 3-5 AWP na tým by stačilo a to aj pre VIP bez nejakej extra výhody.

    Je to len návrh, pri najhoršom to zmažte. (P.S. : Minule sa opakovala napríklad aj situácia že som dal score okolo 15/0 s rýchlopalnou snipou a hneď tak hrala polovica servera- okolo 6 hráčov, to sa mi moc nepáči a myslím že ani ostatným... :/ )

    Ešte by som sa chcel opýtať pomimo že aká je situácia s adminmi na Only Dust 2 serveroch, moc ich tam nevídam, na serveri #1 ako tak hej ale na #2 a 3 moc nie. Za skorú odpoveď vďaka. :)

    Machine#38

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  2. #2

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Ahoj, takové omezení je blbost. Proč by hráč, který si jen přišel na chvíli zastřílet na pub, nemohl vzít arcku kvůli nějakému šaškovi, co s ní stejně netrefí ani vrata? Pokud ti vadí, že jsou zalezlí na spawnu, tak to prostě nevytahuj nebo je vystřílej. Silný hráč stejně bude huntit fragy a urvat slabého zalezlého hráče jde i poslepu...


    yo


  3. #3

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Mě se zase nepáčí, keď nějaký kokot bere rychlopalku, zruště vše, budeme běhat nahý.

  4. #4

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Jo, ty rychlopalky jsou zlo. :-)

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    som proti akemukolvek obmedzeniu

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Citovat Původně založeno Cardoxon Zobrazit příspěvky
    Ahoj, takové omezení je blbost. Proč by hráč, který si jen přišel na chvíli zastřílet na pub, nemohl vzít arcku kvůli nějakému šaškovi, co s ní stejně netrefí ani vrata? Pokud ti vadí, že jsou zalezlí na spawnu, tak to prostě nevytahuj nebo je vystřílej. Silný hráč stejně bude huntit fragy a urvat slabého zalezlého hráče jde i poslepu...
    Teraz nie žeby som niekoho chcel uraziť ale kde beriete tú istotu že tam hrajú "skúsený" hráči? :D A ty asi moc na tom duste nehráš keď to nevidíš že, myslel som nejaké riešenie proti kempu s týmito zbraňami, neviem kde berieš tú istotu že napríklad z longu v pohode zabiješ hráča s rýchlopalkou zalezeného na T spawne, to ti prajem veľa šťastia a rád by som to videl aj v realite, často je problém jeden, nie to ešte keď sú zalezený aspoň 3 čo zázračne dierujú. Tento problem myslím tak sa pozrite na zmysel, alebo nepíšte ak na tom serveri nehráte. Dík.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Citovat Původně založeno Dakota Zobrazit příspěvky
    Mě se zase nepáčí, keď nějaký kokot bere rychlopalku, zruště vše, budeme běhat nahý.
    "Obmedzenie", nie je "Zrušenie". Príde vám to podobné?

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  8. #8

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Prostě je zabij a bude klid.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Citovat Původně založeno pweredbytvaroh Zobrazit příspěvky
    Prostě je zabij a bude klid.
    Dobre, rezervni nejaký server a môžeme skúsiť keď to hovoríš tak s istotou... ;)

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  10. #10

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Som jednoznačne proti .
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Awo je zbran stejne jak ostatne zbrane,i ten ma i svoje negativa.I ja si rad pockam na spawne lebo viem,ze polovica ct stale ide rushnut dvere a chcu sa dostat T-ckam do zad.Alebo ako Ts mame pustit ct at nas napadaju zezadu?Reseni je jednoduche,bud sundaj awpckara alebo nerushuj,to nechaj na Ts

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Okej, čo už, aj tak to bol len návrh. :) Len mi nejde do hlavy toto: Inferno Only-- zrušte too, ježíííš, a všetci plačúúú, ale na Only Dust 2 ani za nič... o čom to je logika?! o.O

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  13. #13

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Čo ? Na inferne neni ani obmedzené awp ani zrušené nechápem čo si teraz napísal
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  14. #14

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Niekedy som nad tým tiež dumal, ale holt AWP používa aj množstvo lepších hráčov a admini, takže je jasné, že s tým nebude xy ľudí súhlasiť, aktuálne som si zvykol, ba dokonca celkom úspešne sa dokážem proti tomu brániť a ak nevydá tak len maximálne hodím nejakú poznámku do chatu. Rozpísal by som o tom viac, no bolo by to moc dlhé a zbytočné, takže už prechádzam k pointe, ja osobne navrhujem zákaz prehodiť sa medzi tímami (CT/T), ak ťa automaticky systém prehodí (over/under) napr. 5 kôl. Lebo niektorí hrdinovia sa po prehodení vrátia naspäť a potom to prehadzovanie na vyváženie balansu sily jednotlivých tímov stráca zľahka zmysel.

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    PROTI
    Dôvod:
    Podla mňa by to bolo na nič,lebo s AWPčkami hrávaju aj hráči,ktorý nekempia a neni to len 1.. je ich viac a ako napísali ostatní..
    Ale pravda s tým kempením.. ale na to je už náš Camp Meter.Môj názor :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •