Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Citovat Původně založeno Cavror Zobrazit příspěvky
    Ano děcka... Nevím jestli jsi četl pozorně , ale já si stěžuji na tvou ignoraci...

    A že jsi tam stál sám? Human byl AFK na NE... Ne byla správná odpověď... Tak mi prosím řekni jak mohl předběhnout?
    To upozornění tam také vysvětluji.. :)

    Tak to prosím LOCKni... To co jsem chtěl stejnak nemám.. :/

    EDIT: Jo a chytrému dojde... ? Měli jste být na středové čáře. Já řekl otázku a začal jsem odpočítavat 5.. 4... a u toho jsem běžel k tlačítkům. Netušil jsem kolik hráčů je na NE a na ANO...
    Toto mi prosím objasni. Když oba dva měli být na středové čáře, jak potom human může afkovat na ne. Jestli už neplnil příkazy, měl být zabit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17
    Nováček Avatar uživatele Cavror
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    V srdci všech 13 letých holek
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Objasnění:
    - Jak jsem se zmínil byl AFK a měl jít na tu čáru. Ovšem nešel, ale chtěl jsem mu dát šanci. Začal jsem říkat otázku. Na konci otázky jsem viděl jak se pohl. Otázku pravděpodobně neslyšel (což byla jeho nevýhoda za to AFK), tak jestli předběhl na ANO měl by kill pomocí těch ostnů, ale jestli tam zůstal tak nemohl předběhnout že ano? :) Možná to byla blbost ho nezabít, ale také všichni na té čáře nestáli...


    Poslouchat Administratory...
    -Ano měl bych je poslouchat a také poslouchám, ale když jako jediný řekne to co řekl... A nikdo jiný se k tomu nevyjádřil ani human (spesl), tak jsem mu prostě neveřil + opravdu jsem si myslel, že to je ten případ hádání atd...

    PS: Měl říct také důvod PROČ? to bylo nadržování a né že mi to řekne do mikrofonu a čeká než zabiji humana.. :)
    Napiš mi instagram, děvče.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Odpověď: Dexter :P vole - stížnost na administratora.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Toto mi prosím objasni. Když oba dva měli být na středové čáře, jak potom human může afkovat na ne. Jestli už neplnil příkazy, měl být zabit.
    Keby ho fragne tak je nazývaný fragerom, killhunterom, noobom, picusom a tak ďalej.

    Nechápem o čo Vám zase ide, keď je jasné, že ten presun bol bezdôvodu. A ty Cavror nechápem načo zakazuješ prebiehať, keď to neustrážiš. Cavror je jedno z schopnejších CT, preto ten presun od Dextera beriem len ako dokázanie "vyššieho" postavenia.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •