Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 74

Téma: Návrh na server: only Steam server

  1. #16
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: STEAM server

    Čo ak nejaký NS ide na class iba kvôli nastaveniam? (ff on, atď.) Ak by sa spravil Only Steam Classik, tak by odišiel inde. Keď už, tak úplne nový server s nastavením súčasného classiku. Neprerábať súčasný classik na only steam.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  2. #17
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: STEAM server

    ok
    jak cete classic je dobry da sa. Nemusi sa nic menit bol to len navrh

  3. #18
    Kotel
    Guest

    Re: STEAM server

    82.149.235.135:27015

  4. #19
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: STEAM server

    ten kdo si koupi origos csko to mysli z cs aspon trochu vazne jsem pro zalozeni takoveho serveru je velka pravdepodobnost ze tam budou normalni lidi kteri kdyz vidi ze nekdo walkuje tka tam neprobehne
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

  5. #20

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    j nemam tych lamakov
    Zrovna ty máš na kotelně odehrané sotva dva dny a oslnivou bilanci
    Kills per Death: 0.6298


  6. #21
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: STEAM server

    no vies ked dostanes trojaka a hras teda na kompe ktori je potom uplne nanic a potom sa ti kazi secko mozne klavesa atd hras uzasne no teraz mam secko uz v poradku a hra sa mi lepsi.
    No a som len u vas na kotelne registrovany len tie dva dni dokopy.
    Hravam uz druhy rok kotelnu ak ces vedet a asi by som si nekupoval steam keby som bol nejaky lamak.
    sak sprav rezervaciu napis mi PM 1vs1 dame a uvidime do je lepsi ci sa bojis alebo nejak vyhovoris?

  7. #22

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    sak sprav rezervaciu napis mi PM 1vs1 dame a uvidime do je lepsi ci sa bojis alebo nejak vyhovoris?
    Odpověď je jednoduchá, nejsem aktivní hráč, takže s tebou do souboje nejdu.

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    no vies ked dostanes trojaka a hras teda na kompe ktori je potom uplne nanic a potom sa ti kazi secko mozne klavesa atd hras uzasne no teraz mam secko uz v poradku a hra sa mi lepsi.
    No a som len u vas na kotelne registrovany len tie dva dni dokopy.
    Hravam uz druhy rok kotelnu ak ces vedet a asi by som si nekupoval steam keby som bol nejaky lamak.
    Já jsem tu jenom postnul statistiku, kterou jsem o tobě našel; dokonce jsem tam uvedl i zdroj dat. Můžeš tady klidně hrát dva roky, ale v řeči čísel je tvá bilance z poslední doby žalostná.

    Na hardware se nevymlouvej, pokud ti blbne klávesnice - proč to vůbec zapínáš? A counter-strike 1.6 rozjedeš i na počítačích, co se vyráběly v době, kdy ty ses teprve narodil:
    Kód:
    Požadavky CS 1.6:
    Minimálně: procesor 500 MHz, 96 MB paměť RAM, grafická karta s 16 MB paměti, systém Windows XP, myš, klávesnice, připojení k Internetu
    Doporučeno: procesor 800 MHz, 128MB paměť RAM, grafická karta s 32 MB nebo více paměti, systém Windows XP, myš, klávesnice, připojení k Internetu
    Vůbec nechápu, čeho jsi chtěl tímhle vláknem dosáhnout. Z tvých slov přímo čiší "já mám steam a kdo je víc!". Vlastnictví steamu vůbec nic nevypovídá o kvalitě hry, skiller může hrát i na non-steamu. K tomu všemu steam teď do konce roku pořídíš za stovku v českých, což je i pro žáky ZŠ dost směšná částka, opravdu ho teď může mít opravdu každý.

    To, že na serverech hrají hráči bez steamu, a to si laskavě uvědom, to vůbec neznamená, že to jsou lamy - vždyť i mnozí admini hrají přes non-steam.

    Krom toho je naprostá pitomost separovat lepší hráče od těch horších. Nováčci staré hráče potřebují, aby viděli, jak se to má hrát, aby si uvědomili, že jde hrát slušně, poctivě a přitom vyhrávat. Navíc nevím, kdo by ti tam hrával, zkušení hráči mají rádi svoje zaběhnuté servery, a nevím, jestli by zrovna hráči tvého formátu dokázali nalákat elitní hráče odjinud.
    Naposledy upraveno chmod a+x /bin/laden; 25-12-11 v 02:50.

  8. #23
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno zavo Zobrazit příspěvky
    no vies ked dostanes trojaka a hras teda na kompe ktori je potom uplne nanic a potom sa ti kazi secko mozne klavesa atd hras uzasne no teraz mam secko uz v poradku a hra sa mi lepsi.
    No a som len u vas na kotelne registrovany len tie dva dni dokopy.
    Hravam uz druhy rok kotelnu ak ces vedet a asi by som si nekupoval steam keby som bol nejaky lamak.
    sak sprav rezervaciu napis mi PM 1vs1 dame a uvidime do je lepsi ci sa bojis alebo nejak vyhovoris?
    Ja tu tvoji vyzvu prijimam, i kdyz uz nejsem admin, ukazu ti, co znamena byt steam hrac :).

  9. #24
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Ja tu tvoji vyzvu prijimam, i kdyz uz nejsem admin, ukazu ti, co znamena byt steam hrac :).
    Pokud Vám to nebude vadit, rád bych se na to podíval. Když se tady zavo ohání svým nepřekonatelným skillem, rád se něco přiučím :)

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele Smile
    Datum registrace
    Jan 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    1,252

    Re: STEAM server

    Však dobrý, dostal steam jako předčasnej vánoční darek, tak hned ego up...
    Naposledy upraveno Smile; 25-12-11 v 04:17.
    "If there's anything more important than my ego around, I want it caught and shot now."

  11. #26

    Re: STEAM server

    Citovat Původně založeno Smile Zobrazit příspěvky
    Však dobrý, dostal steam jako předčasnej vánoční darek, tak hned ego up...
    Taky jsem tak chtěl argumentovat, ale prověřil jsem si ho, steam účet má už od ledna 2010, dle počtu hodin si CSko koupil někdy letos v říjnu. Takže už to nějakou dobu má - a teď jen možná usoudil, že kdyby tu byl only steam server, tak by tam nemuselo být tak přecpáno, aby si kvůli hraní musel pořizovat VIPko

  12. #27
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: STEAM server

    Krom toho je naprostá pitomost separovat lepší hráče od těch horších. Nováčci staré hráče potřebují
    to je pravda no tých je dosť.
    no ak uz nejsi az tak zly a ces hrat dobre potrebujes nato dobrych hracov sak minule som si zahral oldschool a jeden típek tam mal skóre -2,19 tak si hraj medzi takými
    iba MILHAUS a Lakaj na oldschoole zachranuje dobrych hracov

  13. #28
    Profesionální člen Avatar uživatele zavo
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    335

    Re: STEAM server

    apach
    Síce som vyzval chmoda ale nevadí pojdem aj stebou ale ne v nedelu alebo pondelok tento.
    Ak prehrám tak sa aspoň nečo naučím a aj sa poučím ale nikdo nás tam nebude kukať a výsledok možeš potom povedať ak budeš cet. Je mi to jedno je to hra :D
    Nech vyhraje ten lepší!! veľa šťastia a urob rezerváciu

  14. #29
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: STEAM server

    Hurá konečně něco nezamknutého..

    Zavo podle tvého nicku nehraješ na Mega pubu a na classicu http://csko.cz/stats/hlstats.php?mod...player=1106817 nevím na co by byl zrovna tobě steam server když nic netrefíš

    Jinak lamka asi budeš ty no ..:)
    #ego #boost

  15. #30
    Stálý Maniak Avatar uživatele Ridik :D
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Vsude :D
    Příspěvky
    1,828

    Re: STEAM server

    myslim ze pokud nezapnes tak si proti chmodovi ani apachovi nic neuhrajes :D
    Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

    A cenzura vládne.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •