Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 34

Téma: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

  1. #16

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Citovat Původně založeno AndreSchurrle Zobrazit příspěvky
    ja osobne navrhujem zákaz prehodiť sa medzi tímami (CT/T), ak ťa automaticky systém prehodí (over/under) napr. 5 kôl. Lebo niektorí hrdinovia sa po prehodení vrátia naspäť a potom to prehadzovanie na vyváženie balansu sily jednotlivých tímov stráca zľahka zmysel.
    Souhlasím též, že by se s tím balancováním mělo něco udělat. Ty OP teamy co proti tobě potom hrají je vcelku síla a většinou to dochází do bodu, kdy to polovina UP teamu leftne a není s kým hrát. :-)

  2. #17
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Citovat Původně založeno Detektor Zobrazit příspěvky
    Čo ? Na inferne neni ani obmedzené awp ani zrušené nechápem čo si teraz napísal
    Pozri si pls tému na Inferno Only, písalo sa tam niečo o tom že sa tam rušia minimálne rýchlopalky. :) Tak ak chceš útočiť tak si to prečítaj najprv pls.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  3. #18
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Citovat Původně založeno Scarefact Zobrazit příspěvky
    Souhlasím též, že by se s tím balancováním mělo něco udělat. Ty OP teamy co proti tobě potom hrají je vcelku síla a většinou to dochází do bodu, kdy to polovina UP teamu leftne a není s kým hrát. :-)
    To je dobrý nápad, ešte by to chcelo niečo ako /vote, podobné ako je na CS:GO, dalšia vec že častokrát tu hrajú hráči ktorí absolútne nevedia čo CS je a iba kempia alebo robia blbosti. Pri tomto sa mi to ako nápad hrozne ľúbi.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  4. #19
    Nováček Avatar uživatele Wrrrr
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Only Dust 2, CW, Gather
    Příspěvky
    35

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    V tom to prípade by som to s vami rád ukončil tým že sa bude musieť buď zabrániť kempu s týmito zbraňami, alebo viac adminov na servery Only Dust 2, v proslednej dobe je tam aj dosť veľký počet cheaterov tak myslím že by to nebolo odveci. To je odomňa všetko.

    CS 1.6, Polo-Pro Dota 2 , CS:GO je pekná fuška, no dá sa, Legendary Eagle
    >>>Hype is Real! DJ ASSASS1N- Frag Out <<<

  5. #20

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Citovat Původně založeno Wrrrr Zobrazit příspěvky
    Pozri si pls tému na Inferno Only, písalo sa tam niečo o tom že sa tam rušia minimálne rýchlopalky. :) Tak ak chceš útočiť tak si to prečítaj najprv pls.
    Kámo , tá téma bude mať rok a nič z toho čo tam bolo napísané nezrušili ani neobmedzili tak neviem čo skúšaš ..
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  6. #21

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Hlavne nech nič nerušia stačí že je zrušený štít... Chceš sa zabaviť tak zobereš lamopalku a zbieraš killi a checkuješ jak ostatný píšu a keď je to proti tebe tak tomu len pod nohy hoď flash...

    s pozdravom OscarwOw

  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Ahojte !

    Chlapci maju pravdu malo by sa to omezit nie zrušit, aj ja si občas zastrielam s awp ale nie že by som stal na spawne celu hru.nechcem tu robit reklamu ale napriklad gamesites.cz only dust2 tam to maju dobre poriešene tam može mat iba awp jeden v týme a server maju plný.A toto by som spravil aj na kotelne na dust2only a bude to o mnoho lepšie.. :) Dakujem
    Naposledy upraveno Moric; 26-07-15 v 03:27.

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Blbost, hraju na dustech dlouho a nikdy mi AWP nevadily, je to proste zbran jako jina.

    čau grakone


  9. #24
    Nováček Avatar uživatele FACTOR
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Brno / Tábor
    Příspěvky
    73

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Takže já budu tři kola šetřit na awp a pak si jej nekoupím, protože jej mají tři hráči z minulého kola? :O Jsem PROTI omezení, pokud s ním umíš, je ti jedno kolik hráčů jej má... Pokud omezovat, tak rychlopalku, protože co si pamatuji z dob bez netu, to byla doména jen botů =)

  10. #25
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    121

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    popravdě teď sem začal hrát Pub ve velkém a to AWP na spawnu dokáže potrápit :-D
    ale s omezením nesouhlasím :-) bez wipa neudělám ani krok... prostě sem bez něj marnej :-D
    v těch dveřích to je jen o rychlosti :-) dá se to ustřílet tedy když ti tam nestojí u dveří nějakej párek co tě proděruje :-D
    a Rychlopalka stou si dělejte co chcete popravdě :-)
    takže jsem Proti :3 :-D

  11. #26

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Že prej omezit AWP. Lamy... já bych povolil i ten štít, ať se pořádně naučíte hrát a ne jen brečet.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Je to blbost..

  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Awo je zbran jak kazda ina a lamopalku beru vacsinou lamy ktorych stejne sundas takze co se tu resi?

  14. #29

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    AWP je fajn, kdyz hrajes proti nemu, tak ten pandulak beha strasne pomalu, dobre se do nej trefuje. A taky te to trosku donuti premyslet o granatech, coz je pro hru taky dobre, a zacatecnikum to jen pomuze ;)

    Me vcera napadlo, co takhle zapnout TA? Treba po 22h, kdy uz je o dost mensi sance uplnych zacatecniku. Normalne se mi po tom zastesklo, ty vtipne situace mi chybi, nehlede ze je ta hra zabavnejsi obecne, kdyz clovek premysli na co a pres co strili :)
    Do good things, and good things happen to you

  15. #30
    Stálý člen Avatar uživatele Hauss
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Východní Čechy
    Příspěvky
    731

    Odpověď: Obmedzenie AWP na Only Dust 2?

    Citovat Původně založeno Fighter Zobrazit příspěvky
    Awo je zbran jak kazda ina a lamopalku beru vacsinou lamy ktorych stejne sundas takze co se tu resi?
    Lamopalka for ever.Je s ní sranda a jakou má člověk radost když ti nepřátelé padaj k nohám ... a ten chat když někoho sundáš lamopalkou

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •